Evlilikten soğudum

21 yaşında genç bir kızın bu kadar evlilik konusunda kendisini bu denli dertlendirmesini ben anlayamıyorum.
Ne gerek var bu kadar küçük yaşta, bu kadar çok sorumluluklar altına girmeye?
Ben bulunduğunuz ilçenin de buna etkisi olduğuna eminim.
Ancak anladığım kadarı ile siz çalışmıyorsunuz, evleneceğiniz kişi de daha çok genç yaştadır diye düşünüyorum.
Allah sonunuzu hayır etsin inşallah, iyi şeyler olsun hep hayatınızda ama bu kadar erken de evlenmenizi doğru bulmuyorum.

canım ben 8 yıldır beraberiz eşimle 2 yıldır da evliyim 22 yasındayım :) eger kı emınsen evlen ben emındım evlendım ve mutluyıum 3,5 yılda nişanlı bekledık :) emin isen adımı at.

21 yasında evlencm desem,kafama terliği yerdım anamdan:)
26 da evlendm hala erken evlendin der:)
2019 agöre erken evet.
21 yasında evlenip hayat planınız nedir?
Calısıyor musunuz?Bi kariyer planınız var mı?

A
Acaba naptınız merakettim evlendinizmi şuan 24 yaşa girdininiz veya girceksiniz .

Evlilik için o kadar küçüksünüz ki inanın şuan ki pişmanlığınızın daha fazlasını yaşarsınız ileride evlenirseniz kaç senedir sevgili olmanızdan ziyade gerçekten zamanının gelmesi önemli. Anladığım kadarıyla çalışmıyorsunuz ikinizde konuda bahsedilmemiş ama iyi düşünün derim.

Eger ikiniz de olgunsaniz, aile destegi olmadan gecinecekseniz, aileler de problemli tipler degilse evlenin bence. Ben de erken evlendim, her seyi beraber yaptik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…