Evlilik yıldönümünde çeyrek altın takacakmış.

:)) çok sevindim valla ben bile hafifledim.

Az biraz kendini bırak, sev sarıl, oğlan sandalye devirsin iki de sen devir :)

Senden kıymetlisi yok, nasıl mutluysan öyle yap. Kucağına da otur yahu ne var bunda kaç yıllık kocan, utanma :))

Öpesim geldi

Seni etiketlemeyi nasıl unuturum zalım ben :) heyecanıma ver apla :) çok ayıp utandırmayınız beni :))
Çok tatlısınız ya masallah. Sizi hiç tanımıyorum ama sonuca ağzım açık gözlerim dolmuş bi şekilde güldüm. Mutluluğunuz daim olsun nolur eski halinize dönmeyin pambık olmak hayatınıza çok iyi gelcek... bide burcunuz boğa mi:))

ne güzel ifadeler böyle mutlu mutlu musmutlu olun bundan sonra .Ama yazım dılınız çok kaliteli değerlendırın derim kitap gibi okunuyorsunuz bir solukta

Allaaaaaaaahhhh diyorum!

Görmüş olduğumuz şey, adım atılınca ve adamın eşref saatine denk gelince o kıvılcım yakalanabiliyormuş.
Sürekliliği şuan önemli değil, sorunun kaynağı görüldü ve test başarı ile sonuçlandı.
Bundan sonrası kolay idrak; sakinlik, açıklık ve samimiyet.
Sizin evliliğinizin eksiği buymuş sadece...

Bedava ama değil mi ahsjsjs. Mutlaka yazarım çünkü içimde bir gollum yaşıyor. İlla dürtecek beni biliyorum. "suratını as efendimisssss" diye tıslayacak. O anlarda acil yardım butonu lazım bana. Sevgi dilini de hiç bilmiyorum zaten. En baştan öğrenmem gerek :)

Tabi ki bedava ayol, sana özel :) Doğru iletişimi sana öğreteceğim. Bana da yardımı olur. :)

Sevgi dili nasıl öğrenilir onu bilmiyorum ama arada sıkışınca buraya koşarım artık :) erimle yarın ne yapacağımızı çok merak ediyorum. Muhtemelen o tetikte bekleyecek idrak ne zaman Nemrut olacak diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…