Fal Sepeti Deneyimleri

Bunu bilen yorumcu omdumu

Elena burayı o kadar çok takip ediyor ki burada yazılanlara göre hakkımda kısmını güncelliyor
yorumlarda altlarda olumsuz bir yorumu var ona karşlılık olarak hakkımda kısmına öyle yazmış biraz daha üste çıkınca herkes olumsuz yorum yapanlara da sallamış ben öyle düşünmüştüm. Eğer bugün yakalarsam forumdan geldiğimi söyleyecem bakalım ne diyecek

Kızlar lütfen cevap verin indirim kodunu nereye yazıyoruz ve ne kadar denk geliyor
Merhaba, Once Elena online ve musaitse istedigin fali seciyorsun. 5000 kredi mesela 500 lira oluyor fal ucreti.

%40 indirim varsa 300 TL ye geliyor yani 3000 kredi lazim once kredi al kredi satin al kismindan. sonra fali gonder, odeme sayfasi sonunda orada kod girme yeri var en sonda odeme yapmadan once ELENA15 yaz kutucuga, kontrol et inmis mi toplam fiyat, kalani da hesabindaki krediden ode secenegini sec. kredi almazsan, kalani kredi kartiyla da odeyebiliyorsun galiba.

Ayyy çok açıklayıcı olmuş tamam önce 3000 kredi yüklüyorum sonra fal atarken indirim kodunu giriyorum ve 3000 krediye düşüyor değil mi ? Doğru mu anladım . Sabahtan beri bekliyorum zaten bir türlü yakalayamadım sıkıldım diye buraya bakayım dedim allahtan bakmışım indirimi bilmeyecektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…