Evlilik yolunda engel mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oooo hemde ne taş çıkarması anlatınca basit geliyo ama o ağlamayı ben kimsede görmedim. Hasta kardeşi var çok düşkün taa onun üzerine yeminler ederek.
O halini görunce bi soğuma gelmedi mi sana cidden?
Gozumde canlandi da vallahi gozum kanadi.

Şuan bu kararı vermekte o kadar zorlanıyorum ki telefon ya basit telefon sürekli 5 aydır benim elimde işin tuhafı mesajların içerisinde benle oturduğu zamanlarda bile atılan mesajlar vardı telefonu hiç elinde olmadığı zamanlar mesaj atılmıştı. Telefonu 3-4 saat bende unuttu o arada bile atılan mesajlar vardı
Tamam telefonu arkadasına vermıs

Bu güne kadar böyle bir olay yaşamadım gelen bildirimi de ne olduğu gözükmüyo zaten instagrama girerek değil sürekli bildirime tıklayarak bakıyo bu kadar zamandır olsaydı yanımda bildirime tıklayarak açmazdı diye düşündüm çünkü lavabo vb yerlere giderken de telefonunu almaz yada ben alırım bakarım birşey demez gizlemezdi yani. Başka bir telefonu yok ha var ama tuşlu eski model kamu kurumuna ait telefon. Ama mesajların saatine baktığımda yan yana olduğumuz saatlerde bile mesajlaşmalar bulunuyo yada telefonun bende olduğu zamanlara ait mesajlaşmalar. Birde kendime bahanem ya ben olsam bildirimi kapatırım yada aylardır bildirimlerden bakmam gelen mesajlara

Bu güne kadar böyle bir olay yaşamadım gelen bildirimi de ne olduğu gözükmüyo zaten instagrama girerek değil sürekli bildirime tıklayarak bakıyo bu kadar zamandır olsaydı yanımda bildirime tıklayarak açmazdı diye düşündüm çünkü lavabo vb yerlere giderken de telefonunu almaz yada ben alırım bakarım birşey demez gizlemezdi yani. Başka bir telefonu yok ha var ama tuşlu eski model kamu kurumuna ait telefon. Ama mesajların saatine baktığımda yan yana olduğumuz saatlerde bile mesajlaşmalar bulunuyo yada telefonun bende olduğu zamanlara ait mesajlaşmalar. Birde kendime bahanem ya ben olsam bildirimi kapatırım yada aylardır bildirimlerden bakmam gelen mesajlara
Bızı neden ikna etmeye calısıyorsun adamın sucsuz oldugu konusunda
Evlenecek olan sensin.
Sen ınandıysan sorun yok

Şuan bu kararı vermekte o kadar zorlanıyorum ki telefon ya basit telefon sürekli 5 aydır benim elimde işin tuhafı mesajların içerisinde benle oturduğu zamanlarda bile atılan mesajlar vardı telefonu hiç elinde olmadığı zamanlar mesaj atılmıştı. Telefonu 3-4 saat bende unuttu o arada bile atılan mesajlar vardı
2 bir telefonu olabilir
İnanmamak yada koşulsuz inanmak değil ama olayı sindiremiyorum kafama takılan o mesajlarda telefonunun kendinde olmadığı saatlerde atılan mesajlar da vardı. Telefon bendeydi o günden eminim ama karşı tarafa cevap yazılmıştı
Kardesi uzerine yemin ediyorsa dogrudur bence cunku kardes candir

Yada direk cikia yapti hesaplar gozukmedi
Ama acele etmissin bir kac gun beklemeliydin

2 bir telefonu olabilir

Kardesi uzerine yemin ediyorsa dogrudur bence cunku kardes candir
Annesinin ustune yalan yere yemin eden insanlar var su hayatta. sonanda sonanda sayesinde evladının ustune yalan yemın eden insan oldugunu da ogrendım bır sohbetimizde. Kardes can da adamın canı da canan hani.

Yada direk cikia yapti hesaplar gozukmedi
Ama acele etmissin bir kac gun beklemeliydin
Zaten dakikalık mevzu gördüm içeri gittim 1 saat yemek yedik tam olayı anlatıcam girdim hesap yok bende mi var ben mi uyduruyorum tarzı bir olay oldu o an

Zaten dakikalık mevzu gördüm içeri gittim 1 saat yemek yedik tam olayı anlatıcam girdim hesap yok bende mi var ben mi uyduruyorum tarzı bir olay oldu o an
Iyiki acik etmemissin kanitta yok ama telefonuna uygulama indirip neler yaptigini takip edebilir yada denk geldiginde direk ss al

Iyiki acik etmemissin kanitta yok ama telefonuna uygulama indirip neler yaptigini takip edebilir yada denk geldiginde direk ss al
Giriş yapılan hesaplar da buldum sonra gösterdim yoksa ben kendimden şüphe ediyodum diyorum bak varsa söyle ben salak yerine koyuyorum şuan kendimi yok dedi amannnn yemin ediyorum durduk yere yaşadığıma 🥺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X