Evliydi, bosandi,affetmeli mi?

adamın sayesinde mi kötü kadın oldu? adam zorla mı birlikte oldu,hala gözü var baksanıza.İğrençlikler yaaaa

Burada karşılaştığını söylediğin önyargı az bile.. hiç kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş.. inşallah doğrudur.
ahhh yazık kadın anneni aradı ve otellerde evli bir erkekle cinsel ilişikiye söyledi diye zor durumda kaldın öylem mi bak sen şu vicdansız kadına yaa,halbuki kendi evini kendi yatak odasını size tahsis etmeliydi.Bebeği ölmüş senin yüüznden diye bide işinden etmiş seni.

bana baksana sen ne iğrenç bi kadınsın ya utanıyorum aynı cins olduğumuz için hala pişkin pişkin konuşuyosun.kalbi kaymışmış? senin başka yerin istemiş onu kalbin değil anacım,o kadının ve o zzavallı bebeğin yükünü hep taşırsın umarım.Sizin gibiler yüzünden insanlar neler yaşıyor.O adam zaten konuşmaya değmeyecek birisi ama bir kadının bile bile bu kadar aşağılıkça davranması kabul edilebilir değil.

Arkadaşım kafan mı güzel ? Evli barklı yuvası olan adamla cinselliğe varan ilişki yaşıyosun üstüne birlikte masum bir bebeğin ölümüne sebep oluyosunuz, o kadının psikolojisinden hiç bahsetmeyeceğim kadın belki de geri kalan hayatını sizin yüzünüzden ilaçlarla geçirecek hala kalkmış heyecanlanıyorum diyosun. Git bi yerde tövbe et bir canın ölümüne sebep oldum Allahım beni affet diye dua et. Şaka gibisiniz.

Cok dogru birde bu adam evli karisina bunlari yapacak kadar alcak.aynisini onada yapacak belki daha fazlasini

Şunları yazarken biraz olsun yüzün kızardı mı? Bir de ekmek paramla oynadı diyorsun sana az bile yapmış keşke daha ileriye gitseydi. Karısını istemeyen adam çocuk yapar mı? Bir de utanmadan otelde buluştuk diyorsun adama boşansaydı da ne yapıyorsanız yapsaydınız. Kocası kadının hayatını mahvetmiş sende eğlendiği biri olmuşsun. Yine de sana tavsiyem kadından helallik al o adama bulaşma muhtemel sonun senin de evlenip boşanmak olur. Kaç kere aldatmış karısını seni mi aldatmayacak iyi düşün bunu.

Aaaay ne karışık hikaye ve ne karaktersiz herif.
Halen ne medet umuyorsunuz, her halti işlemiş ama hala vazgeçilmez.
Allahım bana da bu tiplerin sansindan ver Yarabbi

Bu tarz hikayeler çok fazla var arkadaşlar, hem de hiç ummadığınız kişiler üstelik.

Hemcinslerimiz şunu anlayamıyor, o anki duygularından dolayı, şu an ona çok iyi davranan erkek zamanında o aldattığı kadına da öyle davranıyordu ve evet sizinle işi bitince size de öyle davranacak. Eşine çocuğuna merhameti olmayanın size gelince merhameti olacak mı sanıyorsunuz...

Adam yüzünden işinden olmuşsun ve büyük günaha girmişsin hala neyine heycan yapıyorsun?macera mı arıyorsun?karısının yerinde olmak,yaşattıklarını tecrübe etmek istiyorsan hiç durma koş adama.adam size baya kazık atmış devamı da gelir mutlaka.

Vallahi banlanmayi göze alırım k..... bak bide isimden etti beni diyor sen hamilr olduğunu bildiğin halde adamın koynuna girecek kadar ahlaksizim demiyorsun ama git sans ver salak ay sınır oldum hakediyorsun kızım inşallah aynısını yaşarsın gaddar ruh hastasi

Herhalde.linc yemek için açtın. Herşey söylenmiştir ben sadece senin işine adamın sebep olmadığını, kendi edepsizligin ve ahlaksızlığın yüzünden işinden olduğunu hatırlatmak istedim

ne okudum lan ben

Allahını seven bu iki fitratsızın birleşmesine engel olacak şey yazmasın bu ikisi birbirine müstehak birbirlerini bulsunlar da başka temiz yürekli kadınlara doğmamış çocuklara iyi kalpli adamlara denk gelmesinler..iki cambaz oynasınlar tiplerinde artık hangisi bir diğerini ipten atana kadar iki şeyden kurtulmuş olur dünya en azından.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…