Göz Makyajı Eyeliner ve Dipliner Önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

markasını yazar mısın canım

yok canım gözüme gelmemesine dkkt ediyorum çıkartırkan makyaj temizleyicyle yavaşca üstünden alıyorum eyeliner i. tabi süremediğim için sürmemle çıkarmam bir oluyor

ben de surmek ıstıyorum ama hem beceremıyorum hem de gozlerımı yakıyo gozlerıme kacmamasına ragmen cnm bu arada onbereılcegın bı dıplıner varmı ınce uclu kullanıyosan eger

ıcne uclu mu pekı nasıl bısey ve fıyatı nedır acaba paselın ojesı harıc bı urunun kulllnamadım da

ucu sert uğraştırmıyo çekerken çok ince değil fiyatı 15 18 arasıydı galiba ama uzun bi süre kullanabilirsin en az 6 ay diyeblirim ve çok kalıcı marka olarak çok kaliteli bence ojesinden anlaşılıyo zaten tek katı bile günlerce çıkmıyo yani güvenerek alabiliceğin bi marka.

ben de surmek ıstıyorum ama hem beceremıyorum hem de gozlerımı yakıyo gozlerıme kacmamasına ragmen cnm bu arada onbereılcegın bı dıplıner varmı ınce uclu kullanıyosan eger

canım bnm bildiğim dipliner ların ucu daha kalın ve sert olur.ince uç istiyosan eye liner almalısn

evet haklısın ojelerı harıka bı ara dısarı cıktıgımda bakıcam cnm sagol

canım önce sen diplinerle başla sonra inan alışıcak elin.bende onunla başladım süre süre alışıyo el alışınca eyeliner denersin onuda rahatlıkla kullanabilirsin.

haklısın cnm vala ben onceden gozumun ustune dogru duzgun sekıl veremesdım sımdı verebılıyorum dıplınerı da cok merek edıyorum dedıgın gıbı ucu sertse kalemden daha kolay sekıl verılır gıbı geldı bana

yapa yapa alışırsın dene kalemden daha güzel duruyo dediğm pasteli tavsiye ederim

ben hergün mutlaka alıştırma yapıyorum
bir elimde makyaj temizleme pamuğu bi elimde eyelinerm sürüp çıkarıyorm
ya sağ gözüme sürerken sorun yok ama solu hiç beceremiyorum ya

kesinlikle almayın diyecegim marka FLORMAR eyelineri 7 lira die aldım ama berbat keceli kalem gibi boyamıyor bile

gecenler 35tl ya Lorealin eyelineri aldım fena degil ama hala tatmin olmadım

Eyeliner ve dipliner önerilerinizi fiyat/performans değerlendirmeleriyle yazarsanız sevinirim.

innova dipliner kullanıyorum fiyatı 24 tl çok net çizgi elde ediiyorum yani aynı yerden 2-3 kez geçmek zorunda kalmıyorum
daha önce cecile aldım 16 tl ye üstelik gramaj olarak tüm diplinerların 2 katı kadar dedi çok uzun süre kullanırsın dedi satıcı kadın,
gelgelelim cecile dipliner 1 ayda daldırıp çıkardığımda ucu ıslanmayacak kadar kurudu bitti hatta.
İnnovayı 1 yıl çok rahat kullanıyorum -ki hergün istisnasız makyaj yapan biriyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…