Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar guncelleme yapmak ıstedım sıze burda bahsedılenlerın bazılarına temmuzda baktırmıstım. Ilk olarak ciğse deva gun vadesı verdı tam olarak günü gününe tuttu onun harıcı anlıgı benım acımdan cok ıyı bılmıstı sımdı karsı taraflada ıletısıme gectıgım ıcın onuda cok dogru bılmıs yanı olunlu konustu ama dedıklerıyle de dogru orantıda gıdıyoruz suan gül demir bana genel konusmus suan dınleyınce ekstrem bı bılgı vade vs vermemıs ama sonuc baktırdıgkm tum falcılarla aynı seyı soyledı olumlu gokce de genel detaylandırmadan konustu marsa ıkı kez baktırdım bırıncıde hıc bısey sormadan genel yorum ıstedıgımı belırttım ve cıddı anlamda anı komple soyledı ama soru sormamı buna gore daha ıyı odaklanacagınıda velırtmıstı bende tekrar baktırıp detaylı sordum dedıklerı henuz olmadı ama olma yoluna gırdı dıyeyım iki falındada detaylı sekılde soyledı dıger baktırdıklarım fos baya bahsetmıyorum sonuc olarak mars ve cısem devadan memnun kaldım ben
Mars byv mi Mars ateş mi

Tellwe zaten en boş site baktırmıyorum bile
boş olmasının sebebi falcılar halktan oluşuyor ve üyelik kolay :) yani yeni nesil fal siteleri gibi falcılar ve site yönetimi ortaklaşa çalışıp panelden en derin bilgilere bakıp tahmin çıkarmıyorlar. yeni nesil falcı sitelerinin nasıl işlediğini yukarda anlattım. üye olurken verdiğiniz mail adresi ad soyad doğum bilgileri ile satın aldıkları premium panellerde tüm soyağacınıza ve eokul/ehliyet fotoğraflarınıza bakıyorlar. sizin o siteye verdiğiniz bilgiler falın iskeletini oluşturur gerisi ise laf cambazlığı.

erkekler daha tehlikeli kardesim inan bana. onların cogu internete daha hakim. masaüstü bilgisayarına konuşlanıp oradan bakıyorlar. fal geldiği anda ilk işleri sizi araştırmak veya soru metninde sorduğunuz sorulardan olay örgüsü oluşturmak. gelecek tahminlerini bu kadar başarılı tutturmalarının sebebi çevrelerindeki insanları iyi gözlemlemeleri. atıyorum 5 farklı gelecek tahmini var önlerinde. senin mesleğine, konumuna, yaşına, kendini anlattığın kadarıyla mümkün olabilecek en uygun gelecek tahminini söylüyorlar. tabi herkes insan tahlil etmeyi başaramaz. senin bahsettiğin adam sadece iyi bir gözlemci.
Hayır gözlemci değil gerçek bir falcıydı benim hakkımda söylediği şeyler çevremden mesleğimden veya kimlik bilgilerimden bulabileceği şeyler değildi
Siz kabullenemiyor olabilirsiniz ama gerçekten el alıp fal bakan günahkarlar var 🤣🤣 zaten söylemişti adam pandemiden dolayı sitedeyim normalde ben böyle fal bakmam saçma geliyor diye

Hayır gözlemci değil gerçek bir falcıydı benim hakkımda söylediği şeyler çevremden mesleğimden veya kimlik bilgilerimden bulabileceği şeyler değildi
Siz kabullenemiyor olabilirsiniz ama gerçekten el alıp fal bakan günahkarlar var 🤣🤣 zaten söylemişti adam pandemiden dolayı sitedeyim normalde ben böyle fal bakmam saçma geliyor diye
insan beyni çok kapsamlı bir organ. içinde salgılanan çeşitli kimyasallar var bu kimyasallar bozulduğunda psikolojik hastalıklar ortaya çıkıyor. kimine göre bu psikolojik hastalıklar kişinin durugörü yeteneğini geliştirmiş olabilir. youtubedan bakabilirsiniz şizofrenler bipolarlar dünyayı nasıl algılıyor diye. hatta bazı insanlar rüya aleminde gibi yaşıyor. tamamen beyin kimyasalları ile alakalı. biz bu dünyanın nasıl göründüğünü bilemeyiz çünkü beynimiz olması gerektiği gibi çalışıyor. o bahsettiğiniz kişi de bu şekilde olabilir. adamın dünyayı algılaması bizden farklıdır durugörüsü gelişmiştir. ben sadece ruhani varlıklardan geldiği söylenen bilgilerin yalan olduğunu söylüyorum. ben inanmıyorum çocuk masallarına üç harflilermiş şeytanlarmış. cahil insan beyanı hepsi.

