Fal Sepeti Deneyimleri

Mars bosanma vs hakkında konusmuyormus sen sormadıkca canım benımde falımda ustu kapalı yorumlayınca ben soyledım sodu kısmında yorum olarak tekrar dal kadar cevap yazdı orda soyledı musterıye gorsemse soylemıyorum bazıları kaldıramıyor bıda baktırdıgınızda soru mutlaka sorun dedı ve tekrar baktı gıbı bısey oldu berkıde sevdım detay bılıyor
Ya bana çok samimi gelmedi bu sonuçta ben söyledikten sonra bilcekse ne anlamı var falın. Çok kaçamak olmuş yani müşteri kaldıramıyor fln. Enes çat çat söylemişti boşanmayı ki ozanan karar vermemiştim çocuk konusunda sorun çıkacak demişti vsvs. Berk dediğiniz gibiyse merak ettim deneyebilirm

Ya bana çok samimi gelmedi bu sonuçta ben söyledikten sonra bilcekse ne anlamı var falın. Çok kaçamak olmuş yani müşteri kaldıramıyor fln. Enes çat çat söylemişti boşanmayı ki ozanan karar vermemiştim çocuk konusunda sorun çıkacak demişti vsvs. Berk dediğiniz gibiyse merak ettim deneyebilirm
Enes nerede bakiyor?

Enes nerde bırmyolun varda mı oda bende onu merak ettım sımdı bende o surecteyımde
Enes telefonda bakan kişiyse bende komple falsoydu, kariyerle ilgili öyle saçma şeyler söyledi ki soru cevap kısmında yazınca da çeviremedi. Benim bildiğim durumları bile yanlış yorumladı
Kendi adıma tavsiye etmem

kizlar 2000kredi var hesabimda kahve baktirasim geldi gecenin bu saatinde var mi oneriniz🥲
dayanamadim gecenin 4unde baktirdim,cisemi ovenler olmus diye bakiye yukledim. Benden tamamen bagimsiz yorumlama yapti evlilik yolundayim bana iliskin sorunlu diyor sinavin var veya atama diyor ama oyle bir sey yok kariyer hayatimda. cok kisa yorumlamis ve 7dakika sadece bu yazdigim 2 konuda yorum yapmis kahve falinda genel seylerde bekliyor insan ama bilmiyorum ben mi yanlis dusunuyorum cisemi hic begenmedim sahsen onermiyorum bilginize kizlar

Eklentiler

• CEF22239-6617-4F70-8456-CD7DD6230484.jpeg
    CEF22239-6617-4F70-8456-CD7DD6230484.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 24
Byv mars tarot baktırdım sonra su falına yonlendırdı benı ona baktırdım ıkısıde ıyıydı ama soru sormanı tavsıve ederım genel bakabılırsınız dedıgımde de bıldı cogu seyı mesela cocugum var 9 aylık cocugun olacak yakın zamanda erkek dedı ama zaten olmustu o yanı bazı soyledıklerını yasadım ama o yasamamısım gıbı soyledı tarotta ama bıldı sonucta su falında soru sordum daha detaylı dogru oldu vade verdı seneye ama berkte anı cok iyi bılmıs calıstıgım sektoru cocugumu calıstıgım yerı yasadıgım yerı ıkısı farklı ıller esımın aılesıne yakın oturduguma kadar soyledı ve bu adama da sadece genel bakın demıstım şak şak soyledıydı araya yorum eklemıs onlar cok uymuyordu bana
Berk anda gecmiste ve senin kendinle ilgili seylerde cok cok iyi ben sok olmustum. Ozellikle fal baktiranin hayatini dusuncelerini okuyor resmen anda ama anda karsi tarafi bilememis mesela. Gelecek de hic cikmadi.Fal baktirana kendini anlatiyor yani ki biz kendimizi bildigimiz icin oldukca gereksiz. Onun icin gelecek yorumlari cikmiyor demisler zaten.

Ben sadece BYV Mars'a baktiriyorum ama gelisme olamdikca ve sik araliklarla baktirinca o da bilemiyor ve sacmaliyor onun da enerjisinin yuksek oldugu bir zamana denk gelmek gerekiyor bazen kotu ama genellikle iyi bakiyor. Kahve falinda cok sevmemistim en cok kart fallarinda iyi, su falini denemedim.

dayanamadim gecenin 4unde baktirdim,cisemi ovenler olmus diye bakiye yukledim. Benden tamamen bagimsiz yorumlama yapti evlilik yolundayim bana iliskin sorunlu diyor sinavin var veya atama diyor ama oyle bir sey yok kariyer hayatimda. cok kisa yorumlamis ve 7dakika sadece bu yazdigim 2 konuda yorum yapmis kahve falinda genel seylerde bekliyor insan ama bilmiyorum ben mi yanlis dusunuyorum cisemi hic begenmedim sahsen onermiyorum bilginize kizlar
Bende geçen baktırdım ilk defa, beni başkası ile karıştırdı. Sürekli ‘geçen de demiştim’, ‘a hatırladım bu olayı’ diyip durdu, ama işte ilk defa baktırmıştım. Bunu söyledim kredimi iade etmişti

Bana sorduğum konu dışında da yorumu oldu. kahvede başka şeyler de gözüküyor onları da yorumlayacağım dedi işim ve ailemle ilgili de yorum yaptı

Çisemın bana vadesı cıktı dedıgı gıbı ılerlıyor surecte ben begenmıstım verdıgı gün direk oldu yanı benı ve karsıyı cok ıyı anlattıydı hala da begendıklerım arasında evet berk dedıgınız gıbı şok edıyor ama bakalım gelecek ıcın dedıklerı nolucak zamanla gorucez mars derya çisem bende en tutarlı ve dogru gıdenler gülde bunlarla benzer konustu ama vade vermedı hıc

Talha ılhana baktırmaya deger mı bırde astrocenterın sıstemı nasıl anlayamadım dk bası fıyaz yazmıslar mesaj secınce onlıne mı mı mesajlasılıyor oda mı dk hesabı oluyor hıc anlayamadım ben onu

Bana sorduğum konu dışında da yorumu oldu. kahvede başka şeyler de gözüküyor onları da yorumlayacağım dedi işim ve ailemle ilgili de yorum yaptı
bana hic yapmadi yani sifir,hastaydi birde grip olmus belki ondan dolayidir enerjisi dusuktur ama hic memnun kalmadim uyumlanamadim yani sifir 🥲

Bende geçen baktırdım ilk defa, beni başkası ile karıştırdı. Sürekli ‘geçen de demiştim’, ‘a hatırladım bu olayı’ diyip durdu, ama işte ilk defa baktırmıştım. Bunu söyledim kredimi iade etmişti
iyi bir insan olabilir ama bende begenemedim iade talep etsem mi bilemedim. 7 dakika cok kisa degil mi kizlar ya ben mi yanlis dusunuyorum ayrica hic benimle uyumlu degildi. banada surekli sinava giriceksin dedi oyle bir sey yok

X