EVLİLİKTE PARA MEVZUSU

hastane cikiş seti de olabilir, ucuk markalar degil bi lcw veya e bebekten linkini atsin bakalim kocasina ne diyecek cok merak ediyorum. hani hastane cikis seti olmazsa olmazlar arasinda ya. adam ana kucagina ne gerek var diyebilir cunku
Dogru, anami cagiririm o tutar kucaginda diyebilir

İşte eşiyle hava atmaya çalışan bir kadın düşmanı daha.

Sen de kocanla hava atıyorsun. Tiz kellen vurula.

Tavsiyeye gel, kavga çıkar diyor bir de
Sizin eğitim yönteminiz kavga demek ki.
Bizler eş olarak öğrenci almıyoruz ki eğitmeye lüzum olmasın. "Yetişkin", kendi kararlarını alabilen, oturmasını kalkmasını bilen adamlarla evleniyoruz.
25+ yaşa kadar eğitimini tamamlamayan adamlardan da bir şey olmaz ayrıca. Annesinin eğitemediğini kimse eğitemez.

Ay evet gerçekten bide çürük elma kocalarını yere göğe koyamıyolar başkasına gelince bu adamların eli öyle bi açılır ki, kendileri görmediğine kanıyor işte ben kadınların bu hale düşmesine üzülüyorum ya. Bari kocana de iletişim kur, ben çalıştığım halde alıyorum yüzsüzlüğün kaçıncı seviyesindeyim o zaman evlendiğimiz ilk zamanlar eşime cüzdanımda bozuk vardı demiştim (madeni para kasiyer sormuştu) bi açtı 50tl şok oldu, sen 50 lirayla mı geziyosun neden nakit çekmiyosun dedi unutuyorum dedim, ki üşengeçim kart kullanıyorum hep o gün bugün huyumu bildiği için her maaşından nakit çeker koyar 1000tl falan, yani mesele çalışan çalışmayan olmakta değil

Bir KPSS kitabı şimdi kaç tl olmuştur Allah bilir. Çikolata alamayan onu mu al diyecek. Sjsjsjw

valla bebegi ve evliligi gayet planli yaptik . kpss caliscaksiniz babanizin evinde iki uc bes yil denersin olmadi evlenirsin hadi olmadi cocuk yapmadan denersin yine sinavi .hem kpss hem cocuk cok cok cok zor .bir de kpss ye kac yil calisiliyor onu anlamadim 22 de universiteyi bitirende 35 yas ev hanimi da kpss calisiyor . 22 de bitirdin 4 yil denesen sonra nasip degilmis der birakir insan bu forumda herkes kpss calisiyor

Bu arada sevgi gayet de parayla ölçülür.
Bir adam size para harcamıyorsa sizi sevmiyordur, nokta.
Kendinizden pay biçin, sevmediğiniz birine bir lira bile olsa veresiniz gelir mi? Gelmez di mi?
O zaman hiç eğip bükmeyin. Cimriliği de kutsal evlilik diye yutturmaya çalışmayın.
İyi bir aile babası, karısını seven adam elinden geleni yapar, yağdırır o kadına çocuğa.
Kocaman kadınım babama dün aldığın kavun güzel dedim, gitmiş 4 tane daha almış. Kuru yemiş, meyve falan alır; yemediysem unuttuysam falan tabağa koyar getirir. Çünkü kızını seviyor, anneme de aynı şekildedir. Ne isterse alır.
Sevgilim de bir gün hesap ödetmedi. Ne istersem alır. Normali de budur.

Atansan ne olacak ki böyle esirgeyen kocan varken maaşının hayrını göreceğini mi zannediyorsun?

Maaş kartını isteyecek, kredi çektirecek, her ay düzenli maaşından isteyecek.

Seç beğen al

Alacaksiniz yapacak bir sey yok. Ama esiniz de kabahatli.
Bakin ben calismiyorum. Ben de simde para ver demiyorum. Getiriyor, nakit koyuyor cekmeceme , kartlarimi hemen cikarip verdi. Bazen sunu alsam mi diye dusunurken, bir kere bile alma demedi.
Yani bu sadece siz kaynakli degil, esinizle de alakali. Calismadiginizi biliyor sonucta.
Dusuncesizlere ,siz ogreteceksiniz malesef

İyi de siz niye bu kadar pasif kaldınız ki resmen sizi bastırmış adam.
Aylık bana şu kadar para gondereceksin iban no da bu diye söyleyin.
O paradan siz ihtiyaçlarınızı karşılayın.
Bebek için de açıkça söyleyin istediğimi alacağım diye.
Kira odemiyorsaniz maaşı ne yapıyor mesela ailesine gönderiyor olabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…