Fal deneyimim ve başka falcı öneriniz var mı ? İş kariyer hakkında

Cokbilmisbayan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
930
322
Arkadaşlar selam , ben bu siteye düşük yaptıktan sonra üyü olmuştum ve çocuk planlıyordum stresi kaldıramadım daha sonra Birgül diye bir falcı ile tanıştım bana ufak bir problem olduğunu doktora gitmem gerektiğini söylemişti evet proklatin süt hormonu yüksekti sonra ilaç femara çatlatma iğnesi 3 ay denedim ama panik atak stres ve hayalimde bir iş yeri açmak vardı kafam karışmıştı tabi ki çocuk çok istediğim için devam ettim ama bana iş yeri açmaya kalktığımda kafamdan çocuğun gideceğini ve o sıra bereketiyle hamile kalacağımı söylemişti ama iş konusunda işim izin vermiyordu … birden bire işler değişti ve eşim sana da açalım biraz uğraş olsun psikolojin düzelir demeye başladı ve ben suan dükkanı vs buldum tekrar birhüle fal baktırsan ben demiştim iyi olacak vs der mi başka falcı mı bulmayım önereceğiniz var mı ? Tabi ki fala bağlı yaşamıyorum ama biraz korkularım ve tereddütlerim var en azından güzel olacak demesi bile yeterli ne yapmam gerek falcı önerir misiniz ?

Bende fala çok inanmam ama çok iyi bakanlar var telefondan da bakıyor bu kişi

Merhaba ben aysebaci yı öneririm çok güzel yorum yapıyor ve yorum dışında ise çok güzel destekte oluyor bir çok kişiye tarot yorumu yaptırdım ama Ayşebacı çok iyi ve çok uzun yıllardır bakıyormuş dilerseniz ona baktırın derim ben kendisini sosyal medyadan bulmuştum online baktırıyorum

İletişim verir misiniz acaba

Merhabalar iyiydi ama çokta iyi değildi enerjimiz uymadı sanki benim falcımda kahve Tarot bakıyordu Tarot baktırmamıstım bu sefer Tarot baktırdım nokta atışları yaptı

Ay bende düşük yaptım canım bende mi baktirsam acaba gerçekten biliyor mu

Ben daha dün fal sepeti uygulamasına arladaşım önerdi diye girdim. Yağmur Bozkurt'u önerdi. İlk başta tereddüt ettim ama resmen destan yazdı bana mükemmel nokta atışları var. Enerjisi aşşırı iyi. 3 arkadaş full ona baktırıyoruz. Bir kere yanlış yaptığını görmedik

benim düzenli baktırdığım biri var istiyosan verim bilgilerini

.. instagram hesabına tarot yazın ,baktıran herkes çok memnun ,doğum haritasıyla bakıyor ve çok uyguna, ben en son sorduğumda sadece doğum haritası için 2.500 demişlerdi ,biz 500 e baktırdık tarot,kaave falında premium bölümde isabel diye bi falcı vardı o kişi bakan kişi, şuan o uygulamada çalışmıyormuş

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar doğumundan ölümüne kdr kim ne nerede ne yaşayacaksın hepsini tek tek isim zaman olayları anlatan biri var ben böyle bir kişi görmedim katına fal cafe Kaan abi İstanbul Kadıköy de boşuna başkaları ile zaman harcamayin yıllarca baktım dolandım ve milad yaptım katına fal cafe ile

Bu kişi online bakıyor mu?

İletişim verir misiniz acaba
Kadıköy katına fal cafe isminde bir yer var bir çok yerde baktırdım fakat böyle biri tanımadım gerçek anlamda doğduğun andan ölene kdr ne yasaycaksin kim ne ne değil bütün isimleri veriyor hayatında herşeyi bilen milad kabul edecegin biri Kaan abi var o bakıyor eğer deneyimlersen farkını anlarsın faydam olur umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…