Göz Makyajı Eyeliner ve Dipliner Önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben göz kalemini eyeliner olarak kullanıyorum. flormar dışı simsiyah bir kalem var. tam adını bilmiyorum. ucunu iyice açıyorum. far sürüp sonra kalem ile eyeliner gibi çizgi çekiyorum. çok hoş oluyor.

onu denedim ama biraz beceriksiz olduğum için güzel olmadı

kızlar ben bir internet sitesinden mac'in keçeli kalem eyelinerını 5tl'ye aldım.çok memnunum.nerden aldığımı merak eden olursa özel mesajla linki verebilirim

eyeliner olarak oriflame kesinlikler iyi...ama ben eyeliner yerine flormar ultra black kullanıyorum artık...

eyelıner suremıyorum bede ama kalemle ıyı surerım netten de baktım evet guzel bı urune benzıyo zaten flormar kalemlerı malım hıc kotu dıyenı duymadım
ben flormarın dışı beyaz olan kalemini kullanıyordum ama çok akıyordu bunu bir arkadasımdan alıp sürmüştüm kaymak gibi sürülüyor hemen kayıyor göz kapağımda ve kolay kolayda akmıyor...

ben eyeliner üzerine bile kalem cekiyordum ama artık bu kalem yetiyor eyeliner kullanmıyorum...

o derece sıyah yapıyor demekkı alıcam sagolun

Ben kişisel tercihim olarak çok siyah eyelinerları tercih ediyorum her zaman. Lorealinki de çok iyidir bu konuda. Bir de eğer bulabilirseniz elf markasının jel eyelinerının üstüne tanımam. :) Fiyatı da çok ucuz.

deborah die bir marka aldım en son canım keçeli kalem gibi cok rahat sürülüor yeni kullanan biri olaraktan memnunum

canım merhaba bende aynı eyelinr dan aldım ama tam olarak silemiyorum sürdüğüm yerlerde hafif bir şekilde kalıyor ,ıslak mendil de,göz makyajı temizleyiciside kullandım ama hala geçmedi onlar sen nasıl siliyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…