Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canım ağzından bal damlıyor. Ben de aana bişey danışacağım. 2 gündür ne yesem mide yanması mide ekşimesi ve acayip şişkinlik yapıyor. Sen de böyle bişey oldu mu? Yaa başka belirtim yok 4 gün var ama

Allah yardimcjn olsun canim benjm
Kiz sinirlilik bende de var valla esime cok bağırıyorum en ufak biseyde de sonra sakinleşince neden boyle oldum diyorum. Bende sabahlari canim bisey istemiyor ama aksmlari da canim herseyi istiyor

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah bizede dua edermisin hamilelerin duası kabul olurmuş bu ay klomen ve çatlama iğnesi vuruldum yumurtlama dönemindeyim inşallah benimde tutar

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah bizede dua edermisin hamilelerin duası kabul olurmuş bu ay klomen ve çatlama iğnesi vuruldum yumurtlama dönemindeyim inşallah benimde tutar
Tsk ederm kuzumm
Rabbim insallah yasadigimiz bu güzel duyguyu sana isteyen tüm herkese nasip etsin insallah 9hayirli tez zamanda kucaginizi doldursun boş birakmasin gönlünüze gore versin size bebislerr
Cani gönülden dua ediyorum rabbim sesimizi duysun duarimizi kabul eder insallahhh(amin)

Âmin inşallah rabbim dualarımızı duysun

Yaa hiç sorma keşke bi cihaz olsa tlf da uygulama yada içimizi gösterse dimi hergün baksak ne oluyor diye :)

Canım bende şişkinlik var hep birde gaz oluyor sürekli rn büyük belirtim koku herşey çok ağıt be pis gibi kokuyo ağır olunca bide kasıkya batma oldu bide bideee hep adet olacakmış gibi sancım var adete 6 gün kala başladı yani

Ben de bunlardan sadece şişkinlik var. Kasık ağrım yok, ya da adet sancısı gibi bi sancı. Neysd artık bekleyip görcez bi kaç gün sonra

Selam kızlar bugün gebelik testi yaptım hayali bi çizgi görüyormuyum yoksa kafaları mı yedim bi söyleyin bana nolur

Eklentiler

• 5B4E4507-A356-437E-B6C3-5A29000806C0.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 36
Selam kızlar bugün gebelik testi yaptım hayali bi çizgi görüyormuyum yoksa kafaları mı yedim bi söyleyin bana nolur
Yarin sabah bi tekrarla kuzum insallah vardır bebisin tatlim. Hayali cizgi fotoda cok net gözükmez ama sen flas yansitirsan cok iyi görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…