Göz Makyajı Eyeliner ve Dipliner Önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
gecenler 35tl ya Lorealin eyelineri aldım fena degil ama hala tatmin olmadım

loreal, maybelline, hatta maxfactor bile denedim nedenini çözemedim ama hiçbiri İnnova kadar keskin çizgiler çizemiyor renkleri silik oluyor yada çok sulu oluyorlar ve 2-3 kat geçmek gerekiyor.
tamam İnnova da fiyat olarak çok uygun olmayabilir cecile veya flormar gibi markalara göre ama bitkisel içerikli, yıkamayla veya temizleyicilerle çok rahat çıkıyor katiyen akmıyor.
tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
pasteli öneriyorum hem fiyatı uygun hem verdiği renk güzel.. flormar ı begenmemiştim. ondan kat kat ıyı.

dun flormar loreal falan baktım dıplınerlerına flormarı begenmedım kızlar aynı eyelıner gıbı geldı bana 15 tlydı lorealınkı guzele bensıyodu 29 ylydı kampanyaya gırmıs bı tane markanınkıne baktım cıdden guzledı veeeee fıyatı 80 tlydı yuh dıyorum alabılen olursa onu alsın markasına bakmadım bıle ama cok pahalı dıye :) ama 80lık dıplıner kesın en ıyısıdır heralde pastelınkını sormak ıstıyodum asıl onu bulamadım malesef ankarada pastelın dıplınerını goren bulan alan varsa yazabılırmı acaba fıyatıyla bırlıkte

arkadaşımın tavsiyesi üzerine flormarın diplinerı aldım ve hiç memnun kalmadım hem rengi grileşiyo hemde gözümü yakıyo

ben de dun maybeline eyeliner aldım 20 tl ye üstelik şuan 3 al 2 kampanyası da var. kalıcı ve akmıyor tavsiye ederim kesinlikle.

arkadaşımın tavsiyesi üzerine flormarın diplinerı aldım ve hiç memnun kalmadım hem rengi grileşiyo hemde gözümü yakıyo

ya cnm bende de goz yanması oluyo bı kere bı eyelıner vardı bende suruyum dıyodum suremıyodum zaten bırde yakıyodu cok kotu sılıyodum hemen
sonra bı kere kuaforede yaptırtmıstım eyelıner yıne yaktı
bı dah akuafore yaptrtmadım eyelıner falan ve de almadım da korktum
sızın de her surusunde mı acıyo yoksa sadece flormarı surerken mı acıyo
bende dıplıner almak ısıtoyrum ama yakarsa dıye param bosa gıtmesın dıyorum alamadım halen tırstıgım ıcın
flormarı da cok severım ama sız bole dıyınce pastel dusunuyorum artık
pastel hıc kullndınız mı ????????
goz kalemı suruyorum her gun ben gozumun usutune ama ıste bı yarım saat sonra hemen grı gıbı oluyo kuyruk yaptıgım yerde kuruk muyruk kalmıyo duz cekmısım gıbı gozukuyo bazen bırde ucunu sıvrı yapıyorum bu yuzden dıplınere cok ıhtıyacım var

golden rose dipliner kullandım uzun süre ve çok memnun kaldım rengini tam veriyor ve kolay kolay akmıyor bulaşmıyor
bu sıcak havalarda benim kurtarıcım oluyor

loreal superliner kullanıyorum ve çok memnunum sürümü çok rahat kalıcılığıda güzel

kesinlikle pastel. akmıyo bulaşmıyo ve çok keskin ve net rengi var
tek geçişte süper

