Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canim yumlar ekenden büyüüp catliyor benimde oyle olmustuda .
Sonuçta gunlerini degerlendirmissen neden olmasin canim elbette hamile kalabilirsin
Ay inşallah balım ya çok istiyoruz ben 8 aylık meleğimi kaybettim. Zor günler geçiriyorum 9 aydır uğraşıyoruz bakalım bu ay çörek otu bal tarçın kullandım geçen ay hsg çekindim eşimde cevizini keçiboynuzu pekmezini eksik etmiyor . O güzel haberi inşallah bu ay hayırlı şekilde alırız.

Başın saolsun canım. Neden kaybettin acaba?

Ahahaha aynen kızzz:))) ben şuan araştırmadayım koşuyolu medipolde perihan özden varmış onu düşünüyorum canım şimdilik daha gitmedim henüz:) senin bildiğin var mı ?
Hiç o kadar derinlemesine araştırmadım. Ama arkadaşım ümraniye de floremce nightingale de bi bayan varmış çok memnun. Onu bi düşünüyorum olursa tabi sadece tavsiye üzerine

Ohhh misss valla ikinizde cok iyi beslenmissiniz insallah sizi bekletmez artk nazli bebisiniz

Başın saolsun canım. Neden kaybettin acaba?
Sağol balım. Bronşit olmuştu yoğun bakımda yattık 1 ay iyileşti taburcu olduk 1 ay sonra tekrarladı . Tekrar yattık hastanede zatürre olmuştu bu sefer meğer bağışıklık yetmezliği varmış. Verilen onca ilaçlara tepki vermemeye başlamıştı.

Evet aynen oyle canim su an icin devlette sira aldim oyle rast gele bir doktora .
kimseye de hamile olduğumu soyledim o yuzden simdi arastiramiyorum nabzini duyana kadar artk bekleyecem
Hiç doktora gitmedin dimi? Ben de 5+1 haftalık hamileyim ben gitmedim doktora cumartesi günü yani 5+6 iken gitmeyi düşünüyorum hem keseyi görürüz hem de kalp atışını duyarız diye inşallah birdaha iki iş olmasın diye bekliorm bilmiorm ne zaman gtmek doğrudur?

Ayyy canım çok üzüldüm Allah bir daha yaşatmasın canım

Bide kızlar ben çok üşüyorum ya eşimin görevinden dolayı doğudayım hani havalar burda henüz soğumadı. Elim ayağım buz gibi patik giyiyorum o derece ama ateşim var 36.9 . Anlamadım hiç birşey sizdede öylemiydi acaba ?

Ayyy canım çok üzüldüm Allah bir daha yaşatmasın canım
Bide kızlar ben çok üşüyorum ya eşimin görevinden dolayı doğudayım hani havalar burda henüz soğumadı. Elim ayağım buz gibi patik giyiyorum o derece ama ateşim var 36.9 . Anlamadım hiç birşey sizdede öylemiydi acaba ?

Evet aynen oyle canim su an icin devlette sira aldim oyle rast gele bir doktora .
kimseye de hamile olduğumu soyledim o yuzden simdi arastiramiyorum nabzini duyana kadar artk bekleyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…