Fal Sepeti Deneyimleri

Ben Katina baktırdım ama bilemedim mantık odaklı gibi geldi bana daha çok söylediklerimden yola çıkmış olabilir mi
ilişki durumu, çalışma vs. her şeyi girip baktırıyoruz bu sitelere. o yüzden bence çoğu mantık yürütüyor işin ehli olmuşlar. bir de soru bilgi kısmı var ki yani herkes bu bilgilerle fena olmayan bir fal bakabilir bence. ben Elena'ya baktırmadım bu arada grnel bir yorum benimkisi:)

Fal sepetinde fal baktırmayı bıraktığım için kalan 2000 küsür kredimi Karma Tilki diye bir falcıda denedim. Yeni gelmiş yorumları da iyidi. Tarot yolladım. Anda baya iyidi.Sorduğum kişiyi ve aramızdaki durumu da bildi. Söylediği şeyler zaten astrocenterda çok pahalı falcılarla aynıydı. Gelecek vadesine daha var ama denenebilir uygun zaten fiyatı. 2000 kredi. Ucuz olmasa şuan önermezdim vadesini beklerdim

Ben de yorumlarını görmüştüm merak ediyordum

Ya ben de beğendim onu kendinden emin ve bilgili konuşuyor anlıkta bildiği oldu

Çıkıyor ama bir kere baktırılır. Birden çok baktirinca sacmalıyor
Ben gönderdim falımı bekliyorum yorumlamasını. Ben birden fazla baktırdım ama hepsinde de tutarlı konuştu en son bir konuyu olumsuz gördü canımı o sıktı. Yine sağlık ve ilişki konusunu sordum bakalım ne diyecek. Ben ondan başkasına baktırmam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…