Evliymiş...

Sizin sevgiliniz miydi bu kişi ? Ya siz diyorsunuz kaç senelik sevgilisine bakar insanlar diye .. bu adam sizin hayatınızın ne kadarlık kısmında yer aldı ki ? Size suçlusunuz demiyorum siz sadece duymak istedikleriniz için konu açmışsınız yanı sizin yanınızda olan birileri istiyorsunuz , size destek çıkan birileri birşeyler yazsın istiyorsunuz ... bizim söylediklerimizi ciddiye almıyor , sizi suçladığımızla bizi yargılıyorsunuz , neyse bu sizin hayatınız mutluluklar

Cidden yazık
Tek kelime söylüyorum daha beterini hak etmişsin
Böyle mal mal sitelerden insanlara özelini açmak neyin kafası ?? Yaşım küçük demişsin ama beyin yaşın daha da küçük senin
Şuraya millet derdini anlatır gömerler üzülürüm ama sana hiç üzülmedim
Sen evli olsan kocan bir kadınla böyle konuşsa ne yaparsın ne istersin
Kadın kadının düşmanı
Halbuki öyle olmamalıydı
Yoluna bak her gün küfür de yeme evli adamı da sevme

Yaşım küçük demedim ondan küçük aramızda yaş farkı var. Sizden büyüğüm yaşınız doğruysa eğer. Benimle bu şekilde konuşamazsınız haddinizi bilin. Beyin yaşı küçük olan sizsiniz. ADAMLA GÖRÜŞMÜYORUM DİYORUM KIT MI ANLAMANIZ! YETER BE

Teşekkür ederim iyiki sizin gibi insanlar var ❤ zaten adamla görüşmüyorum yazdıkça ısrarla beter ol diyenler oldu sanki yakasına yapıştım.

Belki o şeyleri size değil de konuştuğu başka başka kadınlara da yolluyor. Belki sizinle ilgili değil paylaşımları siz üstünüze alıyorsunuz. Bu tarz adamların sadece bir kadınla konuştuğunu sanmayın. Aynı anda bir sürü kadınla konuşuyordur.belki size attığı mesajı kopyala yapıştır yapıp diğerlerine de atıyordur. Sonra da tek sen varsın diyordur. Zor mu bence değil

Görüşmüyorsun ama gelse koşacak gibi de yazmışsın
Hayır akıllıysan eğer
Karısıyla tehtid et geç
İnternetten tanıştığın adam , ne olduğu belli xeğil
Üstelik kendin diyorsun ondan önce tanıştıklarıma adımı vs yalan söyledim
Bu demek oluyor ki internet ortamı sanal ortam ekstra güvensiz bir yer
Kalkmış kim olduğunu bilmediğin birine her şeyini anlatıyorsun
Sonra da evli olduğunu öğreniyorsun
Ne bekledin düzgün temiz birini mi ? Cidden buna inandın mu şaşırıyorum valla

Anlatamıyorum galiba gelse koşacak gibi olsam adam zaten hala bugun bile bana ulaşmaya çalıştı kabul ederdim adamı reddeden benim zaten. Şurda bile suçlu ben oldum. Kendiniz yazmışşınız kadın kadının düşmanı olmamalı diye ama bana düşmanlık yapan sizsiniz şuan. Reddettim diyorum bitirdim ok

Sorun yaralı bir ilişkiden çıkmanız değil.. Sorun babanız.. Sizin asıl yaranız babanız... Yanlış adamları sevme nedeniniz de babanız.. Evli adam kısmı yanlış olduğu gibi ayrıldığınız adam da çok yanlış biri.. Ve siz ara verdi diyorsunuz.. Yani size bu kadar kötü davranan bir adamı bile aklınızda kalbinizde bitiremiyorsunuz.. Çünkü sevgi anlayışınız hayal kırıklığı üzerine kurulu.. Ve eminim ki bunun mimarı babanızdır.. Geçer mi demişsiniz ya? Terapi görmediğiniz ve asıl yarayı sarmadığınız sürece yanlış üzerine yanlış yapma haliniz asla geçmeyecek ve hayatınızı heba edeceksiniz..

Evli adamin sevgili bulma sitelerinde geziniyo olmasi bile onun erkek degil musvedde oldugunu gosterir.Baska seylere gerek yok. Bunun gibi karaktersiz tipteki erkekler evli olduklari meydana cikinca da mutsuzum zaten kari koca hayatimiz yok ya da sen neden daha once karsima cikmadin ruh ikizimsin vs diye sıkmaya bayilirlar.Karisi bunu bi duysa o ahkam kesen adam kopek olur karisinin pesinde yalvarmaktan. Igrenc mahluk.

