Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Guvenchal .!.:

YaşEmbriyo kalitesiKaç tane EmbriyoKaçıncı TarnsferTransfer tarihiTest günüSonuç
353aa ve 2bb21
32 Kübraaa kalite15
35 tiffanyBiri iyi biri orta kalite21
29 Emel5aa13
30 Berra4aa11

Merha canım benimde çok olumsuz oldu Geçen sene ikizlerime hamileydim erken doğumla Kaybettim 5 aylıkken Malesef geçtiğimiz mayıs ayında 4 transferi oldum tekrar son emriyomla fakat yine olumsuz oldu bu ay yeniden başladık eşim sperm vermeye gitti ve 5 yumurtadan sağlıklı 3 adet emriyomuz oluştu bu 5.denemem olucak inşallah 🤲 Umarım sağlıkla pozitif bu sefer kucağıma alabilirim bu ay başlayacaktım ama adetim yakın diye dontorum bir sonraki ay başlayalım dedi bakalım herşeyin hayırlısı
Canım ilklerin tuttumu 5 deneme Allah sabırlar versin benim 3 olacak o kadar zorkii. Wp grubu kurcaz Eylül transferi numaranı at istersen ekleyelim

Bana sormadı hiç öyle bişey genç olduğumu bildiği için yada bilgilerim onda olduğu için sanırım Benimde 2 şer 2 Serdi öncekiler sonra tek koyunca çöpe gidiyor diğerleri tekrar dondurmuyorlar cozulunce ise yaramiyormus çü

Merhaba ben de 13 temmuzda opu oldum maalesef sonrasinda adet olamadim. Benim rezervim dusuk dolayisiyla 2 yumurtam toplandi birisi 5. Gun donduruldu.

Adet goremeyince ultrason muayenesi yapildi doktorum trisequens isimli bir ilac verdi 28 gun kullan bu arada dinlen transfer mi istersin havuz yontemiyle mi devam etmek istersin dusun o arada dedi.

22-23 agustos gibi heralde doktora gidecegim ve eger vucudum toparlarsa ve ben de karar verirsem eylulde transfer olacagim.

Iyi kalitede oldugu soylendi sizin arastirmalariniz neden sizi uzdu? Iyi kalitede denenlerin kalitesinden neden supheye dustunuz merak ettim.
Canım Eylül transfer olacaklara wp grubu kuracağız istersen sende katıl özelden yaz numaranı

Merhaba ben varım 11 temmuzda yumurtalarım toplandı 27 yaşında olmama rağmen sadece 6 yumurtam toplandı ve bunların 3ü olgundu 2 si döllendi ama sadece 1 tanesi 5. güne gitti ve doktorumun dediğine göre 5AA kalitesinde bir embriyommuş. şuan rahim dinlendirme sürecindeyim ağustosun ortası gibi tekrar adet bekliyorum sonra da inşallah eylül başı gibi transfer olurum diye düşünüyorum umarım güzel sonuçlar alırız hepimiz :dua:
Canım Eylül için transfer olacaklara wp grup kuracağız istersen sende katıl numaranı yaz

Canım ilklerin tuttumu 5 deneme Allah sabırlar versin benim 3 olacak o kadar zorkii. Wp grubu kurcaz Eylül transferi numaranı at istersen ekleyelim
Aynen öyle canım zor ama napalim hayat devam ediyor bir şekilde pes etmek istemiyorum hayırlısı olsun hakkında bu seger nasip olur inşallah 🤲🙏💙♥️🌸 Tabiki olur katılırım canım

X