Eylül - Ekim anneleri ve anne adayları buraya...

niye kısss kurtulamıcaz hem kurtulmak isteyen kimki :)))))
yada sen mi bizden kurtulmak istiyosun bakim...

Patronlar Genelde Böyle.. Devamli Sorunsuz çalişinca Iyi Ama Ayrilma Olursa Istesende Istemesende Biraz Bozuluyorlar..

Yok Ya Sizden Kurtulmak Istermiyim Hiç Siz Arkadastan öte Dostlarimsiniz Iyiki Taniştik Ben çikiyorum Sizi Kocaman öpüyorum özlicem Ikinizide

güle güle canım kısmetse yarın iyileşte gelll....
bizde seni öslicez kıısss dünürsüz kaldım ben bugünn (((

evet nurdancım hemen bozuluyolar ama bizmzkinin bozulmadıda ben işten ayrılcam diye züldü maşallh allah nazarlardan saklasın çok iyiyiz biraz kızdırsada beni severim patronumu bide genç o yüzden dilimden anlıyo beni 30 yaşında patronum benim...

Ben De çikiyorum Canim.. Kalkmişken Doktora Gidip Kontrolümü Yaptirayim En Azindan.. Görüşürüz Yine.. Kendine Iyi Bak..

evet canım eski patronum yaşlıydı bi suratsızdı insan işle ilgili bişi bile sorası gelmiyooo
yaniii ben muhattab bile olmazdım bunca yıldır bu meslekteyim sonuçta işe girerken şartlarımı söylerdim dükkan çok çalıştırdığım için ama son zamanlarda iyice sinir etti beni yok çay söyleme onu yapma bunu yapma ee yeter dedim işten ayrıldım şansıma rabbim işte bi kapıyı kapatıyo öbürkünü açıyoo dağına göre kar veriyo eski patronum olsa hamileliğim zor geçerdi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…