Öyle bir siteden bu adamla tanışmışsın ve dürüstlük mü bekliyorsun? Nasıl bu kadar saf olabiliyorsunuz Allah aşkına? Hoş saf da değilsiniz aslında. Sevgilinizle yeni bitmiş bismillah-ki bitmemiş hatta ara vermişsiniz- siz soluğu chat sitesinde almışsınız. Ve hiç tanımadığınız adama tüm bilgileri ve eski ilişkinizi anlatmışsınız. Ve evli barklı ş....z adam da karısını bırakıp o sayfalarda ağına kız düşürme derdinde(!) Kısa sürede birbirinize sesli mesajlar, Videolar ve daha bilmem ne göndererek aşığım seviyorum diyecek kadar kendinizi kaybetmişsiniz ve adam bi bahaneyle bitirmiş, araştırıp evli olduğunu görüp hala bu kopamamazlık niye ? Nefret ediyorum evli olduğunu bile bile kopmayan, kopmak istemeyen kadınlardan. Lütfen azıcık empati kurun ve nasıl unutacağınızı bile buradaki insanlara sormayın. Sizin bıçak gibi kesip atmanız gerekirdi kendi içinizde bile. Atmadıysanız demekki ne yapıp ne edip görüşeceksin. Biz ne desek boş !

Emin oldum artık, okuyanlar anlamıyo benim yazdıklarımı. Bakın ne yazmışım bitirdi ama sonra mailden yazmaya başladı reddettim hala peşimde diyorum ben konuşmuyorum anladınız mı şimdi?

Koşarak uzaklaş bu kadar da olmaz ki ama hiç tanımadığın adama foto video falan atmak gerçekten yürek yemişsiniz.

Emin oldum artık, okuyanlar anlamıyo benim yazdıklarımı. Bakın ne yazmışım bitirdi ama sonra mailden yazmaya başladı reddettim hala peşimde diyorum ben konuşmuyorum anladınız mı şimdi?
Bence siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz ? Ben diyorum ki buraya yazıp hala insanlardan fikir istiyorsanız sizin için de bitmemiş. Yani adam da bunu bildiğinden peşinizi bırakmıyor. Kapiş ?

Offff aptal bir arkadaşlık sitesinden konuştuğun yüzyüze bile görüşmediğin bir adam için nedir bu dramlar?Kendinize saçma sapan dert aramayın rica edicem,okurken içim şişti sigara üstüne sigara içmiş sabaha kadar,gözleri şişmiş bilmem ne.

Silip muhabbeti kesip gitmese, evli olmasa olay b kadar dramatikleşmeyecekti. Karısıyla evliyken çok eskisen karşılacaktık yazan adamın da ben... dediğim gibi dramatize olmuşsun bunları yapmasa zaten boşluktan sardığını anlayıp bi süre sonra kendiliğinden soğuyacaktın.

İnstadan çıkarman muhabbeti kesmek istediğin adına daha samimi olur. Yaşın küçükse bu konulara dikkat et karısı bir öğrenir seni de duyarsa bayrak eder kimse kurtaramaz.

bu kadar abartmaya ne gerek var. tanımadığınız bir adam üstelik. evliymiş şerefsizin biriyimiş geçti gitti
Ağzımdan aldınız klasik evli erkek,ya bu adam yine yazar size şuan ikinci kadın olabilir misiniz bunu hazmetmenizi bekliyor sadece,böylesi yapışır bırakmaz,çocugun ödevini yaptır desen yorgunum der elalimin bekar hatunlarına mail döşer evli g.vat

Reactions: KV_
Görmediğin sesini duymadığın hiç dokunmadığın birine nasıl bağlanabilirsin ki ? Emin ol yanlış bir zaman da yanlış biri.
buna pek katılamıyorum yani zaten ruh eşi kavramı maddesel dünyaya ait bir kavram değil

Şu internetten tanışma işine nasıl güvenebiliyorsunuz bir türlü anlamıyorum. Ben mi paranoyakım.

evliyim ama boşancam diye de kandırmaya dvam eden çok ama kanmamak lazım cidden bir de şuan dolandırıcı da çok yani illa aldatma değil herşey olabilir rabbim korusun ya internete güven olur mu... korktum (

İlgi hoşuna gitmiş o kadar. Mantığını devreye sok hemen. İki çocuklu baban yaşında adamla ne işin var!
Asla iletişim kurma. Helallik vs. Dahil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…