Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Allah sizin gibi insanları çevremizden uzak eğlesin kendimi tutamıycam artık ne ahlaksız insanlar var ya onca bekar erkeğin köküne kıran girmiş evli erkekle düşüp kalkmışsın o Kadınada hem kızdım hem üzüldüm öyle pislik bi adamdan bu zamana kadar boşanmadığı için. Olan hem kadına hem zavallı bebeğe olmuş adamın niyeti zaten belli zamparanın tekiymiş ki seninle düşüp kalkmış senin neyinin peşinde olduğu gayet açık ortada zaten bunu anlayamıycak zekadaysan sıkıntılısın belli ki. Umarım ikinizde o kadının da yavrununda bedelini ağır bir şekilde ödersiniz hem bu dünya da hem öbür dünyada.

Evli biriyle ilişki kendinize nasıl yakistirdiniz? Adam ne derse desin yazık adamın eşine

Konu eski nasil hortladi bilmiyorum ama iki kelam etmeden kapanmasin istedim. Sizin gibi insanlar gerçekten var film karesinde kötü karakter olarak gördüğümüz hersey sizde var. Insan nasil bu kadar aşağılık bir vasifa bürünebilir ve kendini bu noktaya getirir. Kadinin çocuğuna sebep olmussunuz ikinizde, hala sevse aldatmazdi dimi diye sorabiliyorsun. Adam olsa insan olsa aldatmazdi evet, su kadr sey yaşanmış bir cocuk ölmüş hic üstünüze vicdanınıza sorumluluk yüklememeyi nasil başarıyorsunuz.

Konu gerçekse ve ben de bu hayttan bir şeyler öğrendiysem eğer konu sahibini çok büyük sınavlar bekliyor. Evlat acısına sebep olmak ne demek? Sen koru Allah'ım.

Sen kadın bebegıne sebep olmussun ve hala su cumleyı kurabılıyorsun ısımden olmamam sebep oldu ama yınede uzuldum ayyy nekadar ıyı bı ınsansın. Insallah o kadın kurtulur o pıslıkten de sız evlenırsınız bence ıkınız cok yakısırsınız. Ne yıyıp ıcıyorsunuz ya bu kafalar nerden oluyor allah askına paralı kadınla baska evlı kadınla esını aldatmıs ama evet tabı senı sevıyordımı affet evett

Bebek vefat etmıs ben işimden oldum dıosunuz

Siz anda kendinizi kandırin sevse aldatmazdi vs diye bi evliliğe karakalem gibi girmissiniz yazık okadina

Siz hala böyle bir adam şans vermeli miyim diye mi düşünüyorsunuz??? Aklınız başınızda mı sizin?????

Seni ekmek parandan etmesine rağmen üzüldün öylemi. Gerçekten vicdan sahibi birisin ya. Aferım bütün alkışlar sana..
Bile bile adamla beraber olmuşsun evliliklerinin yıkılmasındaki sebepte, çocugun ölmesindeki sebepte seninde payın var ve sen ekmek parandan oldun diye burda anlatıyosun. Adam zaten iyi bi halt değil onu anladıkta sende hiç masum değilsin...

Kadıncağız senin yüzünden bebeğini düşürmüş. Umarım hep bu vicdan azabıyla yaşarsın.

Burada karşılaştığını söylediğin önyargı az bile.. hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş.. inşallah doğrudur.

Ben o pislik adamın eşine çok üzüldüm kimbilir ne yalanlarla kandırdı yazık.. eğer sizde inanmaya devam ederseniz o zavallı kadının yaşadıklarını yaşayıp sonra bayrağı başka bir kadına devredeceksiniz.

Kadın düşmanı yine kadın bebeklere çok üzüldüm Lütfen biz kadınlar birlik olalım evli erkeklerden uzak uzak durulsun artık. Lütfen kadınlar güçlü olup kendilerine güzel yuva kurmak İçin uğraşsınlar .kimsenin ahıyla yaşamasınlar .

Ne tarafa kusuyorduk
Ne tarafa kusuyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…