Eylül - Ekim anneleri ve anne adayları buraya...

Geçmiş Olsun Canim.. Kötüysen Izin Al.. Ben Yatiyorum şimdi Biraz Kalkmak Zorunda Kaldim.. Yoksa Bütün Gün Yatacağim.. öğlenden Sonra Gibi De Kontrole Gideceğim.. Ne çikacaksa...

Doğru Söylüyosun Değmiyo Ama çalişmak Zorundayim Bazen Diyorum Keske Evde Olsam Haftaya Izine çikariz Insallah

Evde Olmanin Zorluğu Ayri... Gerçi Ben Evdeçalişmasam Birşey Olmayacakta... Herkes Senin çalişmadiğini Bildiği Için Senin Onlara Göre Zaman Ayari Yapmani Bekliyor.. özel Bir Zaman Ayiramiyorsun Kendine...çalişinca Yorgunum Diyorsun çalişmayinca Yorgun Olamazsin Evdesin Zaten...

aynen nurdancım katılıyorum sana...
kızlar bende dün patronumla konuştum doğum zamanımı ağustosun 15 den itibaren istediğim zaman ayrılcam durumuma bağlı artık eviminde dinlenicem biraz kısmetse gerçi ramazana denk geliyo evde olmam pek bir yere gitmem artık hep misafir ağırlarım tabii ben ağır olmazsam :))))
ama şöyle 1 hafta falan izizn istesem diyorum acaba verirmi eşimle vakit geçirim diyorum...

yok canım 17 yaşında bi yardımcım var ama pek olmuyo yardımcı...
patron bide ben nurdancım daha hala gelmedi patronum :)))
ben gidince ne yazpcak bilmiyorum yani... :))

güle güle dünürüm k.i.b allah acil şifalar versin
annen iyileştirir şimdi seni bi nane limon minoset iç
bide uyku yarına bişeyin kalmaz inş.

evet nurdancım hatta hamiş olduğumu duyunca bir hayal kırıklığıyla hadi yaaaa....
dedi :))) bende çok şükür bu patronunmdan çok memnunum allah razı olsun bende çıkmak istemezdim
ama kısmet bi tane cimcime geliyo hayatımıza hayırşısıyla sağlıkla kısmetse inş.

X