Evlilik Öncesi Depresyon

zeynepasyaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
63
7
25
Arkadaşlar merhaba, 3-4 ay önce nişanlandığım süreçte terapiye gidiyordum. anksiyete ve depresyon tanısı almıştım. Evlilik hazırlığı sürecinde bu ara ara gidip geldi. Ama şimdi tekrar eskiye döndüm. Çok kötü hissediyorum hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden yemek yiyemiyorum hiçbir şeyden keyif almıyorum nişanlımla yaptıklarımız hiçbir şey keyif vermiyor. Nasıl geçecek bu var mı önerisi olan 😔

Nişanlını sevdiğin halde mi böyle oluyor? Eğer sevdiğin halde oluyorsa nişanlılık döneminde böyle şeyleri oluyo seviyosan devam et, evlenene kadar o bunalım geçmez nişanlı olmak çok zor çünkü ama sevmediğin halde oluyorsa o da normal ama o zaman bırakmalısın sevdiğin insanla bile yaşıyorsun bu durumu fakat sevgi. Üstesinden geliyor. Diğer türlüsü çekilmez

Arkadaşlar merhaba, 3-4 ay önce nişanlandığım süreçte terapiye gidiyordum. anksiyete ve depresyon tanısı almıştım. Evlilik hazırlığı sürecinde bu ara ara gidip geldi. Ama şimdi tekrar eskiye döndüm. Çok kötü hissediyorum hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden yemek yiyemiyorum hiçbir şeyden keyif almıyorum nişanlımla yaptıklarımız hiçbir şey keyif vermiyor. Nasıl geçecek bu var mı önerisi olan 😔
bazı soru işaretlerin varsa kötü hissedebilirsin. emin misin evlenmek istediğinden

X