EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Kızlar progestan iğne kullanan var mı herkesin acıtıyormu iğne
Yarın başlıyorum kuzum iğnelere. Bir önceki transfer hazırlığında kalçadan 3 günde 1 oluyordu ve çok ağrıyordu. Şimdi başka iğneye geçiyorum hergün göbekten olcak. Bilmiyorum bu nasıl.
Çok çekiyoruz inşallah sonucu güzel olsun

Hayırlı olsun canım transferlerimiz arka arkaya olucak :) iğne dün ilkini vuruldum çok acısı bugünkü daha iyiydi valla sonu güzel olsunda Allahın izniyle

Nerde tedavi görüyosun benim de 3 Eylül transfer heyecanlı endişeli korkulu mutlu bi garip hissediyorum kendimi
Kaç embriyo transfer olcak?
Hayırlı olsun canım transferlerimiz arka arkaya olucak :) iğne dün ilkini vuruldum çok acısı bugünkü daha iyiydi valla sonu güzel olsunda Allahın izniyle

Merhabalar kızlar ben 26 ağustosta yumurtalar toplandı 22 tane toplandı 15 i döllenmeye hazırdı hepsi şimdilik bölünmeye devam ediyo dediler ama transfer için bi sonraki ay regl olmayı bekleyecek doktorum nie bekletiyolar bilginiz var mı ?

Öncelikle hayırlı olsun canım tedavin sonu pozitifle, sağlıklı bir bebişle son bulsun
Çok fazla sayıda yumurta topladığında su birikmesi yani ohss olabilir diye doktorum bana da taze transfer önermemişti. Endişe etme ve doktoruna güven bence, hem dondurulmuş transferlerde tutunma ihtimali biraz daha artıyor. İnşallah bir sonraki ay transferin olur ve pozitif haber alırsın

Çok teşekkür ederim cnm güzel dileklerin için Allah hepimize olumlu sonuçlar almayı nasip etsin inşallah ilk deneme çok bilgim de yok açıkçası o yüzden buraya katılıp sormak istedim

Çok teşekkür ederim cnm güzel dileklerin için Allah hepimize olumlu sonuçlar almayı nasip etsin inşallah ilk deneme çok bilgim de yok açıkçası o yüzden buraya katılıp sormak istedim
İyi yaptın canım her zaman sor tabi, illa bir bilen, tecrübe edinmiş arkadaşımız vardır. Güzel haberlerini bekliyorum

Nerde tedavi görüyosun benim de 3 Eylül transfer heyecanlı endişeli korkulu mutlu bi garip hissediyorum kendimi
Kaç embriyo transfer olcak?
Doktorum ali öner işlemlerim izmir irenbede yapılıyor 2 eylül transfer Tek 5.gün embriyosu konucak eşim riskli diye çift konulsun istemiyor bende korkuyorum ikiz gebelikten teke karar verdik bakalım

Merhaba kızlar..bende adetimi bekliyorum histereskopi ameliyatı oldum rahmim y şeklindeydi diye.dinlendirdi baya beni.devdet hastanesinde olcam tüp bebeği.Eğer kis yoksa adetin ikinci günü başlıycağız dedi..çok heyecanlı ve korkuyuyorum inş emeklerimiz boşa çıkmZ.yaşım 36 diye iki tane yerleştirilck..bakalım..
16 yıllık evliyim ve çok istiyorum..eşimin spermleri hareketliliği yüzde 40
İnş sorun olmaz..iki aşılama yaptırdım biri tuttu oda dış gebelik.”ilk gebeliğimde klomn içmiştim 1.5 aylıkken düştü..rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

Herkese merhaba yumurta uyarma aşamasındayım cuma günü kontrole gittik 2 tane büyük 2 küçük yumurta oluşmuş bugün tekrar gideceğiz toplama tarihi belli olacak.İlk seferden farklı olarak kan sulandırıcı iğnelere başladım doktor 5. Gün transfer etmek istiyorum dedi ama ilk seferde 4 embriyodan 1 tane kalmıştı 3. Gün transfer edilmişti yine hiç kalmayacak diye çok korkuyorum

Kizlar benim yine ertelendi kalınlık çok güzel di kan testim evet ama bu sefer de üç çizgi görünmüyor dedi histereskobi olucam ilaçlarımı birakiorum bugün hayırlısı die yola cikioruz haziranda opu olmuştum vardır sebebi diyorum histereskobi olan varmı polip olabilir dedi sebep belki başka bişe

İlki neden tutmamıştı cnm sorun neydi bnde ilk denemem olck adet olunca gitcm eğer kis yoksa tedaviye başlıycağız dedi doktır
İlki embriyolarım gelişmedi eşimde ve bende hiç bir sorunumuz yok kist dahi yok.. İnşallah sende kist yoktur Allah'ım hep isteyenlere bir an önce versin sen hangi hastaneye gidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…