EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Selamlar güzel anne adayları 😇

Benim gibi Eylülde transferi olacak, tedaviye başlayacak bir çok arkadaşım vardır diye düşünüyorum.
Bu süreçte anca biz birbirimizi anlıyoruz. Bilmediklerimizi öğreniyor, bildiklerimizi birbirimiz ile paylaşıyoruz.
Umarım uğurlu bir topik olur ve bolca pozitif haberler paylaşır, bebişlerimize kavuşuruz 🥰🥰

Transferim Eylül başında olur diye tahmin ediyorum. Daha önce farklı sebeplerden 2 kere iptal oldu. İnşallah bu sefer transfer gerçekleşir ve bebiş gelir.
İlk tüp bebek denemem olcak. 26 yaşında 8 yıllık evliyim. Eşimde sperm azlığı ve bende de pco olduğu için başladık tedaviye. Şu an dondurulmuş 4 tane 5.gün embriyolarım var. Daha önce 2 kere normal gebelik oluştu fakat kötü bitti.

Sizde durumlar nedir?
Kaçıncı deneme?
Dondurulmuş embriyolarınız var mı?
Kaçıncı gün embriyoları?
Tüp bebek yaptırma sebebiniz?
Yaşadığınız olumlu olumsuz deneyimleriniz? Tavsiyeleriniz?
Ve diğer tüm eklemek istedikleriniz... ☺️

Hepimiz için inşallah güzel sonuçlansın tedavilerimiz. 🤲🏼♥️
Herkesin tedavisi hayırlı olsun benimde ilk demem tek tüp kapali ve sperm sayısı 2 adet dondurulmuş var Ağustos ta transfer olucaktim kan değerlerim iyi çıkmadı geçen hafta başladım regliyle şükür degerler iyi çıktı haftaya gel iyi olursa güne karar vericek sanırım hayirlisi

Herkesin tedavisi hayırlı olsun benimde ilk demem tek tüp kapali ve sperm sayısı 2 adet dondurulmuş var Ağustos ta transfer olucaktim kan değerlerim iyi çıkmadı geçen hafta başladım regliyle şükür degerler iyi çıktı haftaya gel iyi olursa güne karar vericek sanırım hayirlisi

İnşallah bu sefer herşey yolunda gitsin ve pozitif gelsin canım. Hayırlı olsun tedavin 🌸

Amin inşallah hepimizin insallah sizlere de estrofen ağır geldimi mide bulantısı baş ağrısı mahvetti bni😥

Yaa sorma ben daha önce kullandığımda baş ağrısı oluyordu sadece şimdi bide mide bulantısı eklendi, tüm kokular midemi bulandırıyor 🙄 artık olsun transferde bi sebebi olsun bu çektiklerimizin inşallah

Yaa sorma ben daha önce kullandığımda baş ağrısı oluyordu sadece şimdi bide mide bulantısı eklendi, tüm kokular midemi bulandırıyor 🙄 artık olsun transferde bi sebebi olsun bu çektiklerimizin inşallah
İnşallah kullandigim ilk iki gün çok kötüydüm dün daha iyidim ama yine yan etki yapıyor tabi evet inşallah güzel sonuçlar alırız transferden önce kaç kere gidilcek bilginiz varmı kişiye göre değişir gerçi de ben cumartesi 2 ci gidicem kan vericem insallh sonuca göre transfer belli olucak mis

Tureed Tureed Bende aynı durumdayım canım adetin 3.günü gittim, haftaya pazartesi de gidicem transfer günü belli olcak ve transfer inşallah.
Daha önce 2 kere iptal oldu hep üçüncü gidiş transfer günü oluyor

İnşallah bir pozitif de senden gelir eylülde canım. Benimde 30unda kontrol var o gün belli olcak ne zaman transfer olcağı. Büyük ihtimal aynı günlerde oluruz 😇
evet cnm öyle görünüyor arka arka güzel haber alalım :dua: senin tek mi çiftmi transfer olucak doktor bize bıraktı bende kararsızım

Tureed Tureed Bende aynı durumdayım canım adetin 3.günü gittim, haftaya pazartesi de gidicem transfer günü belli olcak ve transfer inşallah.
Daha önce 2 kere iptal oldu hep üçüncü gidiş transfer günü oluyor
Bakalım geçen ay iptal olunca üzüldüm sonra dedim doru zamanda olması iliyi dedim şimdi de ikinci kan inşallah güzel olur seninde canım ben bı tane iğne verdi göbekten okumuştum burda iğne fitil vermedi sen kullaniomusun canım iğne

Bakalım geçen ay iptal olunca üzüldüm sonra dedim doru zamanda olması iliyi dedim şimdi de ikinci kan inşallah güzel olur seninde canım ben bı tane iğne verdi göbekten okumuştum burda iğne fitil vermedi sen kullaniomusun canım iğne
Daha iğnelere başlamadık canım sanırım kontrolden sonra verecek. Progesteron yükselmemişti 3 günde 1 kalçadan yaptırmıştık önceki transfer hazırlığında. Şimdi farklı bi versiyonunu her gün göbekten vereceğini söyledi.
Sen ne zamandır kullanıyosun iğne fitil?

Daha iğnelere başlamadık canım sanırım kontrolden sonra verecek. Progesteron yükselmemişti 3 günde 1 kalçadan yaptırmıştık önceki transfer hazırlığında. Şimdi farklı bi versiyonunu her gün göbekten vereceğini söyledi.
Sen ne zamandır kullanıyosun iğne fitil?
Yok işte bana vermedi iğne ondan merak ettim bitane gebelik aşısı oluo sanırım o herkes iğne fitil kullandim yazio bende yok ondan merak ettim belki cumartesi yazar

benimde ali öner doktorum mayısta topladık transfer bu zamana kaldı sizin transfer ne zaman bellimi tam
Haziranda toplandı en başında zaten 2 regli bekleriz demişti ama bide geçen ay kan sonucum iyi çıkmadı ondan bu ay ilaçlara başladım cumartesi kontrol var 2.kan testi vericem yine güzelse transfer günü belli olcak insallh sizin ne zaman transfer hangi ilaçları aliosunuz ne çok sordum 🥰 çok zor yorucu günler sonu güzel olsun hepimizin🥰🥰

Merhaba

Eşimde de bende de sorun yok, sebepsiz 37 yaşındayım, 2,5 senelik evliyim, 2 adet 3. Gün 2 adet 4. Gün toplamda 4 adet orta kalite dondurulmuş embriyolarım var, 3 aydır rahim temizlensin diye Dr bekletti 1 ay cypro kullandım, dün adetimin 2. Günü doktor herşey güzel dedi estrofem verdi, 10 gün sonra kontrole çağırdı o zamanda herşey yolundaysa Eylül ortalarında inşallah transferim olacak, ilk denemem, yaşından dolayı korkuyorum 😦

Merhaba

Eşimde de bende de sorun yok, sebepsiz 37 yaşındayım, 2,5 senelik evliyim, 2 adet 3. Gün 2 adet 4. Gün toplamda 4 adet orta kalite dondurulmuş embriyolarım var, 3 aydır rahim temizlensin diye Dr bekletti 1 ay cypro kullandım, dün adetimin 2. Günü doktor herşey güzel dedi estrofem verdi, 10 gün sonra kontrole çağırdı o zamanda herşey yolundaysa Eylül ortalarında inşallah transferim olacak, ilk denemem, yaşından dolayı korkuyorum 😦
Güzel şeyler olur inşallah sizinde reglide güzel demiş doktorunuz başlatmazdi yoksa içinizdeki korku şuanda hepimixde var inanın

X