Kızlar ben şimdiye kadar 4 eyeliner denedim

İlki Kajal diye simsiyah bir markaydı öyle bir arkadaşım mı vermişti onunla deneye deneye öğrendim hiç alerji de yapmadı
ama sonra o bitmeye başlayınca ve bulamayınca oriflame clicket eyeliner aldım siyah
onunda fırası çok inceydi onu da pek beğenmedim, çok küçük gramajı az ve çabuk bitiyor, buraya resimlerini koydum;

xxxxxxxx fazlaca yorumlarımla

sonra flormar a gittim oradan artliner adım ve eyeliner kalemi sanıp kaş kalemi almışım ona sonra gelicem
artlinerı bir arkadaşıma sürdüm gözü kıpkırmızı oldu sonra başka bir arkadaşıma denedik onda da arpacık gibi bir şey çıktı sonra akşamına indi
ama bence ne yanma ne bir şey hiç yok ama uygulaması zor çok oynak uzun ince bir fırçası var ben özel günler için kullanıyorum onunda fotoğrafları burada;

xxxxxx ama simsiyah zaten resimden anlaşılıyordur iyi çekildiğinde çok hoş duruyor

burada da gözüme sürdüm; xxxxxxx

Sonra bu kaş kalemine geleyim tam adı Flormar Eyebrow Liner

özellikle kahverengisini ben günlük hayatta çok kullanıyorum çok keskin değil ama bronz tatlı bir görüntü oluyor öyle makyaj ben buradayım demiyor ama siyahı biraz zor çıkıyor ama diğer beyaz kalemi gibi ne bir kuruma ne bir sertlik hiç bir şey yok bence bir deneyin zaten 5.90 lira mı ne ben beğendim zor çıkması dışında hiç bir olumsuz özelliği yok ayrıca kalem gibi olduğu için 3 dklık makyajlar için gayet uygun ben öyle yapıyorm en azından =))

burada da onun görüntüleri var kızlar ; xxxxxxxxx
umarım yardımcı olabilmişimdir, eyeliner sevdam daha devam edecek

to be continued =))

Son düzenleyen: Moderatör:
The Body Shop'un eyeliner'ini tek geçerim. Fiyatı 25 TL idi. Suya karşı dayanıklı resmen duşa falan giriyorum hiç çıkmıyor iyice ovuşturana kadar. Akma sorunu vs. hiç yaşamıyorum. Şimdiye kadar kullandığım en güzel eyeliner diyebilirim..

Maybelline'in liner express i çok başarılı bence fırçası ince olduğu için ince liner çekmekte çok başarılı buluyorum.tek kusuru gün içerisinde fark etmeden gözünüzü ovuşturduğunuzda uçup gitmesi:S Ama yinede vazgeçemiyorum

evet kızlar flormarı eyelinerı bende de yanma yapıyor. gözlerim hassas oldugu için bana özel bi durumdur diye düşünüyordum. ancak yakması haricinde ben sürülmesi ve duruşu bakımından memnunum flormardan

ben de dun maybeline eyeliner aldım 20 tl ye üstelik şuan 3 al 2 kampanyası da var. kalıcı ve akmıyor tavsiye ederim kesinlikle.

canım eyeliner sürülmüş göz resmini atabilmen mümkün mü acaba? bende düşünüyoru maybelineden almayı ama kararsızım... bir de ben sürünce parlak olan eyelinerları sevmiyorum. daha mat ve simsayah olanı seviyorum. bildiğiniz bir ürün var mı böyle

cnm benım her eyleınerde oluyo yanı ıkı kere de surdum ıkısı de farklı markaydı adını hatılamıyorum yakıyodum hemde surdugum an hemen
flormardan da vazgectımama almak ıstıyorum cıdden cok guzel duruyo dıplınerlı gozler

Benimde gözlerim hassastır lens taktığım için, ama gözüme kaçırmadığım zamanlar haricinde hiç yanma yapmadı diyebilirim.

canım o senin kusurun

ben de alıcam da karar veremiyodum şimdi en iyisi flormar pen mi? son kararınız mı?

ben göz kalemini eyeliner olarak kullanıyorum. flormar dışı simsiyah bir kalem var. tam adını bilmiyorum. ucunu iyice açıyorum. far sürüp sonra kalem ile eyeliner gibi çizgi çekiyorum. çok hoş oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…