Fal Sepeti Deneyimleri

Bakımdan hemen sonra emin olamadım ama şimdi salladığına emin oldum. Kart falında sen nasıl harf gördün. Varlıkla bakıyo desem tutmayan şeyler vardı dediklerinde.
Bide ekstra danışanı düşürmeye çabalayan olumsuz bir enerji hissettim falın olumsuz olmasıyla alakasız. Sorduğum kişinin hayatı çok güzel çok yolunda gidecekmiş ee ben? Ben baktırıyorum ya fala hani. Olumsuzsa olumsuzu söylersin eyvallah da benimle ilgili bi şeyler de sallasaydın bari
Teyit edemeyeceğim çok şey söyledi salladığını düşünüyorum.

Bende bir iki detayı bildi söylememiştim. Burada da bir kişiye 9’lu vade vermişasım geldi yazmış burada, hesaplayınca tam 9 hafta oluyor. Bence kötü değil. Kart falında harf söyleyen olabiliyor, Ayşegül Ergin bilmiyorum sallıyor mu hisleriyle mi bakıyor ama kart falı bakıyor Youtube’ta çok takipçisi olan, o da söylüyor çıkan kartlardaki harflere bakıp hisleriyle yapabiliyorlar bunu. Bakalım bana da vadesi uzun olma ihtimali çok düşük olsa da olabilir, kötü bulmadım.

olabilir. Uyuşma meselesi galiba. Siz tarot mu baktırmıştınız

Merhaba Azra nasıl? Astroda favoriniz kim?

Merhaba Azra nasıl? Astroda favoriniz kim?
Ben Azra’ya birden kez baktırdım çünkü burada övüldü sürekli sıra vardı vs. Şans vermek istedim hep. Ama anda da iyi değildi vade olarak da iki hafta verip durdu
Yani falların arasında aylar olmasına rağmen
O yüzden çıkmadı

Favorim yok ara ara alyaya baktırıyorum anda iyi
Denis iyidi ama bayadır yok sanırım

Fiyati uygun diye atmamak lazım işte.Bu tip yerlere 3_5 fal atana kadar ,kollektifte yoğunlukla iyi diye konuşulan yorumculara 1 tane göndermeyi yeğlerim . iyi denilenlerin de çıkmayanı oluyor ama çoğunluk önemli.

Fiyati uygun diye atmamak lazım işte.Bu tip yerlere 3_5 fal atana kadar ,kollektifte yoğunlukla iyi diye konuşulan yorumculara 1 tane göndermeyi yeğlerim . iyi denilenlerin de çıkmayanı oluyor ama çoğunluk önemli.
Aslinda fiyatla alakasi yok bence. Cok begenilen Gul Demir online fal icin asiri pahali ve birkac kisinin hayatinda olan 3.sahisi bile gorememis bence cok kotu ani bile bilememesi.

Aslinda fiyatla alakasi yok bence. Cok begenilen Gul Demir online fal icin asiri pahali ve birkac kisinin hayatinda olan 3.sahisi bile gorememis bence cok kotu ani bile bilememesi.
Üstte de dediğim gibi çıkmayanlar ,tam uymayanlar olabilir ama çoğunluk iyi diyorsa o kişiye baktirmak daha iyi.Ha baktirirsiniz çıkmaz, görmez vs o zaman enerji uyuşmuyordur. Bana bugüne dek uygun fiyatlı hiç kimsenin falında gelecek de,an da çıkmadı.Ben şimdi bahsettiğiniz Gül Demir in ikinci falinin vadesini bekliyorum.Ilkinde olduğu gibi çıktı diye ikinciye gönderdim bu yıl.Cikmazsa da çıkarsa da burda da yazicam ve gerçekten fal defterini kapatıcam çıkmazsa.

Ben gül demire son 1 yılda iki kere baktırmıştım anda bildi diye, eski hesabımda çok eski fallara baktım 3sene önce baktırmışım. Sorduğum kişi bana sevgilim var demişti, ben inanmamıştım Gül demir hayatında sen dışında kimse yok diyince soru olarak da sormuşum ama bana sevgilisinin olduğunu söylüyor diye. Çok iddialı konuşmuş eminim kesin yok sana kızdığı için canını yakmak için demiş. Ama sorduğum kişi faldan birkaç ay sonra nişanlandı
Eski hesabımın şifresini o zaman sıfırlayıp bakmış olsaydım fallara hayatta baktırmazdım güle.
Bence de indirim dışında bakılcak biri değil o da çok merak ediliyorsa bi kere falan
Çok gereksiz pahalı

Gül demir Banada aynısını yaptı . Ahu bana konuştuğu kısıler var demıstı .ve ahunun hem 1 cı hemde 2 cı falından dedıklerı çıktı sayılır . Ama bazı dedıklerıne daha var . Aysıl kaya olumsuz baktı her şeyi çok doğru söyledi nokta atışlı dırekt sevgılısı olduğunu söyledi bana . Ama bir kaç vade vermişti onuda bekliyorum çıkarsa söylerim yazarım buraya

