Evlilik bitiyor mu?

Ay bırakın ertesi gün kullansın ya. Yoksa sevişmeyecek.
Bence siz takıntılarınız için doktora gidin önce
Siz
Merhaba arkadasim öncelikle yemek konusunu bı kenara bırakalım, cinsel hayatiniz iyi gittiginde eşinizin gerginliği gecicektir zaten. Doktora gittiniz mi mantar, bakteri herhangi bir vajinal rahatsizliginiz yoksa muhtemelen o iğne batması hissi kendinizi çok kastıginiz için oluyordur. Kastiğiniz zaman kuruluk oluşur çünkü. Sevişmeyi uzun tutmayı deneyebilirsiniz. Yada bı uzmandan tavsiye alabilirsiniz kayganlastirici jel tavsiye etmişti bana doktorum . Yemek konusunda ise internetteki tarifler gerçekten çok başarılı. Ben hep yaparım :) umarım herşey yoluna girer lütfen olumlu düşünün .
Mantar var bende. Ama göbeğin alt bölgesine sanırım pelvis deniyor. gittım doktora ama bişey çıkmadı

pilav icin biraz suda bekletip iyice yikayin pirinci. suzdukten sonra guzel kavurun. once sehriye koyun arpa sehriyeyle lapa olmuyor . lezzetli oluyor. guzelce kavurun. 1 bardak pirincten yapin. 1 bardak pirince 1,5 bardak su koyun. su sicak olsun soguk suyla yapmayin. tuzunu atin. suluyken tadina bakin biraz tuzlu gibi olacak suyun tadi. pilavım genelde iyi olur ben boyle yapiyorum.

diger konu icin de arkadasim kayganlastirici kullandigini soylemisti ilk gun icin. ise yarar belki. onun disinda bir film falan izleyip sonra yavas yavas yakinlasip deneyin bir de.
Kullanıyoruz rahatca giriyorda acı veriyor sanki içindeyken

Bir süre çocuk istememenizi anlarım da, evlisiniz, hamile kalma korkusuyla ilişkiye girmemek çok farklı bir psikoloji olsa gerek. Bence hem kadın Doğum hem psikiyatri ile görüşmelisiniz. Yemek konusunda da bi sürü tarif sayfası var olmadı yemek kursuna gidin ne bileyim. Zor yani her iki durum da, eşiniz anlayışsız davranmış ondan daha kötü olmuş durum desek o da değil. Allah kolaylık versin.
Aminn tesekkür ederim denicem artık en kısa zamanda

neler ne hikayeler varmış sayfada herkes sorunu başka. Ama bu konudan herkes sıkıntılı hemen hemen. Acıyı geçsem hamilelik sıkıyo beni ya kalırsam diye. Umarım düzelirim. Bazen Allah korusun acaba başka sıkıntım mı var diyorum benim mantar enfeksiyonum var ara ara tekrarlar ama alakası olamaz herhalde
Mantar çok ağrı ve yanma yapar. Acı duyarsınız. Bende 1 kez oldu lanet bir şey. Şu acı meselesini bi geçin önce. Bu kadar insan nasıl evlilik yürütüyor? Bir şekilde oluyor bunlar. Eşinizi sevdiğinizi düşünüyorum. Sevginiz herşeyin önüne geçmeli. Acının da.

Pirinci güzel kavurun. Kapağı mutlaka kapalı kalsın. Kısık ateşte pişirin. Böylelikle eminim ki kıvamı tutar.
Eskiden benim pilavım da lapa gibi olurdu. İşin kilit noktası pirinci güzel kavurmakmış.

Sevişme sırasında prezervatif le birleşme gerçekleşmesi biraz daha acı verebilir. Sevişmeye engel demedim zaten alışık olmayan için ilk etapta acı verebilir. Zaten acı ceken bir kadına verilecek mantıklı bir çözüm önerisi değil
neden acı versin o kısmı anlayamadım. hisseilmeyecek kadar ince. olay kayganlıkla alakalı. onun için de bişey kullanabilirler. benim konu sahibine garezim yok ki niye çok anormal bişey demişim gibi tepki veriyorsunuz. sanki dildo alın onunla yapın dedim.

neden acı versin o kısmı anlayamadım. hisseilmeyecek kadar ince. olay kayganlıkla alakalı. onun için de bişey kullanabilirler. benim konu sahibine garezim yok ki niye çok anormal bişey demişim gibi tepki veriyorsunuz. sanki dildo alın onunla yapın dedim.
Normal hali birleşme sırasında acı veriyorsa prezervatif le daha çok acı verir.ne kadar ince olursa olsun ilk zamanlar hatta aylarca böyle olur kayganlık olsa da farketmez. Öneriniz mantıklı gözükse de yasarken öyle olmaz tecrübeli değilseniz çözüm önermeyin bence

Normal hali birleşme sırasında acı veriyorsa prezervatif le daha çok acı verir.ne kadar ince olursa olsun ilk zamanlar hatta aylarca böyle olur kayganlık olsa da farketmez. Öneriniz mantıklı gözükse de yasarken öyle olmaz tecrübeli değilseniz çözüm önermeyin bence
tecrübe ile sabitse tamam karışmıyorum en doğrusunu siz biliyorsunuz.

