Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

hayatin ne yasatacagi belli olmaz da insan biraz pisman olur 6 aylik cocuk doğup ölmüş
karisi kim bilir nasil aci cekmis siz hala seni sevmemis baskasiyla sevismis kisminda kalmissiniz
neden donmesin bence donsun daha oncedende adam karisiyla sevisip bayanla ayri sevisiyomus birlikte olsunlar bayan icin baskalariyla sevisiyor olmasi bir sey ifade etmiyor farkindaysaniz
Canım bence karısı da suçlu. Hatta kocasinin aldatmasına göz yuman kadın bence ahlaksızdır. Yazdıklarında haklısın. Ama konu sahibi yardım istiyor. O yanlış yapsa da niz ona doğruyu göstercek yardım etsek daha iyi olmaz mı. Onu yargılarsak kim ona yardım edecek....

Bu hikâyede iki salak kadın ve bir çakal erkek var.

evli olup aldatan erkekken neden kadın işten çıkartılıyor onu da anlamadım.
adamın her yaptığına bu kadar göz yumulup, aldattığı her kadına ağır ithamlarda bulunulursa adam sittin sene aldatmaktan vazgeçmez ki zaten!
her şeyi geçtim hadi tüm çocuk meselesi hiç olmamış bile olsa, ben işimden edilirken beni ortada bıraktığı için adama dönmezdim bir kere.
karısı çocuk düşürmesine rağmen adamı bırakamıyor/sevgilisi işi kaybetmesine rağmen adamı bırakamıyor, her kadın bir şeyler kaybediyor yine de kimse adamı bırakamıyor.

ne adammış arkadaş yaaa.

Canım bence karısı da suçlu. Hatta kocasinin aldatmasına göz yuman kadın bence ahlaksızdır. Yazdıklarında haklısın. Ama konu sahibi yardım istiyor. O yanlış yapsa da niz ona doğruyu göstercek yardım etsek daha iyi olmaz mı. Onu yargılarsak kim ona yardım edecek....
bosanmayan neden ahlaksiz olsun ki burda aldatildigini bilip bosanamayan ne kadar insan var biliyormusunuz?
bu konuda ahlaksiz iki kisi var
baska her turlu koni olabilir akil verebiliriz akil defilde fikir sunabiliriz
ama aksama kadar burda ne insanlarin hayat hikayesini okuyoruz aldatilan siddet goren cocuklariyla tehdit edilen gidecek kapisi olmayan sirf onlarin hatirina bile olsa bu ahlaksizliga ortak olup kiymetli fikrimi boyle bir insana sunmam ben

kadinin size istifa ettirmesi sahane olmus ☺
ve bosanmanin kadin istiyor olmasi da super olmus ☺ 2 gun sonra karisi gel dediginde adam kosarak gittiginde, 'sevse aldatmazdi' dimi yi gorursun. gor de zaten☺

Ama konu sahibi yardım istiyor. O yanlış yapsa da niz ona doğruyu göstercek yardım etsek daha iyi olmaz mı. Onu yargılarsak kim ona yardım edecek....
Yardım istiyor öyle mi?
Dur o zaman ona iyi dileklerimi yollayayım.
Acılar içinde gebersin.
Gün yüzü görmesin.
Hayatı boyu mutlu olmasın.
Sebebi olduğu o bebeğin laneti yakasını bırakmasın.
Kim yardım edecek hiçte umurumda değil.
Ha ben acımasız bir insan mıyım? Hayır değilim.
Merhamet etmeyene merhamet edilmez.
Yazdığı mesajlara bir bakın. Çok pişmanım böyle şeylere sebep oldum çok günahkarım vs hiçbir şey yok!! Halen kendisini düşünüyor. Kadını suçluyor. Bencillik akıyor bencillik. Zaten kadın bebeğini kaybettikten sonra, daha doğrusu bu konu sahibi şahıs ve o herif yüzünden bebeğini kaybettikten sonra, üstüne birde baş sağlığı diye kadınla irtibata geçmiş! Bu şaka mı ya... Allah aşkına bir saniyeliğine o kadının yerine kendinizi koyun bakalım bu konu sahibini bir kaşık suda boğmak istiyor musunuz istemiyor musunuz?!
Bu kadar sevgi pıtırcıklığınada gerek yok.
Gerçekten pişman olsa yemin ederim çok farklı konuşurdum ama pişman falan değil halen ben ben ben diye bağırıyor.
İnşaallah gerçekten pişman olur birgün ve tövbe eder. Allah şüphesiz en merhametli ve affedicidir.

