EVLİYMİS MEGER!

Topunun Allah cezasini versin. Niye bize bu kadar cektiriyorlar. O kadini aldatti, beni de aldatti. Zaman gectikce bana soyledikleri yalanlar, hayaller geliyor aklima. Koynumdan cikipta nasil bakti karisinin yuzune? Gozlerimin icine baka baka nasil tuttu ellerimi? Kendimi telkin etmeye calissam da kendime cok kiziyorum. Ben bu adama nasil asik oldum? Gercekleri ogrenince icimde zerre ask mesk kalmasa da koskoca dag gibi hayaller ve gercekler yikildi uzerime. Neye uzulecegimi, kime guvenecegimi sasirmis durumdayim. Dogru diyorsunuz rabbim hepimizi iyilerle karsilastirsin. İnanin su an da ruhsal anlamda sizden farkim yok. Atlatabildiniz mi?

Ailem asla bana tepki gostermez. Cunku bana inanir ve guvenirler. İs guc sahibi, koskoca kadinim. Sadece dustugum duruma cok uzulurler :KK43:
Hayir tam degil. 4 yil oldu. Sayesinde insanlara guven duygumu yitirdim. Kendime ozguvenimi de yitirmistim. Yeni yeni kendime geliyorum. Bu arada hic bir zaman aldattigini kabul etmedi o. Beni de ruh hastasi, kiskanclik hastasi olmakla sucladi. Cok uzun hikaye. Geride yikilan bir yuva, anne babasi bosanmis bir cocuk ve bekar hayatina devam eden eski es kaldi.

bunu o adi herifin karisinin bilmeye hakki var, nasil bir hayvanla yasadigini bilmeli en azindan boyle bi hergeleden ikinci cocugu yapmaz.
ama bebegi anladigim kadariyla kucuk, kadincagiz belki de lohusa, suan degil ama bebek biraz ele avuca gelince bunu bi sekilde kadina citlatin..
yuzyuze mi yaparsiniz msj vs mi bilemem o cok zor bi secim..
insallah sizin karsiniza da bundan sonra Allahtan korkan kuldan utanan helal sut emmis biri cikar

3 aylık bebeğiyle aldatılmış bir kadın olarak fikrimi söylemek istiyorum şimdi olayın sıcaklığıyla söylersen karısına canın acıyıp adamın da canını yakmak için mi söylüyorsun yoksa cidden kadın kandırılmasın daha fazla diye ona üzüldüğün için mi ayırdedemezsin
Vicdanında bunu iyi tartmanı tavsiye ederim
Ben güçlü bi kadınım sütüm kesilmedi ama ciddi tramva yaşadım hala psikolojik destek görüyorum
Bizim olayımız çok daha farklıydı ama örnek vermek istedim

Adama iyi yapmışsın oh olsun beyfendinin keyfi yerinde tabi bı de baya organize etmiş ...

Ama eşi lohusa.. bu tabi ki seni ilgilendirmez belki ama ne biliyim o kadıncağıza da yazik . Ben de olsam bilmek isterdim bilmek kadının hakkı ama en iyisi sen bu olaydan uzaklaş bırak karısı kendisi fark etsin ya da etmesin. Allahin dan bulsun adam

Canım bir yolunu bulup karısına kesinlikle ve kesinlikle ulaşıp seni nasıl kandırdığını anlatmalısın. Onun gibi adiler evlilik çatısını hak etmiyorlar. O kafının bunu mutlaka bilmesi ve bu sayede o adinin de seni kullanmış olmanın bedelini ödemesi gerekiyor bunu unutma!

yanı 4 ayda birliktelık yasamakta benım aklım pek almıyor kusura bakma da kı saygı duyan bırıyımdır ama bı tanıyın be kardesım kacıyormu adam.:işsiz:

