Fal Sepeti Deneyimleri

o tip sitelerde falcılar ve site yönetimi paralel çalışırlar. üye olurken ki mail adresin doğum tarihin herşey görünüyor. şuan heryerde kimlik bilgilerine ulaşılabilen paneller var. yani senin adını soyadını veya telefonunu almamla beraber 7 sülaleni excel dosyası halinde çıkartıp isimlerle hikayeler uydurabilirim. yapmayın allah aşkına. anlattıkları şeylerin yüzde 100ü iyi sallanmış tahmin hikaye uydurma masal!!!!!

Zaten fal gönderirken bilgilerimizi girerken doğum tarhimizi adımızı ruh halimizi mesleğimizi yazıyoruz falcılar görüyor bunu sen yüzde yüz sallayıp haram para kazandıysan herkes öyle yapıyor anlamına gelmez. Ben bir faldan memnun kaldıysam anlıktan ziyade dediklerini yaşadığım için memnunum. En basitinden bana dün diş ağrısı yaşayacaksın ay sonuna doğru masraf olacak dedi sabah kahvaltıdan sonra sağ üst iki dişimde feci sızı ve ağrı hissediyorum 23 üne randevu aldım diş hekimine. Saflığımızdan falan değil tam tersi bizim gözümüz daha açık burada gelip birbirimizle konuları paylaşıyoruz falcıları konuşuyoruz tartışıyoruz fikir alıiverişi yapıyoruz.

ben senin kendi reklamını yaptığına eminim. yok dişi ağrıyormuş da dişini bilmiş falan birazdan mesaj kutuna biri yazacak bunu kim bildi bana da tavsiye et o falcıyı diyecek sende sitedeki kendi kullanıcı adını paylaşacaksın. bu indirim kodu paylaşanlar da falcı sitelerin PR görevlileri. sen burada yokken biz yapıyorduk bu numaraları kimi yiyorsun. kadınlar kulubu site admininin buna bir el atması gerek.

Boş konuşmuşsun bu kadar kişi aptal değil anlık durumu çok iyi bilen durugorusu kuvvetli olan falcilar var
Aynen öyle ben de sinirlendim yok morluğu gördüler sevgilin var dedi korktuğunu gördü şöyle dedi . Evet piyasada sahtekar çok ama herkes öyle değil yani. Ben tutup şu an tanımadığım bir falcıyı da savunmuyorum genel konuşuyorum

Evet hayatta genel olarak beklenti enerjisine girmek beklediğimiz şeyin ya geç olmasına ya da hiç olmamasına sebep oluyor inanıp akışta kalmaliyiz

Boş konuşmuşsun bu kadar kişi aptal değil anlık durumu çok iyi bilen durugorusu kuvvetli olan falcilar var
kimsenin birşey bildiği falan yok. aksini iddia edenin burada müşteri kılığına girmiş falcı olduğuna kalıbımı basarım. yorumumu gören varsa inanmasın bu safsatalara. çoğu kendi reklamını yapan falcı kaynıyor burası. özel mesaj kutusuna gelen "kimdi o falcı bana da tavsiye et" lere kendi falcı nicklerini atıyorlar. kimse beni yiyemez kandıramaz ben bu işi çok eskiden yapanlardanım . derler ya dinsizin hakkından imansız gelir. kimse parasını kaptırmasın.

Yok artık ben bu başlığa tesadüfen gelip öneriyle bir falcıya fal baktırdım profilime bakarsan eski kadın doğum hemşiresi olduğumu görürsün . Gerçekten pes . Sen her türlü sahtekarlığı denemişsin herkesi kendin gibi sanıyorsun buradaki kullanıcıları da . Ben burada karşılıklı tartışmalardan çok ceza yedim tekrar aynı topa girmeyecem

Ben falcı degilim sen zamanında çok yapmışsın iyi biliyorsun

Tüm falcıları övmüyorlar. Aynı kişinin bir bakımından memnun kalıp diğerinden kalmadığını da söylüyorlar. Sitede reklam yapan ya da sahtekar insanlar anlaşılıyor zaten.

bu işin sahtekarı veya sahtekar olmayanı diye birşey yok. sihirbazlık gibi hepsi aynı yöntemi kullanır. özellikle geçtiğimiz aylarda türkiye vatandaşlarının kimlik bilgileri mhrs bilgileri hackerlar tarafından çalındı. buda demek oluyor ki daha fazla tutarlı bilgi verecekler. panel satın alanların çoğu falcılar ve fal sitesi sahipleri. ad soyad veya telefon bilgisini girerek tüm hastane dökümünüze, kullandığınız ilaçlara, tapu belgelerine, eokul/ehliyet fotoğrafınıza, hatta okullarda aldığınız notlara erişebilirler. yine sinirlendim valla neyse bu benim bu konudaki son mesajımdı kendi cebindeki parasının değerini bilmeyen insanlara ne desem boş.

Dikkate alma saçmalıyor işte

Tüm falcıları övmüyorlar. Aynı kişinin bir bakımından memnun kalıp diğerinden kalmadığını da söylüyorlar. Sitede reklam yapan ya da sahtekar insanlar anlaşılıyor zaten.

