EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Benim ki taze transfer olacak bir de birşey sorabilir miyim 3 . Gün ve 5 . Gün arasında ne fark var k. Bakmayın prk bilgi sahibi değilim bu konuda

İlk deneme

Benım de Ağustosta olacaktı eylule kaldı transferim .histeroskopi ve kesik atma yapıldı rahıme tutunmayı kolaylastırıyormus .umarım güzel olur 🙏☺️ Ben de Eylül transfer başlığı açtım beklerim
Merhaba rahime çizik atma işlemi nasıl yapıldı iyice araştırdınız mı acaba bana da bu konuda yardımcı olur musunuz bende çizik artırmayı düşünüyorum fakat tedirginim yardımcı olursanız çok sevinirim ☺️

Benim ki taze transfer olacak bir de birşey sorabilir miyim 3 . Gün ve 5 . Gün arasında ne fark var k. Bakmayın prk bilgi sahibi değilim bu konuda
Tabi sorabilrsin döllenen embriyo nün gün leri gelişim i oluo 5.ci gün daha iyi blast.fakat hiç belli olmuo kimi bünyede 3.gun tutup. kalitesinide solicekler seni aradıklarında hiç stres yapma tutmucak embriyo yu dondurmazlar transfer yapmazlar

Teşekkür ederim canım sağol yarın kontrolüm var bakalım inş bi sıkıntı çıkmaz heyecanlıyım biraz yarın yumurtaların gelişimine bakacaklar ona göre toplama olacak

Ben daha önce 3 defa çatlatma 1 defa aşılama yaptım tutmayınca araya 3 yıl bıraktım tedavi falan görmedim şimdi direk tüp bebeğe başladık bakalım

Hanımlar acil bir cevap almam gerek benim aşılamamın 7 günü ve kahve rengi lekelenme mevcut normal midir doktora gitmem gekirmi sanırım tutmadı bu sefer de 2 ci aşılamam

Hanımlar acil bir cevap almam gerek benim aşılamamın 7 günü ve kahve rengi lekelenme mevcut normal midir doktora gitmem gekirmi sanırım tutmadı bu sefer de 2 ci aşılamam
Yerleşme kanaması da olabilir tutmuştur yani belki bence ilaçlarınızı kullanmaya devam edin kanama artarsa tabiki doktorunuza bildirin .

X