Evliymiş...

Ohooo amma dram yapmışsın
Sonuç olarak ikiniz de beraber olduğunuz kişileri aldatmışsiniz
Ayrilmamissiniz aldatmışsiniz.
Bence de çok uygun bı çift olabilirmissiniz

İçinde bılundugunuz duygusal boşluktan dolayı fazla anlamsızmışsınız ilişkiyi. Bakın iletişimin sadece yüzde beşi onu mesajlar geriye kalanı yüz yüze iletişim Ve bu iletişimde de sözsüz iletişim beden dili büyük bir kısmı kaplar yani demek istediğim siz kafanızdaki aşk hayalini o adama giydirmişsiniz aslında o değil sizin duygularınızın sahibi. Sizin hayalindeki kişi ve o farklı insanlar

Eşleştirme sitesi neymiş ki Allah'ım bu sitede neler öğrendim neler ..
Bu tür dangalaklardan uzak dur !! Boş yere canını sıkma kendini kaybetme sakın !

İyi akşamlar arkadaşım valla kötü bir olay yaşamışsın evli olması evet kötü benim de böyle bir olay geçmişti başımdan çok kötü olmuştum ben internet de tanışmadım bide beraber aynı iş de çalışıyorduk kendisi İstanbulluyu malum sinema sektöründe çalışıyorduk kimse birbirini tanımıyordu çalısmaya başladıkça tanışmıştık daha sonra uzun bir süre falan aynı şehirde beraber çalıştık sevgili olduk evlenme hayalleri kurduk falan bağlandık birbirine 15 gün izinimiz vardı bu memlekete İstanbul'a gitti ve o ara gittikten bir hafta sonra bana face den msj geldi bir kadın benim kocamla fotoğraflarınız int de ne arıyor diye ben bilmiyordum evli olduğunu falan o yüzden face aymıştım fotoğraflarımızı yan yana bir sürü oda bana atma dememişti kadın beni nerden bulduysa bulmuş fotoğrafları görmüş ve ben o an belediye otobüsündeydim kocamla yazısını görünce otobüsün içinde sinirimden ağlamıştım çok

Ama merak erme geçiyor ben bak şuan düşünüyorum ne salakmışım diyorum insanların içinde ağladım günlerce ağladım odama kapandım şimdi yolda görsem tanımam artık o kadar yani bence sende üzme kendini geçer gider

Sigara üstüne sigara yakmışta yok sabahlara kadar uyumamışta. Siz mutlaka bir uzmana gidin terapi falan alın. Yıllardır gerçek hayattaki sevgiliniz yaşattığı duygusal şiddet sizde ciddi ruhsal sorunlara sebeb olmuş. Bunu gayet ciddi ve samimi yazıyorum. Kurbanlık koyun sendromuna girmişsiniz. Ortada savunmasız duruyorsunuz bu psikolojide çok kısa bir süre içerisinde büyük zararlar görebilirsiniz başka insanlardan.

Nette tanisinca genellikle durust gercek iliskiler olmuyor hersey sanal yalan. En buyuk hatayi birkere intenetten tanistiginz biriyle samimiyeti arttirmakta yapmisnz. Adam evli vazgecmekten baska careniz yok ztn durust biri olsaydi size basta anlatirdi herseyi karisina hatta 2 evladina bunu yapan bir adam iliskinizde size neler yapmazdi. Gorusmeyin asla

Ever doğru bide sanal ortam da biriyle tanışıp ona bağlanmak biraz tabi ki saçma ama işte olmuş bir kere normal değil hani demek ki yanlız biriydi onun açısından düşünmek lazım çevresi arkadaşı ortamı olsa bu şekilde olmazdı yine int den arayışa geçmezdi bence

Sorun internet de o tarz sitelere girmesi değil. O kadar büyük bir çöküntü yaşıyor ki 3-5 gün iletişim kurduğu biri için Türk filmi senaryolarını aratmayacak hallere bürünüyor. Bu sağlıklı bir insanın yapacağı bir şey değil. Bu genç kadının ciddi anlamda uzman desteğine ihtiyacı var. Yoksa bu adamdan olmadı başka bir kişiden çok büyük zarar görür

Haklısın bence de öyle sonuçta tv lerde artık neler görüyoruz insanlar artık bunlsrı görmüyorlar sanırım ben bak 5 sene oldu ne instegram ne face kullanmam eşim izin vermiyor zaten evli bile olsan orda evli yazıyor yine adamlar arsız gibi yazıp ekliyorlar hiç görmediğin tanımadığın biri için bu kadar üzülmesi normal değil zaten

Ciddi anlamda konu sahibi için endişe ettim. Ve ediyorum. O ilk sevgilisi kıza neler yaşattıysa ne hale gelmiş. Bu tarz adamların Allah cezasını versin

Teşekkür ederim siz ne kadar güzel bi insansınız ❤ zaten ben görüşmüyorum dediğim gibi o hala fake hesaplar açıp istek gönderiyo watsap durumuna benle ilgili şeyler yazıyo o şarkıları paylaşıyo falan. Ben karşılık vermiyorum kendi içimde düşünüyorum üzülüyorum

Tamam bilmeden tanıştınız da şuan biliyorsunuz detayları. Neden bu adamı hala instagramda takip ediyorsunuz?

