Evlilik yolunda engel mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yinede kendinizi üzmeyin takip edin tecrübeniz varsa az çok bı insan bı yerde kendini belli eder ee instegram şifresi falan sizde yokmu veyahut diğer hesapların şifreleri önceden imstegramdan çıkış yaptigun zaman sende de o ins varsa senden de çıkış yapardı eğer başka hesap kullanıyorsa böyle olabilir hesap ekleden başka hesaba girmiş olmalı acaba ayrı bı hesabımı var telefonuyla mi açtı hesabı kod kullanarak deneyebilirsin adına numarasına kaç tanes hesap oldygimu ama e posta ilede açmış olabilir kafamda deli sorular hakkında hayilriis kardeşim çok düşünme boşver uzaktan izle yanlışını gördüğünde devam etme bugün yapan yarın daha fazlasını yapar emin ol

Yahu kim başkasının telefonundan boyle seyler yapar akil var mantik var.Telefonu birine vermismis mert ol delikanli ol yaptim de pismanim de daha iyi.Bu erkekler harbi salak
O an birde telefonu alınca hesaplar ortada yoktu ben salak moduna girdim yok var ben böyleyken böyle yaptım dese ben yalancı durumuna düşmem

Giriş yapılan hesaplar da buldum sonra gösterdim yoksa ben kendimden şüphe ediyodum diyorum bak varsa söyle ben salak yerine koyuyorum şuan kendimi yok dedi amannnn yemin ediyorum durduk yere yaşadığıma
Allah sabir versin gercekse de onune bir an once cikarsin
2 tane de duvar getireyim mi kafami hangi duvarlara vursam dediginde hazir olur
Benim salaklığım anlasın diye ekranı o sayfada bıraktım valla
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa bu yapilacak seymi sen dupeduz arkani topla demissin

Bi de konu sahibine rica ediyorum evlendikten sonra basina gelecekler icin ayri konu acmasin buradan devam etsin ki ibret olsun
Lütfen her konuya yazdığımız gibi buraya da ekleyelim çocuk yapmayın....

Arkadaşlar kötü başlayan hiç bir şey iyi bitmiyor bu hayatta. Allah bize gösteriyor ama biz görmek istemiyoruz bazen...

Allah sabir versin gercekse de onune bir an once cikarsin

2 tane de duvar getireyim mi kafami hangi duvarlara vursam dediginde hazir olur

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa bu yapilacak seymi sen dupeduz arkani topla demissin
Ben amma safım arkanı topla anlamında değilde gördüm açıkla diye bırakmıştım ekranı öyle

Bizim kuzenle ortak bir fake msn adresimiz vardi. İçinde türlü türlü herifler vardi
Hatta o msnnin sifresi baya bir ortaliga dusmustu giren cikan belli degildi aklima o geldi simdi. Tabi bekardik biz o zaman
Bizimde ünide fake bir facebook hesabimiz vardi arkadaslarla. Begendiğimiz beyleri ekleyip stalkluyorduk Kim kimin pesinde belli değilmis asfaghaha

Valla şuan evdeyim ve düşündükçe bana da öyle geliyor
Ah be tatlım, babam her pisliği ortaya çıkışında böyle yapardı ezberim artık. Yol yakınken, evli değilken, çocuk yokken..
Adam olan, evet merak ettim baktım, iğrenç bir insanım affet, der. Amenna.
Yalancı düzenbazlarla geçmez ömür.

Do
Döl israfi da olmasin o kadar portakalin vitamini bosa gitmesin
Tamam sizlerden fikir istiyorum yazdım buraya konuyu açtım size döktüm içimi çok sağolun ama bir yardım teselli değil resmen beddua ediyorsunuz arkadaşlar kadın kadına yapmaz yok çocuk yapmasın konu sahibi konu devamını buraya yazsın ibret alsın falan gerçekten üzüldüm kadın kadına yapmaz yapmamalı

Bizimde ünide fake bir facebook hesabimiz vardi arkadaslarla. Begendiğimiz beyleri ekleyip stalkluyorduk Kim kimin pesinde belli değilmis asfaghaha
Olamaaaz Gamze?
Bizimde vardı, hatta ordan bulduğum 2 kişi ile ayrı zamanlarda buluşuyordum ve o sıra sevgilim de vardı kınamayın lütfen cahillik zamanı işte hepi topu 20 ye yeni girmişim.

Bence arkanıza bile bakmadan koşarak kaçın bu adamdan. Evlenirseniz daha kötü şoklar yaşamayı göze alıyorsunuz demektir. Allahın sevdiği kuluymuşsunuz ki, evlenmeden önünüze serilivermiş herşey. Ağlayan erkek de ne biliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…