Fal Sepeti Deneyimleri

Daha önce hem Alev Seçkin e hem de Gül Demir e fal baktiran var mı? 4 ay arayla baktirmışim ikisine ve üst üste dinlememiştim kayıtları. Şimdi dinleyince sesin,vurgunun inanılmaz benzediğini farkettim.Biraz degistirilmis bir şekilde ama.Alev Seçkin ben de tamamen patlamış zaten.Gül Demir in de Aralık sonuna dek vadesini bekliyorum ve iki falda tamamen zıt yorumlamış.

Aynı kişi olduklarını mı düşünüyorsun? Aleve baktırmadım hiç.
Gül demirin dediği şekilde mi ilerliyor peki, zıt derken?

Ben sürekli konuyu takip eder haldeym, sena arya ve enes e baktırmıştım. Bugünde gül demir ve marsa baktırdım adları çok geçtiği için gül demir benim boşanma sürecimle ilgili hiç bir şey demedi yani asıl değinmesi gereken yere hiç yorum yapmadı aksine olumlu konuştu evlilikle ilgili hiç sanmıyorum öyle olacağını. Mars üstü kapalı yorum yaptı ama bana çok genel geldi biraz konudan konuya atlamış ve kısa geldi bana fal her yöne çekilebilir bir bakım olmuş ama kötü değildi. Şuan sadece enes boşanmayla iligli konuşmuş bir konuda nokta atışı yapmış velayet konusu vs kontrol ettim başka kimse bahsetmemiş, sena kariyer hayatımı iyi yorumlamıştı. enes ve senanın vadeleri var hala beklicem şimdilik.

Mars bosanma vs hakkında konusmuyormus sen sormadıkca canım benımde falımda ustu kapalı yorumlayınca ben soyledım sodu kısmında yorum olarak tekrar dal kadar cevap yazdı orda soyledı musterıye gorsemse soylemıyorum bazıları kaldıramıyor bıda baktırdıgınızda soru mutlaka sorun dedı ve tekrar baktı gıbı bısey oldu berkıde sevdım detay bılıyor

Aynı kişi olduklarını mı düşünüyorsun? Aleve baktırmadım hiç.
Gül demirin dediği şekilde mi ilerliyor peki, zıt derken?
Evet,üst üste ilk defa dinledim iki falı da.Alev Seçkin i dinlerken ben bu sesi tanıyorum dedim.Gül Demir çagristi hemen aklımda.Onu açtım, evet çok benziyor ,aksan,vurgular ,ton ve adımı söylerkenki tarzı.Sadece Alev Seçkin daha kısık sesle konuşmuş.Alev in dediği kesinliklee çıkmamış.Gül ün ki bu sene sonu vadesi ve ikisi de farklı şey söylemiş.Şu an itibari ile Gül ün dediği şekilde de ilerlemiyor.

Mars nerede? Fiyati ne kadar? Hangi falini tavsiye edersiniz?

Byv mars tarot baktırdım sonra su falına yonlendırdı benı ona baktırdım ıkısıde ıyıydı ama soru sormanı tavsıve ederım genel bakabılırsınız dedıgımde de bıldı cogu seyı mesela cocugum var 9 aylık cocugun olacak yakın zamanda erkek dedı ama zaten olmustu o yanı bazı soyledıklerını yasadım ama o yasamamısım gıbı soyledı tarotta ama bıldı sonucta su falında soru sordum daha detaylı dogru oldu vade verdı seneye ama berkte anı cok iyi bılmıs calıstıgım sektoru cocugumu calıstıgım yerı yasadıgım yerı ıkısı farklı ıller esımın aılesıne yakın oturduguma kadar soyledı ve bu adama da sadece genel bakın demıstım şak şak soyledıydı araya yorum eklemıs onlar cok uymuyordu bana

Hem mars hem berke baktırdım ama berk gram çıkmadı. Mars ise onlarca falcının bilemediği benim de bilmediğim sonradan öğendiğim bişeyi bildi ve hatta sonrasındaki gelişmeyi de doğru bildi. Hisleri bazen çok iyi oluyo bazen de çok yüzeysel bakabiliyor kendisine de söylemiştim biraz özen konusunu, bana görmediğim şeyi yazmak istemiyorum bazen çok açık oluyo enerjiler bazen kapalı oluyor gbi demişti.

Bende genel olarak yorumlar cok benzer oluyor hepsı aslında aynı seyı soyluyor kıme baktırdıysam o yuzden cok kıyas yapamıyorum ama detay konusunda anda berk ıyıydı marsta ıyı bılmıs cogu seyı soylemeden ama berk daha bı etkıledı benı cok net konusuyor gıvı geldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…