Evlilik Hayatini Sevmedim

ben evlendiğim ilk aylarımı ağlayarak geçirmiştim cicim ayları böyleyse eğer sonraki zaman hiç geçmez diye düşünürken hamile kaldım çok zordu o günler doğuma kadar eşimle kardeş gibi yaşadık desem çok üzüldüm çok ağladım doğumdan sonra boşanırım diye düşünüyordum kiiii doğum herşeyi değiştirdi evlat sevgisi bambaşka birşey bu arada doğumdan sonra mutlu günler bizi beklemiyordu yanlış anlaşılmasın uykusuz geceler ağlamalar gelen giden derken zamanla herşey yoluna girdi çok şükür hayatta bazen hazırlıksız yakalanıyoruz bazı şeylere bunun sıkıntısı ve korkusu kaygı yaratıyor biraz sabır ve sevdiklerinizin desteği ile aşarsınız eminimki güçlü olmak zorundasınız şöyle düşünün başınıza gelen şeyler aslında çok güzel şeyler bunlar için birgün şükredeceksiniz benim bir zamanlar karnımdaki beni ağlatan çocuk şimdi mutluluktan ağlatıyor

amin canim hayirlisi olsun anlamadim diyen sensin ben anladim ki guluyorum opuyorum :KK70: :KK70:
Ben neye güldüğünüzü anlamadım , hakikaten neden yolladınız o gülme ifadelerini? Zira ortada gülünecek bir şey yok da.Her neyse bol bol kitap okuyun , zihni açar , ufku genişletir.Esenlikler dilerim.

Ben neye güldüğünüzü anlamadım , hakikaten neden yolladınız o gülme ifadelerini? Zira ortada gülünecek bir şey yok da.Her neyse bol bol kitap okuyun , zihni açar , ufku genişletir.Esenlikler dilerim.
canimin ici sende biraz sosyalles bogulma kitaplarin arasinda anlarsin neye guldugumu canim benim :KK70: :KK70:
Allah.im bayiliyorum bu Turk kadinlarinin pitircik hallerine :KK49:

canimin ici sende biraz sosyalles bogulma kitaplarin arasinda anlarsin neye guldugumu canim benim :KK70: :KK70:
Allah.im bayiliyorum bu Turk kadinlarinin pitircik hallerine :KK49:
Ban'ınızı başkasından bulun.Kadınları da ırklarına göre genellemeyin.Size söylenecek şeyler var ama zaten anlamıyorsunuz yazılanları.O sebeple gerek yok.Alıntılamayın beni rica ederim.Size halk şiirimizin güzide örneklerinden biriyle veda ediyorum , umarım anlarsınız bu kez.
İnan değil sana kastım
Cahille sohbeti kestim.

Ban'ınızı başkasından bulun.Kadınları da ırklarına göre genellemeyin.Size söylenecek şeyler var ama zaten anlamıyorsunuz yazılanları.O sebeple gerek yok.Alıntılamayın beni rica ederim.Size halk şiirimizin güzide örneklerinden biriyle veda ediyorum , umarım anlarsınız bu kez.
İnan değil sana kastım
Cahille sohbeti kestim.
ben de seni cok sevdim hem de iki dk.da ne kadar garip. Kendinizi kaf daginda gormekten de vazgecin. Yazilanlari da dogru duzgun okumaya calisin ki anlayabilesiniz.

doktordan rapor alip bi hafta evde kalsan?

Hamileliğin cinselliğe engel olduğunu düşünmüyorum eğer tehlikeli bir hamilelik yoksa... Eşinizde libido düşmüş olabilir hormonlarına baktırsın bence.

Bazı erkekler hamileliği kadınlardan bile daha fazla duşunuyor..
Eşime birşey olursa? Bebeğe birşey olursa diye endişelere kapılabiliyor ve cinsel anlamda korku yaşıyorlar. Ben cinsel hayatınızın doğum yaptıktan sonra duzeleceğine inanıyorum..
Gunde 12 saat çalışmak oldukça fazla ve extradan birde hamilelik girince devreye o zaman daha fazla yoruluyor ve yıpranıyorsunuz.
Çözüm odaklı yorum yapmak gerekirse, eğer imkanınız varsa işyerinizle konuşun saatleri aza indirsinler veya maddi durumunuz eğer tek maaşla yetinebilecek durumdaysa işten ayrılın..
Hamilelikte ne kadar stresli ve üzüntülü olursanız bebeğe yansıyor ve sonuç uykusuz çok zor bir bebek olabiliyor.
Umarim en kısa sürede sıkıntılarınızdan kurtulursunuz ve sağsalim bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

Neyi kadtederek sormustunki nisanlindan mi hamile kaldin? Derken?
iki kişi konuşurken yanda sessizce avını izler, onun da katılabileceği bir konu konuşulsun, en azından lafı geçsin diye. ve o an geldiğinde avına yaklaşır' aynen yiaaa, bence de öyle .... ' diye konuya dalar. avlar bu durumda ona cevap vermez ve yavaşça başka bir konuşma alanı bulmaya giderler bu üçüncü kişi ya da avcı ise ortada kalır afedersin. ohh olsun ona. :KK70: :KK70:

iki kişi konuşurken yanda sessizce avını izler, onun da katılabileceği bir konu konuşulsun, en azından lafı geçsin diye. ve o an geldiğinde avına yaklaşır' aynen yiaaa, bence de öyle .... ' diye konuya dalar. avlar bu durumda ona cevap vermez ve yavaşça başka bir konuşma alanı bulmaya giderler bu üçüncü kişi ya da avcı ise ortada kalır afedersin. ohh olsun ona. :KK70: :KK70:
tontriko tontriko askim bununla ilgili bir atasozu vardi bir turlu aklima gelmiyo ya sen bilirsin neydi? :KK70:

İnan değil sana kastım
Cahille sohbeti kestim.
aşkim beni yerketme ya nereye gidiyosun :KK70: :KK70:

K Kahvekokusu34 anlamalarini zaten beklemiyorum canim ya hosuma gidiyo birak yazsinlar yazik aciyorum onlara. Acilabildikler tek yer burasi. Karsilarina gecsen iki lafi bir araya getiremezler :KK70: :KK70: ama burada sanirsin herkesin avukatlari :KK70: :KK70:

X