Evlilik yolunda engel mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten dakikalık mevzu gördüm içeri gittim 1 saat yemek yedik tam olayı anlatıcam girdim hesap yok bende mi var ben mi uyduruyorum tarzı bir olay oldu o an
Farkettıgını anlamıstır, cıkıs yapmıstır.. Adam uyanık.. Aglayarak da senı ıkna etmıs

İnsanın kendini kandırması müthiş bişey. Gerçeği biliyorsun ama inanmak istemiyorsun.. Neden ?

İlla başını yakman lazım çünkü. İlla o duvara toslanacak. Başka yolu yok...

Yarabandı ve gerekli teçhizatları biz hazırlamaya başlarız. Siz gidip evlenin...

Malesef yalan oldugu dupeduz ortada.Allahin sevdigi kuluymussun ki evlenmeden ne var ne yok önüne dökülmüş

O kadar haklısınız ki bi yerden birşey bulmaya çalışıyo insan şu şöyle yapmaz böyle olmuştur diye şuan öyle bir durumdayım ki çok zormuş Aldatılma konusunda tecrübem vardı başkası tarafından ama araya aile nişan vb girince çok daha zormuş

Yalandan duyugu sömürüsü çok gördüm bu tür seyleri yani caktirmadan biraz takip etseydinrastgele bı gün telefonunu alsaydiniz bence takip etseydnizi akrabasinizi ben yaptım şöyle oldu demicej herhalde illaki aglicak da niye o kadar agladi.anlamadim çok ağlayan insandan kork suç bastiriyordur

o arabada nasıl ağlamadır ailesinin üzerine yeminler ederek inkar etti ben salak değilim vardı gördüm dedim ama yalvardı ben öyle birşey yapacak biri değilim tarzı.
Tamam şimdi emin oldum :)
Suçsuz insan genelde rahat olur, açık açık anlatır, rahattır. Bu ise ortalığı tozutuyor, kendi pisliği görünmesin diye.

2. Bir telefonu vardir o saatte baska bir telefondan o hesaplara giriş yapmistir

Ozaman ben inandım suan sabah verdiği kişi. Kendi hesaplarına girmiş olabilir .
Ama siz gene de iyi düşünün bende çabuk kanarım üzülürüm birde
Yahu kim başkasının telefonundan boyle seyler yapar akil var mantik var.Telefonu birine vermismis mert ol delikanli ol yaptim de pismanim de daha iyi.Bu erkekler harbi salak

Bi de konu sahibine rica ediyorum evlendikten sonra basina gelecekler icin ayri konu acmasin buradan devam etsin ki ibret olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…