Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Yok canım niye kızsın senin en doğal hakkın sormak. Bana embriyolog sordu 35 yaşını doldurdun mu dedi evet dedim o zaman 2şer 2şer donduracağız dedi. Benim 4 tane embriyo var 2 şer 2 şer olacak.
Bana sormadı hiç öyle bişey genç olduğumu bildiği için yada bilgilerim onda olduğu için sanırım Benimde 2 şer 2 Serdi öncekiler sonra tek koyunca çöpe gidiyor diğerleri tekrar dondurmuyorlar cozulunce ise yaramiyormus çünkü

Canım embriyolarının harflerini biliyor musun bide kaçıncı denemen bide yaşın tabloyu tam güzel oluşturalım
Yok canım malesef bilmiyorum doktoruma hiç onları sormuyorum 5.gün emriyosu 3 tane oluştu 5 denemem transferim yani sanırım AA kalitesi birinci kalite olarak yaşım 32 canım 😘

Merhaba kızlar ben de Eylül transfer bekliyorum.6 temmuzda opu oldum.Biri iyi bir orta kalite iki embriyom donduruldu.Biz de erkek sperm sayısı problemi var.Ben de çift embriyo transferi talep edeceğim çünkü 35 i doldurdum neredeyse 36 olacağım.İlk denemem

Merhaba kızlar ben de Eylül transfer bekliyorum.6 temmuzda opu oldum.Biri iyi bir orta kalite iki embriyom donduruldu.Biz de erkek sperm sayısı problemi var.Ben de çift embriyo transferi talep edeceğim çünkü 35 i doldurdum neredeyse 36 olacağım.İlk denemem
Merhaba hoşgeldin tiffany inşallah hepimiz güzel haberler alıcaz embriyoların harflerini biliyor musun canım ona göre tabloya ekleyelim

Merhaba kızlar ben de Eylül transfer bekliyorum.6 temmuzda opu oldum.Biri iyi bir orta kalite iki embriyom donduruldu.Biz de erkek sperm sayısı problemi var.Ben de çift embriyo transferi talep edeceğim çünkü 35 i doldurdum neredeyse 36 olacağım.İlk
Merhaba hoşgeldin tiffany inşallah hepimiz güzel haberler alıcaz embriyoların harflerini biliyor musun canım ona göre tabloya ekleyelim
biri kesin 3AA diğeri 3AB idi sanırım.

Merhaba kızlar ben de Eylül transfer bekliyorum.6 temmuzda opu oldum.Biri iyi bir orta kalite iki embriyom donduruldu.Biz de erkek sperm sayısı problemi var.Ben de çift embriyo transferi talep edeceğim çünkü 35 i doldurdum neredeyse 36 olacağım.İlk

biri kesin 3AA diğeri 3AB idi sanırım.
Tamam canım ekliyorum

X