Tamam bu konuda haklı olabilirsin ama bize siz falcısınız reklamınızı yapıyorsunuz diye bir suçlamada bulunamazsın . Kişi kendinden bilir işi derler ya seninki de aynen bu. Mesela burada kendi reklamını yapan bir falcıyı hepimiz inatla baktırmayacaz diyerek susturduk kendi reklamını yaptığını anladığımız için. Biz bu yüzden tecrübelerimizi paylaşıyoruz birbirimizle. böyle agresiflikle hepimize laf atmana hiç gerek yok yani

Bence de. Dediğinde haklı olma ihtimali çok yüksek ama insanları suçlama konusunda haksız.

ben 2015 yılında bıraktım bu arada. oradan kazandığım para da hayır getirmedi zaten. bu hayırlı bir iş değil. birçok falcı arkadaşımda vardı üçkağıt kullanmayan birine bile rastlamadım. hatta bir tanesi vardı samimi olduğumuz sitede çalışırken müşteri yorumları puanı %100dü. bu arada çalıştığım sitenin ismini de vereyim telwe idi. neyse bu kadın sonra instagrama geçti falan kadın bildiğin laf cambazı. enerjisi yüksek özgüvenli bir kadın olabilir ama kendi bile diyordu üçkağıt yaptığını defalarca kez sohbet ettik kendisiyle.

Kızlar guncelleme yapmak ıstedım sıze burda bahsedılenlerın bazılarına temmuzda baktırmıstım. Ilk olarak ciğse deva gun vadesı verdı tam olarak günü gününe tuttu onun harıcı anlıgı benım acımdan cok ıyı bılmıstı sımdı karsı taraflada ıletısıme gectıgım ıcın onuda cok dogru bılmıs yanı olunlu konustu ama dedıklerıyle de dogru orantıda gıdıyoruz suan gül demir bana genel konusmus suan dınleyınce ekstrem bı bılgı vade vs vermemıs ama sonuc baktırdıgkm tum falcılarla aynı seyı soyledı olumlu gokce de genel detaylandırmadan konustu marsa ıkı kez baktırdım bırıncıde hıc bısey sormadan genel yorum ıstedıgımı belırttım ve cıddı anlamda anı komple soyledı ama soru sormamı buna gore daha ıyı odaklanacagınıda velırtmıstı bende tekrar baktırıp detaylı sordum dedıklerı henuz olmadı ama olma yoluna gırdı dıyeyım iki falındada detaylı sekılde soyledı dıger baktırdıklarım fos baya bahsetmıyorum sonuc olarak mars ve cısem devadan memnun kaldım ben

Ben dediğinin hikaye kısmına %100 katılıyorum. Birden çok kez ben burada söyledim çoğu falcı diye geçinen ister sitede olsun ister gerçek hayatta çoğu ihtimallere göre yorum yapıyor fal bakmıyor, fal böyle bir şey değil diye defalarca yazdım. Ben şuan hala ara sıra baktırıyorum ama sohbet ediyor gibi boş boş dinliyorum çıkacağını hiç düşünmüyorum çoğuda berbat fallar yani artık internetten kart alan falcıyım enerjim var felan diyor

Ama bir falcıyıda övmek reklam olmuyor. Ben burda veya mesajla soran herkese kocaman kocaman defalarca yazdım benim %100 olarak çıkan gerçekten fal olan yani ihtimale göre bakıp hmm olabilir veya olmayabilir değilde direkt pat pat şöyle olucak şunu yapacaklar şu durum olacak diye GERÇEK fal bakan tek kişi eskiden binnazda olan Serkan Batu Kılıç isminde birisiydi. Adam ne dediyse takır takır hepsini yaşıyordum 1 arkadaşıma önermiştim kız aradı kekeliyor konuşamıyor bu adam nasıl biliyor diye ve öyle kimlik bilgisi bilgileri felan değil geçmişte yaşadıklarını zaman mekana göre anlatırdı geleceğide öyle anlatırdı şöyle şöyle bişey olabilir hazırlıklı ol derdi sonra çekti gitti siteden fakeleri bile çıktı hiçbiri gerçek değildi binnazda açıklama yapmışlardı güvenmeyin hesaplar ona ait değil diye öyle bir durumdu

erkekler daha tehlikeli kardesim inan bana. onların cogu internete daha hakim. masaüstü bilgisayarına konuşlanıp oradan bakıyorlar. fal geldiği anda ilk işleri sizi araştırmak veya soru metninde sorduğunuz sorulardan olay örgüsü oluşturmak. gelecek tahminlerini bu kadar başarılı tutturmalarının sebebi çevrelerindeki insanları iyi gözlemlemeleri. atıyorum 5 farklı gelecek tahmini var önlerinde. senin mesleğine, konumuna, yaşına, kendini anlattığın kadarıyla mümkün olabilecek en uygun gelecek tahminini söylüyorlar. tabi herkes insan tahlil etmeyi başaramaz. senin bahsettiğin adam sadece iyi bir gözlemci.

Tellwe zaten en boş site baktırmıyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…