Evliymiş...

KK ya en acilinden 2 başlıkta konuyu en başta tutmak gerekiyor...
1) evli erkeklerin birlikte olmak istediği kadınlara söylenen yalanlar
2) bir erkeğin ilgisi olmadan yaşananın yolları

Sizin durum için su an 2 numara.
İlişkinizi bitirmeden, yaralarınızı kendiniz sarmayı öğrenmeden başka bir erkeğin ilgisi ile açığı kapatmaya çalışmışsınız, elinizde patlamış.

Böyle durumlarda kandırılmaya da açık oluyorsunuz, o duygusal boşluk yüzünden hata yapmaya da...
Ne işiniz var eşleştirme sitelerinde allah aşkına?

Bence siz kendinize bir meşgale bulun
Boşluğa düşmüş abuk sabuk şeylerle doldurmaya çalışıyorsunuz
Çivi çiviyi de sökmez ayrıca aksine daha büyük iz bırakır
Evcil hayvan sahiplenin ya da sokak hayvanlarına yardım edin daha mutlu olursunuz

2 kızım(sokaktan getirdiğim) var ayrıca barınakta gönüllüyüm teşekkürler. O başka bu başka maalesef

Hayır yani ne kadar seversem seveyim, aşkından gebereyim. Adam evli olduğunu öğrendiğim an buz keserim diye düşünüyorum. Karaktersiz için birde acı mı çekeyim?

Yahu bu ne Leyla ile Mecnun gibi
Ölüyorum yemeden içmeden kesildim aşkından falanlar
Gerçekten hiç reelde görmediğim biri bunları bana yazsa deli galiba derim korkarım bu kişiden
Yada yalancı derim
Hiç birşey yaşamadan böyle hissedilmez
Hadi sen yaralı saf bir tipsin belli
Koskoca adam
Gerçi ben inanmıyorum seni saf bulup burdan oynuyor amacı iki çıplak foto biraz fantazidir emin ol

Her ne olursa olsun,karısının arkasından böyle işler çeviren adamın karakteri ne kadar düzgün olabilir.Belli ki ağzı laf yapıyor,düzgün bir insan olsa zaten karısını sevmese bile ona iki evlat veren kadına saygı duyup böyle şeylere girişmemesi lazım.
Çocuk kandırır gibi,hikaye yazar gibi yazmış bir de yok çökmüş,yok uyuyamamış.Sizi görmedi etmedi,sadece yazışmalardan bir insan bir insana ne kadar güvenip de ruh eşimsin bilmem neyimsin diyebilir.
Kendinize neden bunu yapıyorsunuz? Neden bir boşluğu başka birisiyle dolduruyorsunuz ? Yiyin için,gezin tozun biraz kendinize bakın,hayatınızı yaşayın.Bu hayata tekrar gelmeyeceksınız,size zarar veren ve verecek insanlardan uzak tutun kendinizi.Hiç mi değeriniz yok Allah aşkına,yarın kızınız olduğunda ona dik durmayı nasıl öğreteceksiniz ?

Ya şöyle ne idüğü belirsiz adamların drama şovlarını ayıla bayıla yiyorsunuz ya gülsek mi ağlasak mı bilemiyorum.

Seni etkilediğini anlayınca hesabı kapatmış gitmiş nasılsa numarasını bırakmıştı?! Onu arayacağını ulaşacağını biliyordu.

Yüzsüz terbiyesiz herif bir de hala iletişimde olmak istiyor amaç belli evliyken gemisini istediği gibi yürütmek.

Kanmayın artık şöyle adamlara yahu !

insanlarin canları ölüyor da hayat devam ediyor kaldığı yerden siz karısını aldatan sizi sevdigine inandirmis sacma bi adami unutamiyormuşsunuz peh peh...Bu arada o adamin kac tane sahte hesabi ve kac sahte sevdiceği vardir realist takılın bence

ciddi bir bosluktasınız malesef kendinize yeni hobiler edinin
daha görmediginiz hatta cirkin adledilen üstüne üstlük evli oldugunu biri için bu ne gam ne keder yazık kendinize yaptıgınız eziyete acilen kendinizi sevmeyi ögrenin

saçmalık tamamen.
karısı ve iki çocuğunu düşünmeden macera arayan adamın duygusallığından ne çıkar??
sana bir şey deyim mi insanın hayatta ki en kıymetlisi evladı olmalı düzen bu mantıklı olan bu. bunun dışına çıkan birinden hiç hayır gelmez.
eğer insani duyguların var ise biraz da onurun var ise bu adamla mesajlaşmaz bir ailenin dağılmasında rol oynamazsın. bu adam sen olmazsan başkasıyla gene bozabilir yuvasını ama bu sen olma.

Adamı savunuyorsunuz farkında mısınız ?

Böyle mantik var mi gercekten soktayim. Sevgilimden ayrildim, duramadim girdim tuhaf sitelere, biriyle tanistim askimizdan oluyoruz ama adam evli cikti. Bu ne ya allah askina bi kendinize gelin

Herşeyden once sen bir kadınsın. Sevgilinin sana bunu yaparsa ne düşünürdun ya da eşin bazıları oyle bir rol yapiyor ki ve malesef bazı hemcinslerimiz kaniyor kendin gibi bekar birisini ve taniyabilecegin birisini tani evlen eşine bunu yapan sana mi yapmaz sen olmazsan başkası yada orda ne işi var evli adamın buda ayrı mesele

yakın bi arkadaşına rica et bi yerden bir şekilde iletişim kursun bak bakalım sanadavrandığı gibi davranacakmı davranmayacak mı... adım gibi eminim balıklama dalar yine ... başlar arkadaşına süslü cümleler kurmaya ... sen fazla duygusalsın adamın riyakarlığı sana masum aşk gibi görünüyor... adamı ordan burdan takip edip kendine işkence etme

Kötü günler geçirmişsiniz
kesinlikle birdaha konuşmayın karısına çok üzüldüm onun yerinde olsaydınız siz ne yapardınızz 2 çocuğu varmış bide çok yazık ama ben burda bütün suçu adamda görüyorum evlisin o sitede ne işin var yok eğlencesineymiş böyle bi adamında duygularına güvenmeyin sevilcek bi tarafıda yok sizinle konuşurken karısını niye hiç düşünmedi bekarım demiş baştan yalan söylemiş yaptıkları karakterli bi adamın yapacakları değil sizde eski ilişkinizde çok bunalmışsınız o yüzden böyle hissetmişsiniz bu yeni bi ilişki olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…