Ciddi anlamda konu sahibi için endişe ettim. Ve ediyorum. O ilk sevgilisi kıza neler yaşattıysa ne hale gelmiş. Bu tarz adamların Allah cezasını versin
Haklısınız çok çektim hala da küfürlü içerikleri devam ediyo o ayrı bi konu. Bi yandan bunlara maruz kalınca o bana iyi geldi. Aşık olmadım zaten adını koyamadıgım bir şey. Söylediğine ve yaptıklarına bakılırsa o olmuş. Ama karşılık vermiyorum.
Yazmıştım şuan evde değil görevde biz konuşurken 24 saat aralıksız konuşuyoduk hiç kapatıp da biriyle görüşmüyodu o da boşlukta mıydı neden eşiyle görüşmüyo omu anlamadım sormadım da beni ilgilendirmez. Kpss tercihlerimi onun yaşadığı yere yapmam için çok yalvardı. Hala şuan fake hesaplar açıp istek gönderip duygusal şeyler paylaşıyo watsap durumuna benle ilgili şeyler yazıyo. Ama iletişimimiz yok kestim. Öyle işte

İletişimi kesmemişsiniz , WhatsApp tan engellememişsiniz , fake hesapları da demek ki kabul ediyorsunuz neler paylaştığını görüyorsanız iletişimi kestim diyemezsiniz ki ..

İletişimi kesmemişsiniz , WhatsApp tan engellememişsiniz , fake hesapları da demek ki kabul ediyorsunuz neler paylaştığını görüyorsanız iletişimi kestim diyemezsiniz ki ..
Konuşmuyorum git eşinle görüş banane diye de tersledim daha mesaj atma dedim benim yapacaklarım bu kadar. İnsanlar kaç senelik eski sevgililerine bile meraktan bakar daha yeni bu olay benle ilgili yazdıklarını görüyorum yine ben suçlu değilim galiba.

Aynen öyle gerçekten kimseye güven kalmadı artık bazen insan kendi kocasından bile şüphe duyuyor yani çünkü saman o kadar kötü oldu bende çevrem de bunlsrı gördükçe ben de eşimi çok sıkıyorum mesela hergün telefonunu inceliyorum bişey yapacağından mı değil ama işte etrafa güven kalmadı artık

karısını aldatan nette tanıştığı birini de bi kaç haftaya unutup yerine başkasını koyar merak etmeyin.
bence de biraz dram yapmışsınız, adam da gayet arabesk ne o öyle 30+ yaşında adamın arabesk arabesk sözler yazıp şarkı paylaşması falan o kadar itici ki

unutursunuz nette çok var böyleleri, bir ara ben de takılmıştım bir kaç sitede, ne hikayeler duydum aman Allah ım başka insanların resimleriyle birbirlerine aşık olanlar, evli olup gizleyen tipler, amcalar, teyzeler, iğrenç iğrenç ilişkiler. en iyisi hiç bulaşmamak, sonra kk ya sardım kafam raad

Allah aşkına yüz yüze görüşmediniz birşey paylaşmadınız ne kadar konuştunuz ki bu kadar acı çekebiliyorsunuz duygusala bağlıyorsunuz anlamadım. Hani görüşürsünüz falan tamam anlarım. Adam da iki konuşmayla nasıl öyle bitmiş etmiş yok ölü gibiymiş yok herkes anlıyormuş yok ruh ikizini bulmuşsun kolay mı öyle yahu. Bu kadar mı hemen bağlanmaya meyillisiniz madem bitirdiniz ınstagramda falan ne işi var her yerden engelleyin. Ayrıca neden 2. üyelik? ilk üyeliğinizde neler yazıyordu ki acaba tekrar üyelik aldınız.

Aferin sana. Kararlı ol. Hiç kimsenin senin şu anki hassas durumundan faydalanmasına izin verme. Önüne bak . Yepyeni bir yaşam kur kendine. O iki adi de Allah’ından bulsun. Bu şeref yoksunları İçin gencecik yaşında tertemiz ciğerlerini kirletmene değmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…