Göz Makyajı Eyeliner ve Dipliner Önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben de Flormar dipliner kullanıyorum tavsiye ederim yerimseniben

Ben de Flormar dipliner kullanıyorum tavsiye ederim yerimseniben

ya bende istiyorum dipliner ama siyah kahverengi ve licivert var genelde benim baktıklarımda renkli olanlar ise ışıltılı ben simli yada metalik istemiyorum renkli dipliner olan bi marka biliyo musunuz

satıcı kızın ısrarı üzerine flormar eyeliner pen aldım
makyaj yapmaya yeni başladım. kaydirigubbakcemile2
birbirimize yeni yeni alışıyoruz.1kere düzgün çekebildim.akşama kadar bozulmadan kaldı.çıkartırken bile zorlandım
eyeliner kullanımına eli yatkın arkadaşlar mennun kalırsınız kesinlikle
:lepi:

arkadaşlar yaklaşık 7-8 yıldır eyeliner kullanıyorum .tavsiyem keçeli kalem şeklindekileri almayın!avon oriflame maybeline çok ilginç bi şekilde silik silik duruyor almadan önce mutlaka elinizin bi köşesine sürün boya bol gelmeli ve kuruyunca çıkmamalı en son esterel diye bir marka aldım göz kapalarımın tepelerine bulaştı bi kaç saat sonra aslında konyada aldığım bir marka vardı vitamin c diye acaip güzeldi gece yatınca bile sabah aynen kalkıyordum ve fiyatıda 5 tl flandı turuncu bir kabı vardı denk gelen varsa uyduruk mal diye düşünmeyin mutlaka edinin hatta banada hbr verin bende alıym :)

slm bende flormarın eyelınerını aldım. ama her sürüşümde kirpiklerim boyanıyor. ve dolayısıyla goz kapagımın uzerınde sıyah oluyor. sız de bu sorun olmuyormu yanı kirpiklerin boyanması olayı. benmı yanılıs sürüyorum acaba ?:S

Bende bugn flormARIN eyeliner pen i aldım sürünce güzel ama benmde gözkapaklarıma bulaşıo bir süre sonra kurumasına rağmen

Bende dün flormar eyleynır ve dipleynır aldım, bu sabah eyleynır uyguladım.
Sonuçtan gayet memnunum. Uygulaması gayet kolay, dipleynırı henüz denemedim.
Ama en kısa zamanda onuda deneyeceğim.
Memnun kalmak istiyorsanız tavsiye ederim kızlar.

kızlar benm eyelinerim avon fakat ben hiç memnun diilm siyah renk olmasına rağmen sürdüğümde hiç belli olmuyo rengi çok açık..bana önerebileceğiniz fiyatı uygun ve güzel renk veren bi eyeliner varmıÇok üzgünüm çoook

goldeen rose dipliner ucuz ve de renk veriyor. önceki sayfalarda epeyce tavsiye mevcut epey yaprdım edilmiş zaten sağ olun kızlr :dance:

Flormar eyeliner pen kullanıyorum. 4TL'ye aldım hemen hemen her yerde 4 TL zaten. Fiyatına göre çok kaliteli ve kullanışlı bir ürün.

Flormar eyeliner pen kullanıyorum. 4TL'ye aldım hemen hemen her yerde 4 TL zaten. Fiyatına göre çok kaliteli ve kullanışlı bir ürün.

aynen canım bncede çok kullanışlı benmde daha yeni bitti 2 ay falan kullandım sanırım hatta daha fazla kaydirigubbakcemile2

uzun Süredir golden rose dipliner kullanıyorum çokta memnunum:)
tüm qün bozulmadan duruyor ilk zmanlar süremiyodum dagılıyodu falan ama anladımki sürmeyi ögrendikçe problem bende:)

Golden Rose dipliner hakikaten iyi kızlar. Fırçası özellikle bana çok kullanışlı geldi, sürümü daha kolay..

maybelline in eyeliner ını aldım ben ,su pembe kalem gibi olan kecelı kalem gibi hiç memnun değilim kızlar sakın almayın derim rengi ucuyor gibi boyalı/keçeli kalemle çizilmiş gibi duruyor güzel değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…