Fal Sepeti Deneyimleri

Bence de bana da oyle oldu hep, en iyisi ayda veya 2 ayda bir fal diye sinirlamak, ben son brikac senedir bu sekilde indirimden ayda yildi bir baktiriyorum, daha zevkli oluyor ve daha fazla cikiyor az baktirinca sanki.

Herkese merhaba ağustosun bitmesi itibariyle vadeleri patlayan fallarımı yazıyorum kızlar;
Tellwe
iliskikocumel
serüven
midga
sezgilsu
mistikfera
fulyanass
zulal_uss
fallarkralicesi
medyummary
Fal sepeti
asel cihan
duygu aura
duygu deniz
çisem deva
çiğdem atlı
didar evren
ışılay can
maya aksoy
firüze şanlı
ahu yaldız ( ilk falı çıkmadı diğer vadesine daha var)
yağmur kaya
gül demir (tam vade vermedi)
fibi bufey
derin hisler
kemal çeri
zümrüt ateş
elif kaya

ahunun 3. kisi yorumlarina asla guvenmiyorum ben baskalari var mi diye kendim suphelenip sorunca kesinlikle var dedi ben ogrendim kimse yokmus. ahuya sen var demistin ama yok ben teyit ettim dedigim zamanda da ben var diyorum cunku var dedi ve senaryoyu oyle devam ettirdi kimse yokmus sorunumuz bambaskaymis megerse
ve ahu sanirim herkese en azindan konustuklari var diyor

Ahu bana umut vermeden bu çocuk yoluna bakıyor konuştuğu bırılerı var demişti . Sonra 2 cı falda sevgılısı var dedıgımde bu çocuk baskalarıylada konuşuyor sevgılısı dışında dedı sadık bırı değil dedi . Aynı şeyleri aysıl kayada dedi

Arkadaşlar Saime Elmas Fal sepeti uygulamasından çıktı mı biliyor musunuz başka yere mi geçti en güvendiğim oydu birde Aslı Duru var

Bende de ahu ve gül 3.kişi olduğunu bilememişti.

Bana gül şüphelendiğin kadının hayatında başkası var demisti ahu ise şüphelendiğim kadınla sevgilim arasında ilişki olduğunu, kadının bunun kadersel olduğuna inandığını falan demisti. gülün dediği çıktı kız evleniyor. ahu ilk falda iyiydi de sonra çok saçmaladı

Ben de beğenmedim. Tarot falında bana da harfler söyledi. Nasıl söylüyor anlamadım ama harflerin alakası yoktu. Tutarsız laflar söyledi aynı zamanda. İade aldım ondan.

bir yolun var da patlayan fallarım
nur banu
gökçe
güneş
berk
falcı mars (vadesi dolmak üzere o yüzden bi şey diyemiyorum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…