EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Yaşla ilgili korkulacak aşamayı geçmişsiniz bence. Yaşın etkili olduğu nokta yumurtalar olurdu şükürki şimdi sağlıklı embriyolarınız var.
İnşallah sağlıkla ilerler bu süreç ve minnoşlar gelir

cnm ben şuan estrofem alıyorum günde 3 tane yarın kontrol var transfer tarihi belli olucak herşey yolundaysa 2 eylülde yaparız demişti bakalım tam kesin yarın belli olucak sorabilirsin tabiki cnm senin tek mi çiftmi transfer olucak

Benim tek olucak ikisi farklı gün donduruldu 33 yaş ama belki ikisi aynı gün olsaydı çift olurdu smdilik tek dusunuorum dedi opudan sonra sizin çift mi

Benim tek olucak ikisi farklı gün donduruldu 33 yaş ama belki ikisi aynı gün olsaydı çift olurdu smdilik tek dusunuorum dedi opudan sonra sizin çift mi
bizim doktor bize bıraktı oyüzden kararsızım tek mi çiftmi konusunda ikiz gebelikten korkuyorum riskli oluyor yarın tekrardan görüşcez doktorla bakalım

bizim doktor bize bıraktı oyüzden kararsızım tek mi çiftmi konusunda ikiz gebelikten korkuyorum riskli oluyor yarın tekrardan görüşcez doktorla bakalım
Hayırlısı sizin ne ise belli olmuo ikizde oluo çift olunca şansınız fazla oluo sağlıkla bizimle olsun ben bişe merak ettim irenbe de ben sizin doktorunuzu görmedim ismini duymuştum daha önce ama irenbedemi Ali bey

özel muayenesi var cnm işlemlerini irenbede yapıyor

Anladım canım bende şimdi 2.kontrolu olucam sonra transfer belli olur demi sizin öle olcak izmirliyim ama manisadym şuanda ondan zor oluo cumartesi gidicem cumartesi regli 10ncu günü olucak
bende didimden gidip geliyorum ve çalışıyorum izin almak git gel gerçekten zor oluyor olur cnm benimd eyarın ikinci kontrol transfer tarihini söylicek bence tarih belli olunca heycan dahada artıcak gibi

Kızlar bu rahim dinlendirmeli transferi olanlar, opudan sonraki adet değil diğer adetten sonra transfer oluyor değil mi? Bir de ben opudan sonra 6. Günde adet oldum ikinci adet ne zaman olunuyor? Normalde döngüm 28 gün ama bu şekilde nasıl olur bilemedim

evet bir adet geçiyor diye biliyorum cnm bende tüp bebek konusunda yeniyim hormonlardan değişebiliyormyş adet zamanı stres yapmayın

bende didimden gidip geliyorum ve çalışıyorum izin almak git gel gerçekten zor oluyor olur cnm benimd eyarın ikinci kontrol transfer tarihini söylicek bence tarih belli olunca heycan dahada artıcak gibi
Emeklerimiz hayırlısıyla karşılıklarını bulsun inşallah yarın güzel sonuçlar al ins sırayla hepimizin belli olcak tarihleri

Merhabalar bende adet olmayı bekledim cumartesi uygunsa ilaçlara başlanacak ama okuduğum kadarıyla genelde bekletme yapılıyor yumurtalar alındıktan sonra bende hemen transfer ederler diye düşünüyordum ilk defa yapıcam çok bilmiyorum

Eğer çok yumurtanız olursa rahim dinlenmesi için zaman veriyorlar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…