Bence online falcilarin hicbiri cok iyi degil ve hicbiri tam bilemiyor, bilenler de kucuk ve gereksiz seylerde, mesela gidecegi restauranti cafeyi tarif etmisti buradan birine Gul Demir. Yani bunu gormesi evet guzel biraz da olsa hisleri var oldugunu gosterir ama onemli mi nereye gidildigi veya isimden harfler vermesi? Fal baktirma amaci daha ana konuyu ogrenmek, 3. kisiyi bari gorsun yani anlik olarak. %50 olacak olmayacak sansina da biliyorlar bazen (ki ben buna cikmis gozuyle bakmiyorum denk gelmis olarak bakiyorum) ustune de boyle mekan, isimden birkac sey bilince cok iyi falci izlenimi kaliyor baktiranda.

Unlulerin falcilari, referansla bakan ve asiri yuksek fiyatlara bakan falcilar bile her zaman bilemeyip yanilirken online bakanlarin bilmesini cok beklememek lazim aslinda. O yuzden bana gore en mantiklisi online da en uygun fiyatliya baktirip fal hevesini gidermek, onlarda da bazen tutabiliyor. Sah Sultan'a iyid emem meslea hic soylemedigim bir detayi gorup soyledi, hissi olmasa bunu soyleyemezdi. Denk gelir, enerji tutabilir, en azindan pahali bakan patlayinca hissedilen parayi cope atma hissinin onune gecer :)) Online'da bakanlar ayrica yuksek fiyat belirleyerek iyi izlenimi de veriyor psikolojik olarak baktiran ona hazirliyor, o kadar yuksek fiyat iyidir deniyor.

Haklısınız tabii siz de dediklerinizde.Pahali falcilardan da kişiyle enerji uyuşması olan oluyor ya da olmuyor.Mesela bana Sevgi Derman in ,Melih Gün ün ,Melisa Donukuk un zerre dedikleri çıkmadı.Onlar da çok pahalı.Gul Demir in ilki çıkınca bi umut gittim bakalım görücez.

Online fal için çok haklısınız.Hayatimda bir kez yüz yüze fal için bir medyuma gitmiştim.Hic soru sordurmadi mesela ,dedikleri de çıkmıştı.Cok şeyi bildi.Mumlar yakmış,karanlık bir ortam,kadife örtüler falan çok ilginç bir mekandi ,tırstım açıkçası bi daha gitmedim ona Online falcilarin hepsi soru falcisi.Tek bi soru sormadan fal bakan yok.Siz diyelim evlisiniz ve online falciyi şaşırtmak için,ben ne zaman evlenicem diye sorup fal baktiracaksiniz,ona fal bakıyor online falci.Yani sizin evli olduğunuzu bile göremiyorlar siz söylemeden anlatabiliyor muyum? Gül Demir anlikta bende de aman aman değildi ama hedef olarak sorduğum , cok onemli, diğerlerinin bilemediği bir soruyu bildi.Umutlandim bakalım beklemedeyim

Yüz yüze hangi falcıya gittiniz

Gül demir bende aşırı iaddialı konuşmuştu . Ne anda nede gelecekte hiç bir şey bılememişti . Hatta sorduğum kısının hayatında flörtü bile yok demişti ama adamın 6 aylık ılışkısı çıktı duygu deniz tam bi pembeci. Gecmışte nokta atışı olmuştu . Fal sepetinde tutarlı ahu geldi bana neyse onu yorumladı . Umut falanda vermedi. Bide astorda Aysil kaya ne soru sordu ne bişi değişik bir bakımdı . Adımı sordu sadece sonra döktürdü . Olumsuz faldı ama gerçekti soyledıgı hersey. Ve gecmışte soyledıklerı anda soyledıklerı tam olduğu gıbıydı. Bi deneyin derim açıkçası

Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için ama sık baktirmiyorum ,artı fal sepeti uygulaması dışında da baktirmam.Bakalim Gül Demir bende de çok iddialiyim dedi ,gozünaydin dedi vs çıkmazsa fal defteri finito benim için Vadesi en geç bu yıl sonu ki aynı şeyi ve vadeyi Nadide de vermişti.

Pazarlama stratejilerine gore :)
Bir bakıma öyle ya. Kafam iyice allak bullak oldu fal defterini kapatmak istiyorum artık. Yıllardır fal baktırırım yok yani yok. Ya bir iki şey çıkıyor, ya ilk falı çıkar birisinin sonra hiç çıkmaz. O ilk fal çıkma olayı da binde bir benim için. Boşuna para ve en önemlisi zaman kaybı aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…