Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Benim babam yok ve annem temizliklere giderek bizi okuttu. O donemde anneme ve kardeslerime ben bakiyordum. Issiz kalmak bizi cok zorladi. Kadin annemi arayip otelleri soyledi. Annem hastalandi. Zor toparladim evdeki durumlari. Ben de zor gunler gecirdim ama gonlum kaydi ne yapayim? Ben dogruyu yaptim demiyorum ama kalbimde istiyor. Akil danismak istedim ama onyargiyla hakarete ugradim.
Biz de zamanında sevdik ama evli barklı adamları geç sevgilisi olanlara bile gönlümüz kaymadı,otel odalarında fink atmadık...bi de zor günler yaşadım diyo,sen daha yaşattıklarını yaşayacaksın merak etme

Yazdıklarınızı siz kendiniz tekrar okudunuz mu? Çünkü ben onun ve sizin geleceğinizi görmedim de üstelik olan masum bir bebeğe olmuş keşke hiç bulaşmasaydınız. Yuvayı ben yıkmadım diyorsunuz ana sizde çomak sokmuşsunuz adam bir kere sağlam papuç değil. Nasıl güvenip tekrar ona şans vermeyi düşünüyorsunuz lütfen kendinize gelin.

Cok sizladi. Resmini de gordum bebegin ama ben inandim beni sevdigine
Gerçekten siz bu kadar "SAF" MISINIZ?
O adamın hayatında sadece siz olsaydınız tamam inanın da... adam başkalarıyla da beraber olmuş. Emin ol aynı sözleri o kadınlara da söylemiştir.
Ya bu kadar korkmayın erkeksiz olmaya..bu kadar abartmayın şu erkekleri..
hiç düşünmüyor musunuz aynısı benim başıma da gelebilir.

Sahte misin gerçek misin bilemem ama ahlaksızsın. Keşke kadın seni işinde rezil etseydi milletin suratına bakamaz hale getirseydi de bakalım o zaman diyebiliyor muydun binim ikmik paarama mani ildi ühü ühü ühü. Terbiyesiz...

Yani adam bi tek kendini sevio aşırı bencil bi tip kimseyi sevemez zaten. Ama aklında kalacagina devam et gitsin zaten bosanmis. Yapacagini yapmissin simdi ne diye tutucan ki kendini.

Senin gibi neler gelmiş geçmiş o otel odalarından günlük kiralık evlerden ....adam fermuarını çekmiş hayatına devam etmiş ....sen onunla evlensen bile yaşattıklarını yaşayacaksın... yine senin gibi omurgasızlar geliiiippp geçecek o yataklardan ...bu sefer sen mağdur ve masum olacaksın öylemi :halay:

Konu neden fake olsun ki arkadaşlar yok mu böyle rahat kadinlar,yok mu yalan söyleyip dışarda kırk tane iş çeviren erkekler herkesi kendiniz gibi sanmayın konu gerçek olabilir yani

Benim babam yok ve annem temizliklere giderek bizi okuttu. O donemde anneme ve kardeslerime ben bakiyordum. Issiz kalmak bizi cok zorladi. Kadin annemi arayip otelleri soyledi. Annem hastalandi. Zor toparladim evdeki durumlari. Ben de zor gunler gecirdim ama gonlum kaydi ne yapayim? Ben dogruyu yaptim demiyorum ama kalbimde istiyor. Akil danismak istedim ama onyargiyla hakarete ugradim.

Insan olan evli olan bir erkege kanmaz. Senin derdin ilk etapta para ve hediyelerdi.

Adam seni parayla susturmus .

Günlük evlere evli omurgasız s.sizlerle gidince adın ne oluyor bilmiyor musun bu yaşlarda.

Kadının yuvasını dağıtan ellerden birisin. O bebeğin ölümüne sebep olan ellerden birisin.

Aklın beynin yok muydu evli bir pisliğe kandım diyebiliyorsun .

çocuk bile öğrendi mutsuzum demek gel metresim ol demektir.

X