Son düzenleme:
Umarım trolldur,karısını sizinle aldatan sizi de başkasıyla aldatırdı.Bu adamı yepeleyen,yücelten sizlersiniz.Karısı aldatılmasına rağmen affeder,siz hem karısını hem sizi aldatmasına rağmen hala affedeyim mi dersiniz.Müstahak yani,madem akıllanmıyorsunuz buyrun.Olan bebeğe olmuş.Nasıl insanlarsınız aklım almıyor

evet hala umut var bence, tam birbirinize layıksınız.
paralı kadınlarla beraber olan bir adamla, evli adamla otellerde beraber olan bir kadın.
bence siz birbirinizden hic ayrılmayın, uzun zamandır bu kadar uyumlu bir çift gormemistim.

Sen ne iğrenç ne sünepe birisin ya.. 1 aylık ilişkide adamın evli olduğunu bile bile yatmışsın midesiz kadın iğrenç yaratık. Seni tabiki sevmemis gönül eglendirmiş sen yokkende başkalarıyla takılmış durmuş adamın derdi uçkuru. Karısına yazık. Ortada sizin gibi kadınlar olduğu sürece böyle şerefsizlerin sırtı yere gelmez. Bide utanmadan onla olma fikri heyecanlandiriyo demişsin heyecanın batsın gitte az daha kullanıl akılsız

yani kadın bilincinde diyorsunuz ya
insan bilincinde olmuyor hiçbir zaman
konduramıyor çünkü bence.
burada bu kadar nefretle bakılmasının sebebi kadının hamile ve çocuğu düşürmüş olması.
yani her şeye normal bakabilirsin, evliyken başkasına aşık olabilirsin, evlendiğin kadını/adamı hiç sevmemiş olduğunun farkına da varabilirsin de bir çocuğun ölmesine, bir kadının böyle bir kayıp yaşamasına da ne bileyim bu kadar seyirci kalınmamalı diye düşünüyorum yaa.
adamı zaten kişilik olarak hiç çözemedim, insan mı cyborg mu o bile belli değil.
insan bu kadar duygusuz bir insanı nasıl sever, ya da başkasına karşı bu kadar kötü olan insan bana karşı iyi olabilir mi diye hiç mi düşünmez.

yani ne desin ki millet onu da bilemedim? duygularının peşinden koş mu diyelim bu ilişkiye?

Hakarete gerek yok diyorum. Cocugun konu sahibi yüzünden öldüğü ne belli alaskina ya.

Ne iğrenç insanlar var dünyada..O adamda sende konu sahibi tam birbirinize layıksınız.Evlenin siz ama kendiniz gibi bir insan getirmeyin bu dünyaya. Sakın!
Kötülüğün vücut bulmuş halisiniz resmen.

Ya allah aşkına burda kadına yardım edelim yok o yok bu yazan kadınları görünce deli oldum. Ya ne yardımı kadın daha nişnalısndan yeni ayrılıyor 1 ayda adamın yatağına giriyor. Evet ölüm allahtan takdiri ilahi ama, o sebepten öldüğü ne malum yazanlar var sonuçta sebep olmuştur. Empati yapın siz hamile olsanız bunları yaşasanız ?

Konu sahibinin anlatimina inanmadim ben yoksa boyle yasayan kadinlar yok mu cok var.bi basiretleri baglaniyor bence.cunku adami kullaniyo olsa bu kadar takilip konu acmaz.
Tavsiyeye gelirsek o adamdan uzak dur...arin,yenilen,guzel enerjiler cek kendine.kadinin bebegi bu kadin yuzunden dustu diyemeyiz..bilemeyiz.
Her hata yapan lanetlenmis olsaydi ohooo.arin ve gorusmeyi kes o adamla.o adam cakalin,it.n teki.bunu farket.hayatina bak.neden boyle karaktersiz bir adama omrunu vakfedeceksin.esi de kurtulmus iste bu adamdan.vurun tekmeyi

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
Erkekler karaktersiz ama senin gibi kadınlar daha da karaktersiz ya sizin yüzünüzden kadıncagızın bebegi ölmüş siz beni ekmegimden etti diyorsunuz??? Ne kadar wicdansızsınız ewli adamla otel köşelerinde yatıp kalkmışsınız yazık utanmadan konu açıyorsunuz.... Söyleyecek çok şeyim war da söylemeyeceğim. ban yememe sebep olacak kişi en azından karakterli olsun

X