EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

en iyisi bende test günü yapıcam cnm testiimi stres olmak istemiyorum
Evet ilkinde erkenden hem kendim yaptım hemde hastanede yaptırmıştım negatif olduğunu gördüğümde salmıştım kendimi.Bu sefer de kafamı karıştıran olay transferden sonra normal günlük hayata dönmemiz mi lazım yoksa hiçbir iş yapmadan sadece evde kısa kosa yürüyüşlerle mi geçirsek ?

ben teste kadar birşey yapmayı düşünmüyorum cnm imkanın varsa ailenden biri gelsin yardımcı olsun evde kısa kısa yürüyüşler yapıcam işten 10 günde izin aldım eşim bakacak tabi oda beni daha çok stres sokmazsa

Maalesef bakacak kimsem yok anca eşim yapar evden çalışıyor zaten.Ahh evet eşim bir iş yaparken ben daha çok strese giriyorum orası da var en ince ayrıntısına kadar anlatmak gerek

Maalesef bakacak kimsem yok anca eşim yapar evden çalışıyor zaten.Ahh evet eşim bir iş yaparken ben daha çok strese giriyorum orası da var en ince ayrıntısına kadar anlatmak gerek
kesinlikle bende öyle ona anlatana kadar ben yapsam daha iyi diyorum bakalım 10 gün nasıl geçicek

Antalyada nerde yaptırdın

Ben bugün transfer oldum 11 Eylül test tarihim bakalım hayırlısı inş
Ben de bugün transfer oldum hayirli ugurlu olsun rabbim bu günü bize bayram etsin Benim test tarihim 10 eylul . 9 eylulde de yapabilirsiniz dediler sisli memorialda tedavi oldum

Ben de bugün transfer oldum hayirli ugurlu olsun rabbim bu günü bize bayram etsin Benim test tarihim 10 eylul . 9 eylulde de yapabilirsiniz dediler sisli memorialda tedavi oldum
Hepimize hayırlı olsun inşallah taze transfer benim 2. Deneme sizler bu süreçte nelere dikkat ediyorsunuz. Kaçıncı denemeniz benim KTÜ Farabi hastanesi

Hepimize hayırlı olsun inşallah taze transfer benim 2. Deneme sizler bu süreçte nelere dikkat ediyorsunuz. Kaçıncı denemeniz benim KTÜ Farabi hastanesi
Hayırlı olsunn benim ilk denemem kuzum.
eve geldim oturdum yemeğimi yedim uzandım yatıyorum şimdi kabak çekirdeğii yiyorum şuanda. Avakado yerim hergün .
Doktorum surekli yatmana gerek yok hayatına devam et dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…