Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Garip bir histi o an gelen. Telefonu yanımdaydı ve kendisi yoktu. Arama da yakın tarihli olunca dikkatimi çekti isme de daha ince aşina olduğumdan
Karşı taraf hiç bakmamış telefona arasa tekrar acar mi bilmiyorum

Daha kız açmış konuşmuşlarsa seni içimden hala atamadım gibi bir şey dediyse kızda bir daha arama deyip artık açmamıştır aradığında.

ben önce kızı arardım , yaşadıklarımı anlatırdım . gerçeği söylemesini geleceği söz konusu olduğunu söylerdim . ses tnu davranışına göre karar veriridim . sonra nişanlımla kpnuşurdum . içim rahat edene kadar durmazdım . sizi şüphede bırakmış demekki sevgisinden tam emin değilsiniz.

Arkadaşıysa neden hiç ismini duymadım
Çoğu arkadaşıyla tanıştım ismen biliyorum bir şekilde muhabbeti geçiyor bunun hiç geçmedi
İşte bu şekilde diyebilirsiniz yani bu yıkıcı konuşmak olmuyor. Mümken oldukça sakin kalmaya çalışın ki farklı bir durum varsa üste çıkmaya çalışmasın. Daha önce adını duymamıştım gibi. Üstte bir arkadaş da demiş. Kendini de ispatlar gerekirse

Ben de bu şekilde düşündüm ilk önce ben olsam anlatırdım.
Sevilmediğimi düşünmedim hiç ama güven konusunda yapmaz diyemem ha bir şeyi oldu mu daha önce hayır ama ben kimseye kesinlikle yapmaz diyemem

O zaman diyeceğim bu kim bana takip isteği de atıp çekmişti ismini duymadım ama konuşmuşsun meral ettim

Garip bir histi o an gelen. Telefonu yanımdaydı ve kendisi yoktu. Arama da yakın tarihli olunca dikkatimi çekti isme de daha ince aşina olduğumdan
Karşı taraf hiç bakmamış telefona arasa tekrar acar mi bilmiyorum
anlıyorum ama bunu kendi kendinize çözemezsiniz, karşınızdaki ile konuşun.
Daha şimdiden kontroller, telefonundan numara almalar inanın bunlar sağlıklı değil.
Kendinizi boşuna üzmeyin.

anlıyorum ama bunu kendi kendinize çözemezsiniz, karşınızdaki ile konuşun.
Daha şimdiden kontroller, telefonundan numara almalar inanın bunlar sağlıklı değil.
Kendinizi boşuna üzmeyin.
Kesinlikle sağlıklı değil size katılıyorum .İlk kez bakma ihtiyacı hissettim.Boyle bir durum olunca da belki ararım diye düşünmeden üzerinde numarayı aldım hemen

Merhaba
Konuşmaları okudum. Arkadaşların dediğin gibi yanyanayken sorabilirsiniz. Bu kız kim geçen aramışsın daha önce hiç senden adını duymadım falan diye.
Ama sakin ve onun gögüsüne başınızı koymuş şekilde sorun.
Bir yerde okumuştum eğer bir kişi sorulan soruda kalp atışı hızlanırsa ve direk sizi gögüsünden kaldırıp konuşursa yalan söylüyordur diye

Sordun mu

Cok mantıklı.Ben nasıl konuşsam diye düşünürken bile kalbim ağzımda attı resmen.Dediginiz pozisyonda sorayım

Eski manitası işte çok bariz. Kızı aramayın sakin. Muhatabıniz o değil. Açıkça sorun nisanliniza. Tavrından konuşmasından anında anlamanız lazım ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…