Merhaba kızlar içimi rahatca dökebilceğim hiç kimsem yok. Pek sır vermeyi de sevmem. En mantıklı burası geldi. Biraz uzun ama okuyup bana tecrübelerinizi, deneyimlerinizi anlatıp bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim her yoruma açığım ama lütfen karşınızdakinin zor durumda olduğunu bilerek yazın.

Öncelikle konuyu özetlersem; ne yemekte ne yatakta diyeyim...
Eşimle evleneli tam 11 ay oldu 1 yıl diyelim.
1 yıl içinde cinselliğimiz 2 kez balayında oldu oda ne cinsellik ama ağlaya sızlaya başta pozisyon yanlış dedik ben kendimi çok kasıyorum dedim düzeltmeye çalıştık eşim fazlasıyla sabırlı anlayışlı bir insan. Belli bir süre ben doğum kontrol hapı kullandım ama sonra bıraktım yani boşu boşuna diyebilirz. şuan eşim beraber olmayı çok istiyor ama ben hamile kalmaktan korkuyorum eşim daha önce doğru düzgün cinsellik yaşamadığımız için ten tene değsimn istiyor korunmak istemiyor ben bilerek hamile bırakcak değilim seni yani boşalırken çekilcem diyo ama hem korkudan hem acıdan yapamıyorum bir süre sonra oda kesti elini ayağını bu işten.

Mutfağa gelirsek kendimi bildim bileli beceriksizdim. Eşimin en sevdiği pilavdır pilav yap baska birşey istemem her gün yemek aramakla uğraşmazsın der ama tam 1 yıldır herkesten dinleyp denememe rağmen pilavım hep lapa desen lapa değil böyle içinde yoğurt varmışcasına beyaz bi yapış yağış sıvıyla çıkıyor ve soğuduktan sonra bildiğin kalıp olarak bütün çıkıyor yani tane tane değil. bazen diyorum nişaştasını tam çıkaramıyorum ama bakıyorum etrafımdakiler biraz dibinde kalan suyuyla bile mis gibi pilav yapıyorlar. Şuan malum ramazan eşim oruçlu ve ben her akşam diken üstündeyim.

Eşin en son bugün çok kızdı ne karnımız doyuyor doğru düzgün bir yemek pişiyor ne de yatağa giriyoruz artık çok sıkılmaya başladım dedi. ve ben şahidim ilkte çok anlayışlıydı belki 2 3 ay hep aynı şeyleri yedi gık demeden beni zorlmadı ilişki için.
Şuan boşluktayım ne yapmalıyım neleri nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olu bu konuları kimseye açamıyorum ben elim kolum bağlı.
Ben anlamiyorum bu yorumlarda adam hakli allah sabir versin diyenlere! Birincisi sen robot degilsin yemek yapmak icin kodlanmadin pasam pilav yemek istiyorsa kalksin kendi yapsin! “ Yemek yapmak, cocuk bakmak, temizlik yapmak kadinlarin görevi degil size ikramidir”(Hz Muhammed). Cinsellige gelince cift terapilerine yada psikologa giderek bu sorunu cozebilirsiniz.

Canım öncelikle kadın doğum doktoruna git ve bir adet spral taktır.
Pilav içinse pilav yapmadan bi saat önce prinçleri iyice yıka ve suda yarım saat beklet
Sonra yağa şehriye at hafif kızarınca iyice süzdüğün prinçleri at. Aldığın prinç osmancık princi olsun git en kalitelisini al bu arada. Prinçleri 10 dakika kadar sertleşene kadar kavur kısık ateşte sonra fokur fokur kaynayan su olması lazım suyu boşalt ve altı en kısık ateşte 15 dakika hiç karıştırmadan pişir. Youtube da da güzel tarifler var başaracağına eminim. Evliliğin en güzel zamanları umarım birbirinize uyum sağlarsınız biten bir şey yok karşılıklı çaba ile çözülür bu iş

Bi kaç sefer alışana kadar bebe yağı dene ben öyle alıştım başta çok zorlanmıştım bi iki kereden sonra ihriyaç kalmıycak zaten
Bebe yağını alışkanlık haline getirme zarar verme vajina yapısına

X