EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

2 kere evde idrar testi yaptım hic çigi çikmadı ben kendimi hazırlamıstım ama eşim inanmamistı. ümitliydi. Negatif deyince iki göz iki çeşme ağladı ona daha çok üzüldüm

inan çok üzüldüm insan acısını yaşayamazken birde cebini düşünüyor tüp bebek malesef çok masraflı bir iş sonu güzel olsunda herşeye değer diyoruz ya Rabbim hayallerimizi yarıda bırakmasın inşallah ikizlerin olur sağlıklı birşekilde kucağına alır büyütürsün :dua:
Amin inşallah. Başa gelmezden bilinmezmiş Allah bu şekilde terbiye etti beni. Allahim kimsenin kucağıni boş bırakmasın

cnm rahim dinlensin diye bekletiyolar yormak istemiyolar rahmi birşey yapmıyolar 2 ay boyunca spnra adette gidip ilaçlara başlıyorsun bende kist vardı kisti baskılamak için 3 ay bekledim 2 eylülde transferim var allah nasip edersse
İnşallah tutunur bebeğin hayırlısıyla güzel haberlerini alırız embriyo kalitesini nasıl öğrenebiliriz

Merhaba,
Transferimin bugün 9. günü. Regl olmadım ve günüm geçti. Progestan fitil kullanıyorum. Düşünüyorum da acaba progestandan dolayı mı regl olmuyorum yoksa hamile miyim 😊 Test günüme 3 gün kaldı. Bilgisi olan var mı ?

benimde yarın toplamam olacak bende pcos eşimdede hareket ve morf sorunu var inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız dua edelim birbirimize

X