Fal Sepeti Deneyimleri

kizlar ben ozel sebeplerden dolayi,gecirdigim donemle ilgili yol gostermesi icin yana yakila 1 haftadir iyi bir falci ariyorum. bunun sebebi de kendi falcimin bana 1 hafta sonraya randevu vermesiydi. gerek sizlerden aldigim yonlendirmelerle gerek kendi secimlerimle bir cok fal baktirdim gectigimiz 1 haftadir. 6 falciya bu surecte bakim yaptirdim,cogu genel yorumlarda bulundu bazilari ise direkt alakasizdi ama bu hanimefendi tamamen hayatimin hatasi oldu. hedef gostermek gibi bir niyetim yok,hicte sevdigim bir sey degildir insanlarin isini baltalamak vesaire aksine isterim ki insanlar daha basarili olsun cunku “bende iyi hizmet alacagim” dusuncesindeyim. 11 dakikalik tarot yorumunun en az bakin abartisiz bir sekilde 5 dakikasinda “sen onu dusunme yani” “sen kendine sikinti cikartma yani” “sey olmayacak” “sikintin yok” cumleleri defalarca tekrarlanan bir bakim yasadim. hanimefendinin profiline girdigimde yuzlerce olumlu yorum var ama sonuc husran. eger bu hanimefendinin yaptirdigi bakim “bakimsa” ben ultra luks hizmet aliyormusum kendi falcimdan. benim gibi arayisa girip hem vaktiniz hem paraniz hic olmasin istiyorsaniz bu hanimefendiye giderken 10 kez dusunun gitmeyin diyemem cunku kimsenin tercihini degistiremeyecegimi biliyorum. keske imkanim olsa da buraya sesli notu paylasabilsem. siz siz olun gerekirse 1 ay bekleyin “memnun” oldugunuz falcinizdan baskasina gitmeyin ben bunu 1 haftalik surecte cok iyi bir sekilde ogrenmis oldum. iyi geceler dilerim

Eklentiler

• 51ECC22A-CE4A-4CE0-9574-7A05C07C84F5.jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 27
ek yapma ihtiyaci hissettim. memnun kalaniniz vardir,benim enerjim uyusmamistir veya hanimefendinin enerjisi an olarak iyi olmayabilir her sey mumkun fakat yorumlama sekli bile sahsen cok yanlis geldi. ornegin “sey yapma” “sen onu dertme,dusunme” diyor ama o “sey” ne? ne oldugunuda soylemiyor. cok garip bir deneyimdi benim icin,uygulama uzerinden fal baktirmak bana hep uzak geliyordu aslinda hissiyatim ne kadar dogruymus. tekrardan iyi geceler

Bu falcı aynısını bana da yapmıştı dediğiniz gibi sürekli aynı kelimeleri tekrarlıyor sırf süreyi doldurmak için. Çok kızmıştım ben o tavrından dolayı iade istedim onaylamıştı sizde canlı destek kısmından iade oluşturun bence zaten falı dinleyip onlar da anlıyor ne şekilde baktıklarını ve onaylıyorlar

Fal sepetine yazın iade isteyin boşuna gitmesin krediniz
Kendi falcınız kimdi? Numarasını özelden rica edebilir miyim

Evet bana da beş altı dakika bir yorum yaptı ama sorduğumla alakasız şeyler söyledi. Eşimle boşanma aşamasındayım ve onunla ilgili soru sormuştum. Eşim beni, ben onu, birlikte olduğum bir adam varmış o da eşini aldatıyormuş. Boşanıp birlikte olacakmışız. Böyle bir durum yok. İade almıştım.

Hangi yorumcu bu bahsettiğiniz?

ay kesinlikle,kurdugu cumleleri gorseniz dalga gecer gibi. bende cok kizdigim icin gecenin 4 unde sizi dusunerek boyle uzun uzun icimi doktum hayir mantikli ve alakasiz seyler soylese dahi tamam diyecegm gececegim tutmadi derim en fazla ama bu hanimefendi cumle dahi kuramiyor cok sinirlerim bozulmustu dinlerken

acaba sizin falcınız telefondan mı bakıyor gitmek mi gerek yoksa? bir de siz neden memnunsunuz? yani gelecek mi çıkıyor, anda mı iyi, tavsiyeleri mi doğru vs. burda adı geçmemiş birisi mi kendisi?

ya kuzum benimle uyumlanmayan yorumlar yapsa sorun sadece o olsa gercekten ustelemeyecegim ama hanimefendi 11 dakika boyunca “soyle yap” “canini sikma” “baya iyi” gibi yorumlarda bulundu neredeyse bakim tamaminda yani hiiccc ama hicc bir sey anlatmadi.

Bahsettiğim kişi hale idi ama hayatımla alakası olmayan bir yorumdu. Sorduğum soru ile de alakası yoktu. Baktırmanın bir anlamı yoktu.

acaba sizin falcınız telefondan mı bakıyor gitmek mi gerek yoksa? bir de siz neden memnunsunuz? yani gelecek mi çıkıyor, anda mı iyi, tavsiyeleri mi doğru vs. burda adı geçmemiş birisi mi kendisi?
telefondan bakiyor yuzyuzede bakiyordu yanilmiyorsam, enes bey gelecege yonelik,anlik olarak iyi bakiyor en azindan ben begeniyorum laflari eveleyip gevelemiyor zaman doldurmak icin. her fali mukemmel demiyorum ama en azindan tutarliligi oluyor kendisine kefil degilim ozellikle samantha hanima baktirdikran sonra kimseye kefil olmam. samantha hanimun profiline girip bakiyorum olumlu yorum dolu,ovguler havada ucusuyor hanimefendiye ama benim icin hayal kirikliginin bile otesinde bir bakimdi zamaniniz varsa ses olarak paylastim dinleyebilirsiniz.

kizlar icime ne kadar oturduysa, usenmedim ses dosyasini kaydettim 1:30 dakikalik kismi paylasiyorum sizlerle ve inanin bu kisim sadece bir kesit devamida boyle. bu saygisizlik degil mi sizcede danisanlarina?RPReplay_Final1726732889.mp3
dosya sifresi- kadinlark
fali dinleyenler bana yazabilir mi fikirlerinizi merak ediyorum yani ben mi abartiyorum diye.

Bahsettiğim kişi hale idi ama hayatımla alakası olmayan bir yorumdu. Sorduğum soru ile de alakası yoktu. Baktırmanın bir anlamı yoktu.
evet hale hanimdan da cok memnun kalmadim ama en azindan ileriye donuk olabilmesi muhtemel ve bekledigim atamayla alakali konularda bahsetti ama samantha hanimin bakim hayatimla yakindan uzaktan alakali degildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…