Fal deneyimim ve başka falcı öneriniz var mı ? İş kariyer hakkında

Ben yaşadığım deneyimi burda ihtiyacı olan kişilere araştırmalara öneride bulunuyorum bu platform zaten bunun icin
Evet öneride bulunabilirsiniz ama numarasına kadar yazıp, ölüm tarihini vs veriyor diye de ballandirip bin defa yazmanız reklam olmuyor mu?

Evet öneride bulunabilirsiniz ama numarasına kadar yazıp, ölüm tarihini vs veriyor diye de ballandirip bin defa yazmanız reklam olmuyor mu?
Evet tam da çünkü dediğim şeyleri bildi ne yani olan birşeyi yazmamdan ne gibi rahatsızlık duydunuz anlamadım ..tamda gün gün isim isim doğduğum anda olan olaylarda ölene kdr neler yaşayacağım hepsinde bildi

Numara veya adres lütfen çok ihtiyacım var
İletişim verir misiniz acaba

Lütfen bana da adres yada iletişim lütfen

Lütfen banada iletişim numarasını verirmisiniz

Banada iletişim numarasını atarmısınız lütfen

Kesinlikle numarasını falan vermeyi düşünmüyorum çünkü ben olsam aa bak reklam yapıyor derdim Ancak ben de biriyle tanıştım arkadaşım vasıtasıyla. O zamana kadar fala inanmayan ben artık o kadına inanıyorum. Bana eşimi baya anlatmış o zamanlar meğer, şehir değişikliğimi deniz kıyısına geleceğimi vs hep söylemişti. Eşimin doğum yılından göz rengine ve mesleğine kadar bilmiş. Ben ses kaydı almıştım falı ve eşimle nişanlıyken dinleyince şok oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…