Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
Himmm eşinin yerine sen geçeceksin yani çok mantıklı gecmelisin evli boşanmamis adamla yaptıkların için bir cezayı hak ediyorsun evet.Bence mağduru oynama evi yananin ateşinde yemek pişmez o kadın mağdur bebeği ölmüş birde yazık...Yapmışsın cokk çok hata uzak dur artık

Yillardir takip ettigim siteye uye olup yazmak bugune kismetmis. Bir konu da akliniza ihtiyacim var. Buyuk bir cikmazda kaldim akil tutulmasindayim. Hikaye soyle,

Nisanlimdan yeni ayrildigim bir donemde is yerinde biri benimle ilgilenmeye basladi. 7 yillik evliydi ustelik esi ayni firmanin farkli binasinda calisiyordu. Surekli evliliginin kotu gittigini, bosanacaklarini her ortamda soyleyip duruyordu. Ustelik kendi anne ve babasinin oni bu evlilige zorladigini, ilgisiz insanlar olduklarini anlatiyordu. O kadar ilgilendi ki, o kadar vicdanima oynuyordu ki ikna oldum sonunda. Surekli hediyeler aliyordu bana. Is yerimiz esiyle ortak oldugu icin ve rahat gorusemedigimiz icin sonunda otellerde ve gunluk kiralik dairelerde birlikte olmaya basladik. Iliskimizin 1. Ayini doldururken esinin 4 aylik hamile oldugunu ogrendim. Sordugumda esinin cok istedigini,ailesinin baski yaptigini onun sevgisinin olmadigini hatta 1 sene once de isyerinde ki evli bir bayanla iliskisi oldugunu, psikolojisinin bozuldugunu ve tadavi oldugunu anlatti. Esini bosayacagini, beninle evlenecegini soyledi. Hatta arabasini falan yeniledi bize yatirim yaptigini soyleyerek. yakisikliydi, maddi durumu iyiydi ve kadin ruhundan anliyordu. Ramazan ayi oldugu icin esi de bulusmalarimizdan suphelenmiyordu. Mesaide oldugunu biliyordu. Ama 2. Ayimiz bittiginde esi yazismalarimizi yakaladi. Sozlesip sadece yazistik savunmasi yaptik ama kadin bana is yerinden bir bahaneyle istifa etmemi yoksa yazismalari firmayla paylasip beni gondertecegini ama bunu sicilimi bozmak istemedigi ve sirkette dedikodunun yayilmasini istemedigi tehdiyiyle baski kurdu. Sonunda aradim ve aslinda evliliginde sorun olmadigini, severek evlendiklerini, cocuk olmasi icin adamin cok ugrastigini ve aslinda bana hep yalan soyledigini anladim. Kadinin sesinde bile huzur vardi. Sonunda istifa etmek zorunda kaldim is yerinden. Ilk birkac gun evden atildigi halde evden ayrildim kurtuldum diyerek pesimden kostu ama sonra esimi seviyorum dedi ve engelledim. 2 hafta sonra esi hem eski kadini hem de otelleri ogrendi ve stresten 6 aylikken erken dogum yapti. 1 ay kuvez surecinden sonra bebekleri vefat etti. Ama yine de ona aldanip bosanmadi. Duyduguma gore o gucu bulamamis. Ama 1 sene sonra adami parali kadinla basmis. Ve ayriliyorlar. Benim ekmek parama sebep olmasina ragmen ve beni suclamasina ragmen uzuldum. Ama adam bana bir sekilde yazdi. Sebep sen olmasan da ondan ayrilacagimi soylemistim sevmedigimi soylemistim. Seni unutamadim diye. Bu durumda dogru soyluyor olabilir mi? 1 senedir beni aramadi, esi mutlu resimlerini paylasti durdu. Kadin sevilen biri. Ortak atkadaslar duzgun oldugunu, mutlu evlilikleri oldugunu soyler dururdu. Ama aldatti. Sevse aldatmazdi dimi? Ama esi dava acmadan beni aramadi ve o zamanda esini birakmadi. Ben en baslarda ofkelensem de cok guzel zamanlar gecirdim aslinda. Bir sekilde bir yanim unutamadi ve onunla olma fikri beni heycanlandiriyor. Bu durumda sans vermeli miyim? Bana bir akil verin.
Yorum yapmaya bile değmez ya .ayrıca kesin seviyordur adam seni .senin adamın karısından daha mutlu olmaya hakkın yok

Sevse aldatmazdi dimi?
Yok karakteri olsa aldatmazdı.gayet de eşi onu kapının önüne koymuş.adam şimdi de sizi kullanmak istiyor.anlamıyorum sevgi bu kadar basit bişey mi.eşini boşadı zaten mutsuzdu bir de sizinle aldattı ama sizi sevdiği için mi? Bu karakterde birini siz de kabul ediyorsunuz mu? Bazen düşünüyorum insan kendi yaşadığı şeyleri hak ediyor.