Biraz daha konuşmaya devam ederseniz o kişinin siz olduğunu gelip burda kişisel reklamınızı yaptığınızı söylemeye başlayacak bence bırakın kendi haline 🤣🤣

Biraz daha konuşmaya devam ederseniz o kişinin siz olduğunu gelip burda kişisel reklamınızı yaptığınızı söylemeye başlayacak bence bırakın kendi haline 🤣🤣
diyene bak fala inanıyor. istersen tüm maaşını falcıya yatır umrumda değil. benim tavsiyelerim bilinçli insanlara. bilinci olmayanlar yorumlarımı zaten dikkate almasın zira keriz silkelemek sevaptır. malinin filmde dediği gibi kerizler olmasa uyanıklar nasıl geçinir ? ! ? 🙃😅😅

diyene bak fala inanıyor. istersen tüm maaşını falcıya yatır umrumda değil. benim tavsiyelerim bilinçli insanlara. bilinci olmayanlar yorumlarımı zaten dikkate almasın zira keriz silkelemek sevaptır. malinin filmde dediği gibi kerizler olmasa uyanıklar nasıl geçinir ? ! ? 🙃😅😅
Siz zamanında yapmış olduğunuz sahtekarlığı burada başkaları yapıyor yapmıyor diyerek üstünü örtmeye çalışıyorsunuz. Zamanında insanların umutlarını çalıp paralarını alıp onları kandırmış bir insansınız bu yüzden sizin söylediklerinizi ciddiye almıyorum. İstediğiniz kadar pişman olup bizi uyarmaya çalışın benim gözümde geçmişte insanları resmen dolandırmış ve bununla para kazanmış birinin bir değeri olmaz . Şu an sizin çok biliyormuş gibi konuşmanız hiçbir şeyi değiştirmez. Şöyle düşündün de ya o zamanlar size denk gelseydim ve fal baktırdaydım acaba ne yapardım diye ? O kadar kızdım ve sinirlendim ki.. diyecek çok şeyim var da neyse

Kızlar guncelleme yapmak ıstedım sıze burda bahsedılenlerın bazılarına temmuzda baktırmıstım. Ilk olarak ciğse deva gun vadesı verdı tam olarak günü gününe tuttu onun harıcı anlıgı benım acımdan cok ıyı bılmıstı sımdı karsı taraflada ıletısıme gectıgım ıcın onuda cok dogru bılmıs yanı olunlu konustu ama dedıklerıyle de dogru orantıda gıdıyoruz suan gül demir bana genel konusmus suan dınleyınce ekstrem bı bılgı vade vs vermemıs ama sonuc baktırdıgkm tum falcılarla aynı seyı soyledı olumlu gokce de genel detaylandırmadan konustu marsa ıkı kez baktırdım bırıncıde hıc bısey sormadan genel yorum ıstedıgımı belırttım ve cıddı anlamda anı komple soyledı ama soru sormamı buna gore daha ıyı odaklanacagınıda velırtmıstı bende tekrar baktırıp detaylı sordum dedıklerı henuz olmadı ama olma yoluna gırdı dıyeyım iki falındada detaylı sekılde soyledı dıger baktırdıklarım fos baya bahsetmıyorum sonuc olarak mars ve cısem devadan memnun kaldım ben
Iliski icinmiydi

düzgünce anlattım ama kendi inandığı şeyin %100 doğru olduğunu ve herkesin onu onaylamasını beklediğini farkedince son mesajından sonra engelledim zaten :KK70:
siz dediklerimi doğrulamazsanız cahil ve bilinçsizsiniz dedi profilinde asyalı bir çocuğun fotoğrafı olan ve büyük ihtimal sadece anime denilen şeyi izleyen 26 yaşındaki akranımız olan kızçemiz

Zaten fal gönderirken bilgilerimizi girerken doğum tarhimizi adımızı ruh halimizi mesleğimizi yazıyoruz falcılar görüyor bunu 😁 sen yüzde yüz sallayıp haram para kazandıysan herkes öyle yapıyor anlamına gelmez. Ben bir faldan memnun kaldıysam anlıktan ziyade dediklerini yaşadığım için memnunum. En basitinden bana dün diş ağrısı yaşayacaksın ay sonuna doğru masraf olacak dedi sabah kahvaltıdan sonra sağ üst iki dişimde feci sızı ve ağrı hissediyorum 23 üne randevu aldım diş hekimine. Saflığımızdan falan değil tam tersi bizim gözümüz daha açık burada gelip birbirimizle konuları paylaşıyoruz falcıları konuşuyoruz tartışıyoruz fikir alıiverişi yapıyoruz.

Ben ismim dışında bilgi vermiyorum. soyad iş doğum tarihi filan hiç vermiyorum illa gerekiyorsa da salliyorum 😂 hic sorun yasamadim 😂

Dünkü geçen bir tartışmaya istinaden yazıyorum. Dün tarot falı baktırdım. Yorumcu, benim çektiğim ve kendi çektiği kartlara göre yorum yaptı. Özel bilgilerin bahsi bile geçmedi.

X