Göz Makyajı Eyeliner ve Dipliner Önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
goldonrose dipliner kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim

satıcı kızın ısrarı üzerine flormar eyeliner pen aldım
makyaj yapmaya yeni başladım. kaydirigubbakcemile2
birbirimize yeni yeni alışıyoruz.1kere düzgün çekebildim.akşama kadar bozulmadan kaldı.çıkartırken bile zorlandım
eyeliner kullanımına eli yatkın arkadaşlar mennun kalırsınız kesinlikle
:lepi:

bugün aynından bende aldım ama hiç memnun kalmadım açıkcası çıkarmakta cok zorlandım evet yogun bir renk veriyor ama cıkaana kadar gözlerim yıprandı resmen:1no2: bundan önce oriflame in ve avon un kalem şeklinde olanlarından kullandım ve ikisinden de memnun kaldım hem kullanışlı hemde dağılmıyor hemde kolay temizlenebiliyor flormar ise tam tersine su geçirmez makyaj temizleyicisiyle sildiğim halde çıkarmakta zorlandım hatta tam çıkmadı bile birazı yerinde duruyor bunun iyi tarafı yüzünü yıkayınca göz altına cok akmıyor akanlarıda az bir kuru peçeteyle silip alıyorum.a.s eğer temizlenmesi kolay birşeyler arıyorsanız avon kalemi öneririm ucu da çok ince gayet güzel a.s

kızlar bu flormar ve golden rose'un eyeliner/dipliner fiyatları nedir, fazlasıyla harcama yapıcam da:) kendimi türk kozmetik sektörüne adadım, ufak bi imaj değişikliği içindeyim de:))

katalogda indirimde görmüştüm ungaro nun eyeliner ı
çok çok çok memnunum şaşırdımohaoldumsmile

en güzeli flormar eyeliner kızlar..art liner da flormardan aldım..oriflame in kalem şeklnde olanıda güzel ama flormar kadar kalıcı koyu ve güzel değil keçeli kalem gibi..avonunkide çekmecemde paslanıyor..en güzeli flormar eyeliner ve artliner :KK54:

ben de Elite dipliner aldım ilk defa dipliner kullanıyorum hiç zorluk çekmiyorum çok da hoş duruyor

şuan avondan kullanıyorum eyeliner açılıp kapanabilen kalem gibi olanlardan ayrıca suyada dayanıklı kesinlikle akmıyo ben memnunum fiyat olarakta uygun. 9 tl sanırım

ben goldenrose nin eyelinerını kullanıyorum çokta memnunum fırçası çok ince değil ama kullanışlı ayrıca diplinerı da mevcut yeni başlayan arkadaşlar bunu kullanabilir ben ilk olarak diplinerını kullanmıştım sonra eyelinerına geçtim gayet rahat kullanılıyo

Ben flor mar kullanıyorum kızlar, üzerinde art liner yazıyor. 6 buçuk liraymış, daha bugün sordum. Kullanımı çok kolay değil, ben ilk kullandığımda zorlandığımı hatırlıyorum. Ama zamanla alışıyor insan. Çok ince olamamak koşuluyla kalınlığını da ayarlayabiliyorum. Bittikçe gidip yine aynısından alıyorum. Çok memnunum yani. :)

dipliner uygulaması çok kolay bi ürün.titrek elleriniz varsa eyeliner yerine bunu kullanın

Kızlar ben bu zamana kadar şöyle akmayan simsiyah bir eyeliner bulamamıştım.Denemediğim şey kalmadı hangi marka sürersem süreyim dağılıyordu yağmur yağmış gibi bulaşıyordu bana göz yapından dolayı dediler. Geçen gün arkadaşımın eyelinerinı kullandım ve hiç ama hiç akmadı hayatımda ilk defa öyle kalıcı ve simsiyah bir eyeliner gördüm.Ve asıl şok arkadaşıma nerden aldığını sordum markası bilindik değil çünkü..Bana bimden 3 tlye aldım dedi :) Bende gittim aldım bir tane bilinmedik marka olduğu için kafamda şüphelerim var ama gerçekten çok güzel fiyatıda çok uygun alıp deneyin derim.

kızlar bende flormar eyeliner pen var ama hiç bceremiyorum ya sürmeyi çizgiler yamuk yumuk oluyor bi yeri kalın bi yeri ince oluyor :KK43: sorun bende mi yoksa kalemde mi anlayamadım golden rose dipliner alıcam bugn inş onu bceririm

kızlar bende flormar eyeliner pen var ama hiç bceremiyorum ya sürmeyi çizgiler yamuk yumuk oluyor bi yeri kalın bi yeri ince oluyor :KK43: sorun bende mi yoksa kalemde mi anlayamadım golden rose dipliner alıcam bugn inş onu bceririm

ben de aynı detten muzdarıbım cnm :KK43:( eyelıner hıc kullnamıyorum maalesef yamuk yumuk cızıyorum o yuzden gozumun usutune normal goz kalemı kullnıyorum bu arada sen de de eyelıner surunce gozlerın yanıyo mu cnm ben de bı de ol bı sorun var :KK43: ya da bole bı sorunu olan var mı ??

Lorealin waterproff eyelinerını kesinlikle öneriyorum. Kalem şeklinde olduğu için sürümüde gayet basit :) akma bulaşma derdide yok. Kesinlikle memnun kalırsınız kızlar :)

ben de aynı detten muzdarıbım cnm :KK43:( eyelıner hıc kullnamıyorum maalesef yamuk yumuk cızıyorum o yuzden gozumun usutune normal goz kalemı kullnıyorum bu arada sen de de eyelıner surunce gozlerın yanıyo mu cnm ben de bı de ol bı sorun var :KK43: ya da bole bı sorunu olan var mı ??

yok canım gözüme gelmemesine dkkt ediyorum çıkartırkan makyaj temizleyicyle yavaşca üstünden alıyorum eyeliner i. tabi süremediğim için sürmemle çıkarmam bir oluyor :KK43:

eyeliner olarak flormarı öneririm kızlar gerçekten harikaaaaaaaaa

X