Eşi 6 aylikken erken doğum yapmış bebek 1 ay kuvez sürecinden sonra vefat etmiş.
Onca şeyden sonra bu adamla beraber olma düşüncesi heyecanlandırıyormuş hımmm..
Fakesin bence.
Yoksa bir insan bu kadar utanmaz,vicdan ishali olup yediğini içtiğini vicdanından
s.çamaz yani.
Bunca şeyden sonra o tip bir gevşekten bu olaylardan sonra beraber olmak istemez.
Yakıştıramaz yani kendine hani Allah akıl vermiş ya beyin vermiş kullanın diye bu kadar heba edemez topraktan yaratılmış bir Ademoğlu..
Bazen tepki gösteririm konu sahibine yapılan yorum ve tavırlara..
Ama bu öyle bişey değil.
Pişmanlık yok! Vicdani bir rahatsızlık hiç yok!!
Hala ilk taşı günahsız atsın diyen arkadaş senin sevabın hiç mi yok?
Sana yapılsa bu yapılanlar? Al kolunun altına kuş gibi besle ozaman?
Yaptığının çok da yanlış birsey olmadığını anlasın yine yapsın?
Hümanist olunacak bir durum yok ortada.
Pişmanlık yok!
Aymazlık var,gevşeklik var, genişlik var.
Hele o s.. olarak doğmuş adama ne demeli!?
Evli adamlarla beraberlik yasayan veya düşünen her karakter bozgununa uğramış insan olarak yaratılmış(!) okuyun yazılan yorumları tek tek!
Ve yazılan her bir cümleyi üzerinize alının!!

sizin gibiler yüzünden evlilikler yıkılıyor adam evli ve bebeği olacak sen hala onunla olmuşsun. Kadının bebeği ölmüş kadının neler yaşadığını bilemessin onun ahı kalmaz sende. Bırakın artık evli adamların peşini bu nedir ya sizler gibi olduktan sonra bizler daha çok üzülürüz aslında erkek de kabahat yok kadınlar şeytan artık çok sinirlendim okurken yaşattığını yaşa inşallah

Eger sen gerceksen adamin evli oldugunu bile bile sirf maddi durumu ve dis gorunusu yuzunden beraber olup sonra okmogomdon ottolor bono diye agliyosun. Beter ol.
Ay bu ne ya. Kadinin hamile oldugunu bile bile hicmi gurur yok sizde ya.
yaşattığını yaşar inşallah bu

Bu konu nereden anasayfaya geldi yalnız
Eski bir konu ama anasayfaya gelmiş
Peynirlireçel 18 Temmuzdan sonra ilk sizin mesajınızı görünce sizin geçmişe bakarken yazdiginizi düşündüm ben de..ama anasayfada oluşuna şasirdiginizi görünce bu işte bir bir yeniği var gerçekten. :işsiz::işsiz::işsiz:
Kadınların bu konudaki hassasiyetini biliyorlar. Aklımda deli sorular...

İgrencsiniz. Bunu demek icin ustunden zaman gecmis konuyu hortlatmak hic istemezdim ama denk geldim bu konuya ve yazmadan edemedin.
Igrensiniz, oksijen israfisiniz ve zavallsiniz.

Konunun gerçekliği,sahteliği tartışılabilir. Fakat bunları gerçek yada hayali olarak birinin dile getirmesi ne acı,ne saçma..
Evli bir adam,hamile bir eş,ölen bir bebek?
Bizi yozlaştıran ekranlardaki entrika sarmalındaki diziler mi sadece gerçekten? Eş olmak aile olmak kutsal değil mi ?İnsan ömrü boyunca seveceği, sevileceği bir aile ortamı kurup mutlu mesut ömür geçirmiyor muydu?
Gerçekten burada yazılanlar yalan olsun.Hepimizin psikolojisi bozuldu.
Akıl tutulması hangisi yahu şimdi sizin böyle birisi ile ilişki yaşama ihtimali düşünebilmeniz mi? Y oksa evli hamile eşi olan bir adam ile evliliği kötü(!) gidiyor diye otelde, günlük evde buluşabilmeniz mi?
Yada bunların tümü yalansa da bunları hayal etmedinizde ki amaç ne olabilir? Bunların gerçekliğimi yoksa hayalinde ki ilişki bile bu sekilde olan birinin varlığımı daha korkunç bilemedim.

Bu olay aynı benım aldatılmam, eskı esım ve aynı ısyerımızde calısan dıger sumsuk kadının hıkayesıne cok benzıyor :confused:
haydaaa :KK57: bir gün burada by tarz bir şey olmasını bekliyordum ben de.

gerçi bu konu fake gibi duruyor, yok bebek ölmüş bilmem ne. yani umarım fake'tir.

haydaaa :KK57: bir gün burada by tarz bir şey olmasını bekliyordum ben de.

gerçi bu konu fake gibi duruyor, yok bebek ölmüş bilmem ne. yani umarım fake'tir.
Benımkıler olamaz benım olay 10 sene once oldu ben hamıleyken degıl dogumdan hemen sonra yakaladım

Benımkıler olamaz benım olay 10 sene once oldu ben hamıleyken degıl dogumdan hemen sonra yakaladım
ne desem bilemedim yahu, geçmiş olsun mu denir ne denir. doğum sonrası bir de.. iyi en azından yakalayıp kurtulmuşsunuz yıllarınızı heba etmeden.
gerçekten erkekleri anlayamıyorum artık, tiksinmeye başladım desem yeridir

bu nasıl bişey ya bide utanmadan yazmışsın buraya allah sizin gibileri mahvetsin.Adamın evli olduğunu bile bile onunla birlikte oldun ve defalarca yattın.Karısını sevmediğini söylemiş sanane bundan evli bi adamla nasıl ilişki yaşayabildin sen nasıl kadınsın.Sevse aldatmazmış erkek milleti öyle doymaz oldukları için bütün kadınlarla yatmak istiyorlar tek sebebi bu üstelik o adam karısına köpek gibi aşıktır temin ederim.Seni mi seviyo sanki cinsel dürtüsünü bastırıyo seninle,o paralı kadın dediğin var ya binlerce kat kat yukarda en azından iş olarak yapıyor....:KK62::KK62:

X