Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

Fakat yardımı kabul etmiyor.
Halası bakarım demiş mesela.
Dün oğlan halada kalsaydı belki dün o tatsızlıklar yaşanmayacaktı.
Eşine güvenmiyor ve devamlı eleştiriyor, fırsat vermiyor.
Kimse onun kadar iyi bakamaz doğrudur ancak baba ile hala çocuğa işkence edecek değiller.

Ahahjsjs acilen bir terapi merkezi açmanız lazım. Yalnız sizi tebrik ediyorum. İki gündür sabırla ve itina ile çözüm üretiyorsunuz. Gerçekten teşekkür ederim. Ben olsam bana katlanmam bu kadar süre. En yakın arkadaşıma çok benzettim sizi. 25 yıldır o toparlıyor beni. O da sizin gibi naif ve çözüm odaklı biridir.

Tam da yazdığınız gibi her şey :) eşimin benimle ilgili en büyük şikayeti iğneleyici konuşmam. Onun tabiri ile sürekli laf sokmam. Bağır çağır kavga et daha makbul diyor. Tamam ben erimin yanına gidip bir çay demliyorum peki :)

İdrak politik olamıyor ve en büyük sorunu bu. Bu annemin cümlesi. Sıklıkla söyler :) zihninizden, tespitlerinizden öpüyor erimin yanına kaçıyorum :)

Normalde her konuda kadınlardan yana olurdum.
Sayenizde ilk kez bir erkekle empati yaptım.

Değişik bir deneyimdi

İdrak politik olamıyor ve en büyük sorunu bu. Bu annemin cümlesi. Sıklıkla söyler :) zihninizden, tespitlerinizden öpüyor erimin yanına kaçıyorum :)
Artık bu kadar çabamı takdir için
Eşinize sarılıp, seni seviyorum deyip öpün yani, hatrım için

bi kere o sogukluk girince her atilan adim tukurdugunu yalamak olarak geliyor galiba.

umarim bundan sonrasi guzel olur
Benden size abla tavsiyesi olsun, inşallah haddimi asmiyorumdur,
eşinize adım atarken gurur yapmayın, evlilikte tükürdüģün gayet de yalanır gerekirse,
işin ucunda mutlu olmak varsa hele...

O değil de sonunda damadı gelinin yanına sırtını yumruklayarak yolladınız helal ossun size hatunlar
Mahmut abiii hepimiz bekliyoz bak burda haberda et bizi Idrakyollariiltihabi
Şaka bir yana herkes seferber olmuş ne güzel bakış açıları sunmuşlar, polemiğin az yardımlaşmanın çok olduğu eski kk günleri gibi ne kadar kıymetli bir şey bu aslında yine dinozorluğum tuttu bunayacam herhalde yakında

Bekliyoruz bakalim merakla inşallah buzlar erir artık.... Idrakyollariiltihabi

Yoo.
Bu kez gelin tarafı olarak gelini yumruklayarak damadın yanına gönderdik

burada böyle yapıcı yorumlar yapilmasi ve bi ailenin kurtulmasi için çalışılması gözlerimi yasartti :) genelde birileri çıkıp konu sahibini kiskirtir damat beye soylenilir ve herkes yatar uyur :) emeği geçen herkese sevgiler :) bir de konu sahibine ufak bişey demek istiyorum => burada baya ağır sayılabilecek şeyler karşısında bile çok tatlı bi uslupla cok hos yanitlar vermissiniz,eşinize de yapabilirseniz bunu bence parmakla gösterilen ciftlerden olabilirsiniz :) mutluluklar diliyorum

Ben anormal bulmadim ama ben de anormal olabilirim hahaha :))
Ayni cumleleri kurardim valla ben de.
Bir de "niye ne istedigimi anlamiyorsun yavvvv, dun ne dedim ben" diye kendi kendime kizabilirdim de.
Yani direkt kendimi goruyorum.

Cikip enerjisini atmis, tabiiii benimle de ilgilenecek falan da derdim ben.
Yani anlasilmadiginizi hissetmenin buhrani diye gordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…