Fal Sepeti Deneyimleri

Çıkıyor ama bir kere baktırılır. Birden çok baktirinca sacmalıyor
Elenaya ben zamanında iade almıştım. Sorduğum kişinin sevgilisi varken sana yalan söylemiş kıskandırmak için yapmış hayatında sen dışında kimsesi yok demişti. Çocuk 5-6 ay sonra evlendi o kızla. İki kişiyi aynanda idare ediyormuş meğer. Sonra o kızla ciddileşince sevgilisi olduğunu söylemişti bana

Ben ikinci falinda iade aldım. İlk fali tamamen çıktı ama ikinci çok saçmaydı hem bilemedi hem İlk baktığı ile çelisti. önceden ne dediyse tam tersini soylemisti

Tutatli konusma ayri dedigi cikip cikmamasi ayri yani hic ciktimi dedigi

Bana ilk falında çok uzak vade verdi daha bilemiyorum o yüzden anlık söylediği şeyler de teyit edebileceğim şeyler değil ama mantıklı gelmişti. Bence elena yazdıklarımızdan yola çıkıyor biraz zaten ilişki bakımlarında iyice uzmanlaşmış herkesin durumu aynıdır diyerek bir yerden yakalıyor. Genel karakter analizi doğru gibi ama dün bana hiç bakamadı ben sormuşum senin seçimine bağlı diyor. E fal neden var o zaman? Tatmin olmadım açıkçası kafam karışıktı daha çok karıştı

Tutatli konusma ayri dedigi cikip cikmamasi ayri yani hic ciktimi dedigi
Dediği her şey tarihine kadar çıktı sadece ben falı hatırlamıyordum sonrasında dinlediğimde çıkmış olduğunu gördüm bir tek ekim ayı için bir olayı söyleyip tarih vermişti ilk falda, onun olmasını bekliyorum. Dün de fal baktırdım .ben memnunum ama bundan sonra fal içeriği paylaşmamaya karar verdim enerjiyi dağıtmamak için.

Seçimine bağlı dediğin kısma ben de biraz katılıyorum ama mesela ben küçük bir operasyon geçirmek istediğimi söyledim olup olmayacağını sordum bana sağlıksal değil estetik olduğu için seçimime bağlı olabilirsin eğer istemezsen olmazsın bu sana kalmış dedi. Bu şekilde arada bırakmasında biraz haklı olabilir çünkü benim olmak istediğim estetik operasyonu biraz riskli yıllardır çok istekli olup da son zamanlarda risk almamayı düşünmeye başladım. Dün ona bu risk sürecini sordum . Bu operasyonu geçirdikten sonra ben falı bırakacağım kızlar zirvede kalsın size bol şans

Evet bencede ve bence cok fal baktirmakda enerjiyi bagliyor gibime geliyor sanki

Bide saten serbest birakmak lazim ben cok düsünüyorum ve bekliyorum ondan blokajmi omjyor acaba diyede düsünüyorum cok takiliyorum tarihlere

ben liseden mezun olduktan sonra cafede fal bakan biri olarak söylüyorum gitmeyin baktırmayın. soğuk okuma yapıyorlar yani atıyorum siz fal baktıramaya kafeye gidiyorsunuz boynunuzdaki emme yarası(hickey) nı fark edip sevgiliniz oldugunu siz demeden anlıyorlar. suratınızdaki endişe üzüntü pişmanlık korku gibi duyguları kurnazca yorumlayıp tutarlı tahminler yapıyorlar. kimse geleceği veya geçmişi bilemez. ben 2 sene çalıştım ama kazandığım en haram paraydı pişmanım.

Evet bencede ve bence cok fal baktirmakda enerjiyi bagliyor gibime geliyor sanki
Evet ben zaten çok sık fal baktıran biri değilim ama elenanın ilk falında olay örgüsü bile dediği gibi ilerleyince ben bağımlı olmuştum tabi sık sık baktırmıyorum. Bazen diyorum ilk falı unuttuğum için enerjiyi kendim dağıtmadığım için mi hepsi çıkmış oldu falan. Diğer baktığı falların vadesine daha var onları da bekleyecem ama falı unutmaya bakmam lazım

Biz zaten online fal baktırıyoruz bizim boynumuzu görmüyorlar

Bide saten serbest birakmak lazim ben cok düsünüyorum ve bekliyorum ondan blokajmi omjyor acaba diyede düsünüyorum cok takiliyorum tarihlere
Benim yıllar önce yüz yüze fal baktırdığım bir ablam demişti . Ne kadar beklentiye girersen olmaz diye. Sen piyango bileti alırsın birsürü alırsın sana çıkacak gibi gelir heyecanlanırsın ama asla çıkmaz. Piyangoyu kazananın ya haberi olmaz ya da tesadüfen kazandığını öğrenir çünkü beklentide değildir diye. Bu örnek bana çok mantıklı gelmişti ve bence de bekleyerek blokaj ediyoruz. O zamanlar üniversiteye gidecektim istediğim yeri birinci sıraya yazmıştım ve oranın olacağından yüzde yüz emindim çünkü o üniversitedeki fakülte yeni açılmıştı öğrenci alımı yapıyordu. Gerçekten de olmadı ablanın dediği gibi.

Biz zaten online fal baktırıyoruz bizim boynumuzu görmüyorlar
ah safım benim. o tip sitelerde çalışanlar ve site yönetimi paralel çalışırlar. üye olurken ki mail adresin doğum tarihin herşey görünüyor. şuan heryerde kimlik bilgilerine ulaşılabilen paneller var. yani senin adını soyadını veya telefonunu almamla beraber 7 sülaleni excel dosyası halinde çıkartıp hikayeler uydurabilirim. yapmayın allah aşkına. anlattıkları şeylerin yüzde 100ü iyi sallanmış tahmin hikaye uydurma masal!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…