Acayip karistirmissin olayi. Mesele konumu degil mudur olsa ne olur sivaci olsa ne olur. Tanisma sekliniz sacma. Sonuc da ne kadar sacma oldugunu gostermis aslinda. Bir kere kapi begenmeye gidiyorsun adam direkt gozune kestiriyor ve her gun bahaneyle yaziyor. Sen de etkileniyorsun. Boyle evlenme bahanesi mi olur? Adam kapi secerken senin neyinden etkilenmis de hemen asik olmus? Niyeti belli yani. Sen sen ol bir daha boyle "evlenenlere koca zembille dusmuyor bu da bir kismet vesilesi" diye dusunme. Kendin kendine etmissin. Uzulecek bir sey goremiyorum ben durumunda. Kendi dusen aglamaz.
Ama hermes iş ortamında tanışamıyorl.Herkes okadar şanslı olmuyor.Haksızlık etmişsin sanki biraz.

Ama hermes iş ortamında tanışamıyorl.Herkes okadar şanslı olmuyor.Haksızlık etmişsin sanki biraz.
Is ortaminda tanismak sart degil ki. Ben verdigim tepkiyi garip bulanlari anlamiyorum sonuc ortada boyle bir tanismadan hayir gelme ihtimali cok az ve herhangi hir alisveris icin dukkanina ugradigim esnafin mekaninda rahat olmak isterim. Beni baska turlu gormesini istemem. Kimi marketler vs var her gun ugruyoruz ihtiyac icin muhabbet de ediyoruz. Cok sakat bir durum bir takim karsilikli duygusal beklentiler icinde olmak. Adam konu sahibini ilk gunden gozune kestirmis zaten nereden anlamis evli mi bekar mi ilk gunden ve her gun bir bahaneyle ariyor. Demek herkese boyle gozle bakiyor. Bazi arkadaslar da bu duruma zemin hazirliyor tanisma vesilesi diye.

ben sizin yerinizde olsam kesinlikle karısına her şeyi anlatırdım. hem de ilişkinin ilk başladığı andan nasıl bittiğine kadar evli olduğunu nasıl öğrendiğinize kadar her şeyi ayrıntılarıyla ve bütün kartları açarak....

eğer anlatmazsanız o kadın aldatılmaya devam edecek... ne kadar sağlıklı bi evlilikleri var bi düşünün derim. o güzel bebek bu hayatı hakediyor mu? kadın önünü görsün, eğer adamı affedecekse bile adam boyunun ölçüsünü alsın.

kadına değer verdiğinizi ima etmişsiniz. o yüzden sahte bir hayat yaşamasına izin vermeyin.

Nasil siz boyle bir durumda bilmek isterseniz bence o kadin da bilmek ister. Bu yuzden lutfen soyleyin. Sonucta siz gidersiniz bir baskasi gelir boyle karakterde bir adamin hayatina ve o kadin da aldatilmaya devam eder maalesef. En azindan siz soyledikten sonra ya ayrilir ya da kabullenerek evliligine devam eder.

Hayir tam degil. 4 yil oldu. Sayesinde insanlara guven duygumu yitirdim. Kendime ozguvenimi de yitirmistim. Yeni yeni kendime geliyorum. Bu arada hic bir zaman aldattigini kabul etmedi o. Beni de ruh hastasi, kiskanclik hastasi olmakla sucladi. Cok uzun hikaye. Geride yikilan bir yuva, anne babasi bosanmis bir cocuk ve bekar hayatina devam eden eski es kaldi.

bunu o adi herifin karisinin bilmeye hakki var, nasil bir hayvanla yasadigini bilmeli en azindan boyle bi hergeleden ikinci cocugu yapmaz.
ama bebegi anladigim kadariyla kucuk, kadincagiz belki de lohusa, suan degil ama bebek biraz ele avuca gelince bunu bi sekilde kadina citlatin..
yuzyuze mi yaparsiniz msj vs mi bilemem o cok zor bi secim..
insallah sizin karsiniza da bundan sonra Allahtan korkan kuldan utanan helal sut emmis biri cikar
Amin, insallah

