Fal Sepeti Deneyimleri

Kalbininizin atmadığı kişinin her hareketi batar bir süre sonra tecrübeyle sabit sizinle çok ilgilenip her dediğinizi yaptığında bile niye böyle kendi fikri yok mu dersiniz kalbinizin attığı kişinin ise olumsuzlukları bile güzel geliyor bazen o yüzden kalbinizin attığı kişiyi seçin derim

Teşekkürler

Kızlar peki çok güvendiğiniz mantığınıza da uyan ve sevildiğinizden emin olduğunuz kişiyi mi seçerdiniz yoksa kafanıza uymasa da tam güvenmeseniz de kalbinizin attığı istediğiniz kişiyi mi?

güvendiğim kişi öncelikli. son zamanlarda buna benzer kararsizlik yaşıyorum ve fark ettim ki devamlı diken üstünde olmak, guvenememek çok yorucu. tükendim.

Yarın exle görüşeceğim alıyım fikirlerinizi ? 6 7 ay dır hayatında biri varmış ilişkiye kendini veremiyormuş hani öyle görüşüp aradakı sorunları hall edip devam etmeye karar vermişler en son . Çocuk halen karı kız eklemeye devam yani . Ben bu ilişkiden bir bok anlamadım . Gidince görüşünce ne sorayım ne diyeyim bilmiyorum . Görüşmeyi oda istiyor hayır demedi aradığımda hatta kendi dedi görüşelim şu gün diye

Bu durumda neden görüşeceksiniz? İlişkisi varken sizinle görüşen, siz iliskide olsanız başkası ile de görüşür.Cok yorucu.Ben olsam maziye gömerim tek kalemde böyle bir kişiyi.Tabii siz bilirsiniz .

Bunu zaten kendim için yapıyorum . Konuşmam gereken şeyler vardı onları konuşup sonra iletişimi kesicem zaten . O arkadaş kalalım felan dıyorda ben kalmam yani.

Bunu zaten kendim için yapıyorum . Konuşmam gereken şeyler vardı onları konuşup sonra iletişimi kesicem zaten . O arkadaş kalalım felan dıyorda ben kalmam yani.
hayatında başkası varken kesinlikle iletişimi sürdürmeyin bence ama son kez konuşup rahatlamak fal baktırmaktan daha gerçekçi ve güvenilir bir yöntem tabii

Çocuk halen karı kız eklemeye devam dediğiniz kişi size özel olarak görüşmüyor büyük ihtimal yani siz olmasanız da birileriyle görüşecekmiş üzgünüm Ortada ilişki felan yok gibi yani siz içim rahatlasın soracaklarım var diyorsunuz ama bunun sebebi de hala bir umut yani buraya yarın akşam gelip aslında her şey düşündüğümün tersiymiş çok yanlış anlamışım demek umudu bile içinde olabilir. Çok dikkat et ve bence asla güvenme görüşmeye bile gerek yok dışardan bakınca

Simdi bu fal topigini biraz konu disinda bir soruyla mesgul edicem ama sizce erkekler bir anda mi asik olur zamanla mi severler asik olurlar? bana zamanla gibi geliyor
anında aşık olanda çok tanıyorum ya dur öylesine zaman geçireyim diyip sonradan aşık olan da benim nişanlıma merakla sormuştum mesela ben ilk gördüğüm an aşık oldum sana o yüzden saçma sapan harektler yapıyordum demişti ama çok yakın bi dostum var adam sevmeden kızı oyaladı 3 ay boyunca çok kızmıştım ona en sonunda sevemedim kızı bi türlü dedi ayrıldı. Ama benim kuzenimde mesela bir kızçeyi sevdi gördüğü gibi bildiğin hasta olurcasına aşık oldu 1 ay peşinde koştu ama olmadı kız istemedi gitti biriyle evlendi tanıdıktan 6 ay sonra sonra öğrendik ki diğer yıl boşanmışlar olaylı bi şekilde
kısacası galiba karaktere göre çok değişiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…