Sevdigi icin karisina donmuyor. Sevdigine deger verir insan. deger verdigini de aldatmaz. o karisini sevmiyor. o kendi hizmeti icin karisini cepte tutuyor.
Ben de ayni fikirdeyim. Ustu basi son derece nizami ve temizdi her zaman. Sabahlari gunaydin demek icin ve ogleden sonralari da arardi . Kiyafeti sabah baska, ogleden sonra baska olurdu. Derdim ki kadin halimle calisirken ben bu kadar firsat bulamiyorum, sabah temiz giyinmeyi bile hazirliklari ile zor yetistiriyorum. Sen erkek halinle daha cok dikkat ediyorsun diyordum. Meger ev de onu giydiren ve yedegine kadar hazirlayan, yanima gelirken bile tertemiz, mis gibi gonderen bir esi varmis :KK43:

3 aylık bebeğiyle aldatılmış bir kadın olarak fikrimi söylemek istiyorum şimdi olayın sıcaklığıyla söylersen karısına canın acıyıp adamın da canını yakmak için mi söylüyorsun yoksa cidden kadın kandırılmasın daha fazla diye ona üzüldüğün için mi ayırdedemezsin
Vicdanında bunu iyi tartmanı tavsiye ederim
Ben güçlü bi kadınım sütüm kesilmedi ama ciddi tramva yaşadım hala psikolojik destek görüyorum
Bizim olayımız çok daha farklıydı ama örnek vermek istedim
Yok kesinlikle intikam icin degil. Bu yuzden buraya yazip fikir alayim dedim.

Canım bir yolunu bulup karısına kesinlikle ve kesinlikle ulaşıp seni nasıl kandırdığını anlatmalısın. Onun gibi adiler evlilik çatısını hak etmiyorlar. O kafının bunu mutlaka bilmesi ve bu sayede o adinin de seni kullanmış olmanın bedelini ödemesi gerekiyor bunu unutma!

Karısı bilmeli bence .Affeden affediyor zaten hiç değilse rezil olsun Seni kandırmış adam bedelini ödesin

Evet ben de bunu diyorum. İlla ki tanismaya bir sebep oluyor.

Is ortaminda tanismak sart degil ki. Ben verdigim tepkiyi garip bulanlari anlamiyorum sonuc ortada boyle bir tanismadan hayir gelme ihtimali cok az ve herhangi hir alisveris icin dukkanina ugradigim esnafin mekaninda rahat olmak isterim. Beni baska turlu gormesini istemem. Kimi marketler vs var her gun ugruyoruz ihtiyac icin muhabbet de ediyoruz. Cok sakat bir durum bir takim karsilikli duygusal beklentiler icinde olmak. Adam konu sahibini ilk gunden gozune kestirmis zaten nereden anlamis evli mi bekar mi ilk gunden ve her gun bir bahaneyle ariyor. Demek herkese boyle gozle bakiyor. Bazi arkadaslar da bu duruma zemin hazirliyor tanisma vesilesi diye.
Adam duzgun degilmis ki. Ona gore benim evli ya da bekar olmam onemli degildi. Sadece isine ne derece yararim o onemliydi. Her onume cikana ilgi duymuyorum, ilgimi cekene kadar kirk takla atti. Aldaniyorsunuz[/QUOTE] Burda ki yorumlarin cogunlugu dogrultusunda soyleme karari aldim. Cogunluk ayni seyi diyorsa demek ki dogru olan bu

Cok uzuldum sizin adiniza da rabbim yardimciniz olsun. Bu erkeklerin uckuru yuzunden basimiza cok is geliyor :KK43: Ben de destek alacagim

Git işyerinde de rezil et kariyeriyle oyna gerekirse işsiz kalsın, eşine de söyle ben bilmek isterdim geçenlerde rüyamda eşim başkasına aşkım diyodu gece uyandım sabah eşimi bi kaşık suda boğacaktım o kadar etkilendim, söyle ki o ş... İn kıyafrtlerini hazırlayıp başkasına göndermesin

X